دوئل غیرمستقیم دو تیم برای قهرمانی/ مدعیان چشم انتظار لغزش یکدیگر

دوئل غیرمستقیم دو تیم برای قهرمانی/ مدعیان چشم انتظار لغزش یکدیگر

پرونده لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور در حالی روز پنجشنبه در خانه تکواندو بسته خواهد شد که مدعیان قهرمانی چشم انتظار یک اشتباه از سوی دانشگاه آزاد هستند.

با برگزاری۱۰ دیدار از هفته های دهم و یازدهم، رقابتهای لیگ برتر تکواندو در سال ۹۶ با شناخت تیم های برتر به پایان می رسد. رقابتهای که با ۱۱ تیم و تحت عنوان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندو مدافع حرم، با کیفیت بهتری نسبت به دو سه سال اخیر برگزار شد.
در جدول رده بندی تا پایان هفته نهم شهرداری ورامین با ۴۸ امتیاز صدر جدول رده بندی را در اختیار دارد. شاگردان پیام خانلرخانی در دوبازی پایانی خود باید با یاسین پیش رو و کلینیک بهبد کرج پیکار کنند. کسب شش امتیاز این دو بازی برای شهرداری محتمل به نظر می رسد، ولی این تیم برای ایستادن روی سکوی قهرمانی باید منتظر لغزش دانشگاه آزاد باشد. 
 دانشگاه آزاد با یک بازی کمتر و ۴۶ امتیاز در مکان دوم جدول است و در سه بازی باقی مانده خود باید با تعاونی انقلاب شهریار، پاس قوامین و پالایش آبادان مبارزه کند. از دست دادن امتیاز در یکی از این سه بازی، یعنی از دست دادن قهرمانی برای مدافع عنوان قهرمانی.
لوازم خانگی کن نیز با ۴۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و در تنهای بازی این هفته باید با ملوان پیکار کند. تیم سوم جدول می داند که برای تثبیت جایگاه خود باید هر سه امتیاز این بازی را بگیرد چرا که تساوی و از دست دادن امتیاز، این فرصت را به پاس قوامین ۴۰ امتیازی می دهد که با دو پیروزی برابر کلینیک بهبد و دانشگاه آزاد، خود به سکوی سوم مسابقات برساند.
به هر حال هفته پایانی این بازیها از حساسیت بالایی برخودار است و امید می رود که کمیته داوران از بهترین ها برای قضاوت این رقابتها استفاده کند. مشکلات داوری در هفته های گذشته به برخی تیم ها لطمه زد و مهدوی رئیس کمیته داوران باید بیش از گذشته حواسش به قضاوت ها باشد.
✅ برنامه کامل هفته پایانی لیگ برتر تکواندو:
هفته دهم:
کلینیک بهبد کرج – پاس قوامین
 تعاونی انقلاب شهریار – دانشگاه آزاد اسلامی
 شهرداری ورامین – یاسین پیشرو قم
 هیات تکواندو البرز – هیات تکواندو شمال‌شرق
 ملوان نداجا – لوازم خانگی کن
هفته یازدهم:
 دانشگاه آزاد اسلامی – پاس قوامین
 شهرداری ورامین – کلینیک بهبد کرج
 هیات تکواندو استان البرز – تعاونی انقلاب شهریار
 ملوان نداجا – یاسین پیشرو قم
 پالایش نفت آبادان – هیات تکواندو شمال‌شرق

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...