با برگزاری دیدارهای هفته پایانی لیگ نوجوانان پسر، تیم لوزام خانگی کن که در فاصله 3 هفته باقی مانده به پایان لیگ قهرمانی خود را مسجل کرده بود بر سکوی نخست ایستاد و از میان دو تیم‌ پاس قوامین و آینده سازان لوازم خانگی کن که برای کسب سکوی نایب قهرمانی تلاش می‌کردند در نهایت تیم پاس قوامین عنوان دومی را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هفتم تا نهم (پایانی) از مرحله دوم بیست و یکمین دوره لیگ نوجوانان پسر «جام آینده سازان المپیک» امروز پنجشنبه (30 آذرماه) با حضور 8 تیم لوازم خانگی کن، باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، لوازم ورزشی کوروش، هیات تکواندو استان فارس، باشگاه یزدان، هیات تکواندو استان کرمانشاه، آینده سازان لوازم خانگی کن و پاس قوامین در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

تیم های هیات تکواندو شمال‌شرق و دانشگاه آزاد اسلامی نیز به مرحله دوم راه پیدا کرده بودند که با توجه به اینکه در سه هفته متوالی (چهارم، پنجم و ششم) در رقابت ها حضور پیدا نکردند طبق آیین نامه سازمان لیگ از دور مسابقات کنار رفتند.

در پایان این دوره از رقابت‌ها، نوجوانان قدرتمند تیم لوازم خانگی کن با شایستگی و کسب 21 امتیاز توانست بر سکوی قهرمانی «جام آینده سازان المپیک» تکیه بزند، از میان دو تیم پاس قوامین و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز که به دنبال کسب عنوان نایب قهرمانی این مسابقات بودند، تیم پاس قوامین با کسب 18 امتیاز عنوان دومی را بدست آورد و تیم آینده سازان لوازم خانگی کن با کسب 15 امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.

تیم های هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو کرمانشاه، باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، لوازم ورزشی کوروش و باشگاه یزدان به ترتیب در رده چهارم تا هشتم قرار گرفتند.


برنامه رقابت‌ها به شرح ذیل است:

هفته هفتم///
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6 – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 4
تیم باشگاه یزدان 4 – تیم پاس قوامین 6
تیم هیات تکواندو استان فارس 6– تیم لوازم ورزشی کوروش 4

هفته هشتم///
تیم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان 4– تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6
تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 4- تیم پاس قوامین 6
تیم لوازم خانگی کن 8 – تیم لوازم ورزشی کوروش 2
تیم باشگاه یزدان 5 – تیم هیات تکواندو استان فارس 5

هفته نهم///
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 4 – تیم پاس قوامین 6
تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 5 – هیات تکواندو استان فارس5
تیم لوازم خانگی کن 6 – تیم باشگاه یزدان 4

ازسوی سازمان لیگ بهترین های بیست و یکمین دوره «جام آینده سازان المپیک» به شرح ذیل معرفی شدند:

بهترین داور: محمد اسکندری درچه (اصفهان)
بهترین سرمربی: حسین کریمی (لوازم خانگی کن)
فنی‌ترین بازیکن: حسین لطفی (هیات تکواندو استان فارس)
تیم اخلاق: باشگاه یزدان
بهترین سرپرست: جاوید عاشوری (باشگاه یزدان)

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید