مبارزه ۵۷ تکواندوکار در روز دوم/ رقابت دیدنی مدعیان در سنگین وزن

مبارزه ۵۷ تکواندوکار در روز دوم/ رقابت دیدنی مدعیان در سنگین وزن
رقابتهای انتخابی تیم ملی فردا پنجشنبه با مبارزه ۵۷ تکواندوکار در چهار وزن دوم و در خانه تکواندو پیگیری می شود.
 در ادامه مبارزات تکواندوکاران اوزان زوج به روی «شی هاپ چانگ» می روند که حضور همه مدعیان رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی مهمترین نکته می باشد.

وزن (58- کیلوگرم) / محمدکاظمی جدی ترین مدعی

محمد کاظمی که سابقه حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۱۵ را در کارنامه دارد و سال ۹۶ از سوی کادر فنی حضور در رقابتهای جهانی را از دست داد و در مسابقات گرندپری روسیه به نشان برنز دست یافت .
کاظمی در بازی اول خود به مصاف جواد امیری دارنده مدال برنز دانشجویان جهان می رود. در این وزن هادی تیران ولی پور و محمد صادق دهقانی از دیگر مدعیان هستند. 

وزن (68- کیلوگرم) / میرهاشم حسینی و ابوالفضل یعقوبی جدی ترین مدعیان

در وزن ۶۸- کیلوگرم ۱۵ تکواندوکار وزنکشی کرده اند که میرهاشم حسینی دارنده مدال نقره سال ۲۰۱۷ جهان مدعی اصلی است که دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف برنده پروینی و میرزایی می رود. ابوالفضل یعقوبی دارنده نشان برنز ۲۰۱۵ جهان دیگر مدعی این وزن می باشد. یعقوبی و حسینی در یک سوی جدول قراردارند که در صورت رسیدن به نیمه نهایی برای صعود به دیدار نهایی به مصاف هم خواهند رفت.
سینا بهرامی تکواندوکاری که پس از چند سال حضور در تیم ملی آذربایجان سال گذشته به ایران بازگشت، در این وزن برای حضور در اردوی تیم ملی مبارزه می کند. وی دور نخست باید با امیررضا اسماعیلی از اصفهان مبارزه کند.

وزن (80- کیلوگرم) / مهدی خدابخشی مدعی جدی 80- کیلوگرم

اما مبارزه مدعیان وزن ۸۰- کیلوگرم برای رسیدن به اردوی ملی تماشایی خواهد بود. در این وزن ۱۵ تکواندوکار حضور دارند.
مهدی خدابخشی جدی ترین مدعی این وزن است. مردی که طلای جهان و بازیهای آسیایی را در اختیار دارد بعد از یک دور استراحت باید با برنده گودرزی و قیاسی زاده مبارزه کند. امیرحسین وقوعی آذر دارنده مدال طلای نونهلان جهان، امیرحسین امیدی دارنده مدال نقره نوجوانان جهان، عرفان ناظمی دارنده نشان طلای هنرهای رزمی آسیا، بهزاد ایلخانی دارنده مدال طلای نوجوانان جهان و برنز جام جهانی از دیگر مدعیان این وزن هستند. 

وزن (80+ کیلوگرم) / سجاد مردانی مدعی جدی 80+ کیلوگرم

سجاد مردانی ملی پوش عنوان کشورمان برای رسیدن به اردو تیم ملی در وزن ۸۰+ کیلوگرم وزنکشی کرده است.
در این وزن ۱۱ تکواندوکار حضور دارند که مردانی پس از یک دور استراحت با برنده مبارزه مختاری و محمدی مبارزه می کند. مبارزه مردانی با مرتضی شیری دارنده مدال برنز آسیا پیکار کند. در آنسوی جدول سعید رجبی، سیاوش فخرایی و فرشاد قیاس شندی برای رسیدن به دیدار نهایی مبارزه می کنند. 
✅ در پایان این رقابتها نفرات اول و دوم هر وزن و منتخبین کمیته فنی به اردوی آماده سازی دعوت می شوند. اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از شنبه آینده تشکیل می شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...
video

پومسه ابداعی رده سنی بالای 17 سال | توسط نا تای جو (کره جنوبی) در مسابقات پومسه قهرمانی جهان 2018

نا تای جو (کره جنوبی) در رده‌سنی بالای 17 سال (مردان) در بخش پومسه ابداعی به اجرای برنامه خود پرداخت و موفق شد بر سکوی نخست قهرمانی جهان بایستد.

ترکیب تیم ملی تکواندو کره جنوبی در مسابقات قهرمانی جهان 2019 / منچستر

ترکیب تیم ملی تکواندو مردان کره جنوبی در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو جهان منچستر این رقابتها در تاریخ 25 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
video

58- Kg | محمدحسن پلنگ افکن (ایران) با محمدصادق دهقانی (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب و دیدنی فینال وزن 58- کیلوگرم مردان میان محمد حسن پلنگ افکن (بیمه سرمد - ایران) مقابل صادق دهقانی (ایران) در سی امین دوره جام فجر 2019