نتایج حضور تیم حامی در مسابقات هان مادانگ

نتایج حضور تیم تکواندو حامی به عنوان نماینده استان مرکزی در یازدهمین دوره مسابقات کشوری هان مادانگ

تیم تکواندو حامی  به عنوان نماینده  استان مرکزی  برای اولین بار در تاریخ ورزشی خود در  یازدهمین دوره مسابقات کشوری هان مادانگ شرکت کرد .
به نقل از روابط عمومی تیم تکواندو حامی با توجه به اینکه این تیم از بخشنامه جدید فدراسیون تکواندو ایران مبنی بر حضور تکواندو کاران در مسابقات با کمربند قرمز بسیار دیر مطلع گردید ولی در همین مدت کم توانست در بعضی از رشته های هان مادانگ نفراتی را آماده و با حمایت دفتر هیئت تکواندو  به این مسابقات اعزام نماید.
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی هان مادانگ کشور به منظور شناسایی واجدین شرایط جهت حضور در انتخاب نهایی تیم اعزامی به مسابقات جهانی 2016 در دو بخش آقایان و بانوان در روز پنج شنبه مورخ 1395/2/23 از ساعت 8 صبح در خانه تکواندو ایران برگزار شد که متاسفانه بااینکه عملکرد تیم استان مرکزی برای اولین حضور بسیار خوب بود ولی دستش به مدال نرسید .
نگاهی کوتاه به نتایج حاصل شده و نفرات اعزامی تیم استان مرکزی
1: آقای احمد خانمحمدی
آقای احمد خانمحمدی در شکستن چند جهت با عملکرد بسیار خوب خود تحسین همگان را در سالن مسابقات بر انگیخت ولی به دلیل شکسته نشدن تمام چوب ها دستش از مدال کوتاه ماند .
تمام شرکت کنندگان در این آیتم دارای درجه کمربندی مشکی دان 2 و 3 بودند.
آقای احمد خانمحمدی که تازه موفق به گرفتن کمربند قرمز شده بود با انجام حرکات زیبای خود در آیتم شکستن چند جهت موجب تحسین تمام داوران، مربیان و حاضران در سالن شد .
2: آقای آرمان نوروزی زاده
آقای آرمان نوروزی زاده در آیتم شکستن با تیغه دست هفت سفال را انتخاب کرد که شش عدد آنها را توانست بشکند
*لازم به ذکر است که نفرات شرکت کننده همه وزن بدنشان بالای 100 کیلوگرم بوده. نفر اول این آیتم رکورد 13 سفال را بنام خود ثبت کرد ولی آقای آرمان نوروزی زاده با وزن 66 کیلوگرم توانست 6 سفال را بشکند .
3: آقایان حسین مشهدگرمه و حسین محمد طاهری
در آیتم یوپ چاگی تعادلی با رکوردهای  1دقیقه و 22 ثانیه و 1 دقیقه و 17 ثانیه به کار خود پایان دادند .
4: آقای محمد آهنگرانی
آقای محمد آهنگرانی با سن 8 سال  که جزء کم سن وسال ترین شرکت کننده های این دروه از مسابقات کشوری بود در آیتم یوپ چاگی تعادلی رکورد 1 دقیقه و 26 ثانیه را توانست به خود اختصاص دهد .
5: آقای مرصاد صالحی
آقای مرصاد صالحی در آیتم شکستن با جوموک 8 بتن سیمانی را انتخاب کرد که موفق به شکستن 4 عدد از آنها شد آقای صالحی با وزن 67 کیلو گرم در این مسابقات حاضر شد که تمام رقیبانش میانگین وزنی آنها از 90 کیلوگرم تا 130 کیلوگرم بودند .
آقایان علیرضا حسن بیگی ، مهرشاد عیدی وندی و علی کمال افزا  با تیم استان مرکزی جهت یار کمکی برای آیتم شکستن چند جهت اعزام شدند .
هدایت تیم هان مادانگ استان مرکزی در این دوره از مسابقات کشوری بر عهده استاد وحید میری به عنوان سرمربی و جناب آقای آرمان نوروزی زاده به عنوان سرپرست بود .
با تشکر از ریاست محترم هیئت تکواندو استان مرکزی که برای اولین بار در این رشته تکواندو  برای ایجاد انگیزه در بین هنرجویان این رشته تیمی رادر قالب تیم استان مرکزی  به این مسابقات اعزام کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...