برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک “لوزان” سوئیس برگزار شد.

مسئولان فدراسیون جهانی تکواندو و کمیته بین المللی المپیک به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس مراسمی را برپا کردند.

در این مراسم نمایندگانی از فدراسیون جهانی و هیانگ نمایشی را در زمینه مهارت های تکواندو (پومسه ، دفاع شخصی و حرکات آکروباتیک) به اجرا درآوردند.


تکواندو در صد و سومین کنگره IOC به میزبانی پاریس در سال 2000 به المپیک سیدنی اضافه شد و از آن زمان تاکنون در تمام دوره های المپیک شرکت داشته است.

چو، رییس فدراسیون جهانی تکواندو در این مراسم گفت:

المپیکی شدن این رشته مهمترین واقعه در طول تاریخ تکواندو بوده و باعث افتخار است که ما برای بیست و پنجمین سال در برنامه‌های المپیک حضور داریم و در این مدت شاهد رشد تکواندو بوده ایم.

وی افزود: ما ورزشی را نوآوری کردیم که برای ورزشکاران و طرفداران آن هیجان‌انگیز است. می توان اطمینان حاصل کرد که هر فردی بدون در نظر گرفتن سن، جنسیت و توانایی در هر مکان و زمان می تواند این ورزش را دنبال نماید. در اینجا از توماس باخ، رییس کمیته بین‌المللی به خاطر حمایت‌هایش تشکر می نمایم و ما وظیفه خود را در جنبش المپیک به طور جدی دنبال می‌کنیم.

تصاویر جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...