اکرم خدابنده : تمام فکرم را متمرکز مسابقات قهرمانی جهان ،منچستر کرده‌ام

اکرم خدابنده تکواندو کار 73+ کیلوگرم تیم ملی تکواندو بانوان گفت: تمام فکرم را متمرکز مسابقات قهرمانی جهان ،منچستر کرده‌ام.

اکرم خدابنده اظهار داشت: رقابت‌های انتخابی خوبی را پشت سر گذاشتم. خوشبختانه توانستم از سد حریفانم بگذرم و مجوز حضور در اردوی تیم ملی را به دست بیاورم.

خدابنده افزود: در رقابتهای انتخابی با احتیاط مسابقه دادم چرا که تنها برد برایم مهم بود. شاید قبلا ریسکی مبارزه می‌ کردم زیرا که دوست داشتم با امتیاز بالا برنده رقابت باشم. اما حالا برایم صرفا پیروزی برایم مهم است با همین هدف مبارزات انتخابی را پشت سر گذاشتم.

کاپیتان تیم ملی تکواندو بانوان ادامه داد:

در کنار تمرینات سختی که پشت سر می‌گذارم روی ذهن و روانم هم کار می‌ کنم. در میدان مبارزه باید به لحاظ روحی خیلی آماده بود تا نتیجه گرفت. فکر می‌کنم به نسبت گذشته به لحاظ ذهنی آماده‌تر شده‌ام و بهتر می‌ توانم در زمین مبارزه ،مدیریت داشته باشم.

اکرم خدابنده : تمام فکرم را متمرکز مسابقات قهرمانی جهان ،منچستر کرده‌ام
اکرم خدابنده : تمام فکرم را متمرکز مسابقات قهرمانی جهان ،منچستر کرده‌ام

اکرم خدابنده تکواندو کار کشورمان یاد آورشد: تمام فکرم متمرکز مسابقات قهرمانی جهان است. همه زندگی‌ ام را برای تکواندو گذاشته‌ام. درسم ،کارم و زندگی‌ام تکواندو شده است. مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی تکواندو هستم و با عشق تمریناتم را پشت سر می‌ گذارم.

هوگوپوش سنگین وزن تیم ملی تکواندو تصریح کرد: در این میان مسابقات رقبایم را نیز رصد کرده‌ام. یک دفتر یاداداشت دارم که در آن نتایج رقبایم و مسابقاتی که حضور داشته‌اند را نوشته‌ام. تمام نقاط ضعف و قوت رقبایم را در این دفتر ثبت کرده‌ام. مبارزات آنها را دنبال می‌کنم و پیگیر هستم. رقبایی که بسیار قدرتمند هستند و میدان‌ های بزرگی را پشت سر گذاشته‌اند به طور حتم کار بسیار سختی در قهرمانی جهان خواهم داشت اما من واهمه‌ای از رویارویی با حریفانم ندارم.

تکواندوکار تیم ملی بانوان گفت: ابتدا باید خودم را برای رقابتهای جام ریاست فدراسیون جهانی آماده کنم. امیدوارم با موفقیت در رقابتهای کیش، شروع خوبی را برای مسابقات سال 2019 داشته باشم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...