آرمین هادی پور: هدفم کسب طلای گرندپری منچستر است/ شناخت خوبي نسبت به رقبا دارم

آرمین هادی پور ملي پوش تکواندو کشورمان گفت: خوشبختانه همه ملي پوشان به وضعيت ايده آل رسيده اند، تمام تلاش من و هم تيمي‌هايم نيز کسب خوشرنگ‌ ترين مدال در گرندپری منچستر است.
مرحله چهارم مسابقات گرندپری در سال 2018 از روز 27 مهرماه به مدت 3 روز در “منچستر” انگلیس برگزار می‌شود.

آرمين هادی پور تکواندوکار تيم ملي تکواندو ایران درباره وضعيت کلي تيم و شرايط تمرینات پيش از اعزام به اين مرحله از مسابقات گرندپری توضیح داد :

اردوهاي خوبي را سپری کرده‌ايم. نزديک به 1 ماه در تمرينات تيم ملي بوديم. خوشبختانه همه ملي پوشان به وضعيت ايده آل رسيده اند.

وی درخصوص شناخت خود از حريفان و شانس کسب مدال عنوان کرد:

همه ورزشکاران براي کسب مدال طلا به مسابقات مي‌روند و تمام تلاش من و هم تيمی هايم نيز کسب خوشرنگ‌ترين مدال در گرندپری منچستر است. شناخت خوبي نسبت به رقبا دارم چون قبلا در مسابقات مختلف با آن‌ها مبارزه داشتم . اميدوارم با تمرينات خوبي که پشت سر گذاشتيم به نتيجه دلخواه خود دست يابيم.

هادی پور در پايان درمورد وضعيت ليگ تکواندو اظهار کرد:

ليگ مانند هر سال در سطح مطلوبی در حال برگزاری است من امسال هم در دانشگاه آزاد هستم تيم شرايط خوبي دارد ولی متاسفانه همه تيم‌ها با مشکل مالي مواجه هستند که باعث نارضايتی بازيکنان از وضعيت قراردادها شده است. علاوه بر اين هنوز مشکل کلاه هاي الکترونيکی و هوگو‌های استاندارد حل نشده است. اميدوارم در هفته‌هاي آينده ليگ شرايط بهتری پيدا کند.

لازم به ذکر است : مردان ملی‌پوش تکواندو کشورمان ساعت 1:55 بامداد روز سه‌شنبه – 24 مهرماه برای حضور در این دوره از رقابت‌ها با ترکیب آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی و میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم راهی “منچستر” انگلیس می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید