58- Kg |آرمین هادی پور (ایران) با جان جانگ (کره جنوبی) | گرنداسلم تکواندو 2018

مبارزه دیدنی آرمین هادی پور تکواندو کار کشورمان در گرنداسلم تکواندو 2018 با جان جانگ از کره

نیمه نهایی 58- کیلوگرم / دومین دوره گرنداسلم تکواندو -۲۰۱۸

رقابت مردان [نیمه نهایی] وزن 58- کیلوگرم |  آرمین هادی پور (ایران) مقابل  جان جانگ (کره جنوبی)

✅ دومین دوره گرنداسلم تکواندو 2018 – چین

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
14.58 MB

دانلود – کیفیت 360p
27.72 MB

دانلود – کیفیت 480p
41.89 MB

دانلود – کیفیت 720p
73.79 MB

مبارزه مردان در دومین دوره گرنداسلم تکواندو – ۲۰۱۸ چین / 58- کیلوگرم » آرمین هادی پور تکواندو کار با انگیزه کشورمان بعد از شکست 19 بر 7  در فینال گرندپری تکواندو 2018 فجیره مقابل این هوگوپوش جوان کره جنوبی برای دومین بار رو در روی جان جانگ قرار گرفت.

راند اول

آرمین هادی پور تکواندو کار کشورمان که شناخت بهتری از این مبارز نسبت به قبل پیدا کرده بود در راند نخست گرنداسلم تکواندو 2018 موفق شد در 30 ثانیه نخست  اولین امتیاز خود را از روی هوگو کسب کند و برتری خود را تا 9 ثانیه پایانی راند اول با نتیجه 3 بر 2 حفظ نماید اما در یک ثانیه مانده به انتها راند اول با کسب سومین اخطار خود از داور نتیجه به تساوی کشیده شد.

راند دوم

دور دوم مبارزه هادی پور بسیار جنگنده تر از راند اول رقابت را آغاز کرد و در همان 15 ثانیه نخست موفق شد 4 امتیاز از حریف اش پیش بیوفتد هوگوپوش کشورمان به  این 4 امتیاز رضایت نداد و در 50 ثانیه مانده به پایان راند دوم جمع امتیازاتش را به عدد 6 رساند تا کار برای مبارز کره جنوبی سخت تر از قبل شود اما از آنجایی که جان جانگ حاضر به باخت نبود موفق شد 4 امتیاز با اثابت ضربه اش به هوگو در فاصله زمانی 3 ثانیه کسب کند و در ادامه با زدن ضربه سر گرفتن و اخطار توسط آرمین نتیجه 8 بر 7 در دور دوم به سود نماینده کره جنوبی پایان یافت . 

راند سوم

راند نهایی مبارزه آرمین هادی پور تکواندو کار سبک وزن کشورمان با کسب دو اخطار از داور در این تایم از جان جانگ (کره جنوبی) عقب افتاد و با از دست دادن 2 امتیاز دیگر در ثانیه 6 کار برای نماینده کشورمان سخت تر از قبل شد اما آرمین هادی پور تسلیم نشد و با فشار متوالی در ثانیه های پایانی رقابت موفق به دریافت 3 امتیاز از اجبار کردن حریف خود به اخطار بدست آورد تا رقابت در راند سوم 4 بر 3 به پایان برسد. 

 مهمترین عناوین قهرمانی آرمین هادی پور (ایران) 

هادی‌ پور دارنده طلا قهرمانی دانشجویان جهان ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ ، دارنده طلا و برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ ، نائب قهرمان جهان ۲۰۱۷ ویک طلا ، نقره و برنز رقابتهای گرندپری را در کارنامه خود دارد.

 مهمترین عناوین قهرمانی جان جانگ (کره جنوبی) 

دارنده  طلا قهرمانی نوجوانان جهان 2016 ، قهرمانی نوجوانان آسیا 2017 و قهرمانی آسیا 2018 ، دارنده طلا و نقره گرنداسلم تکواندو 2018- 2017 و همچنین دارنده 2 طلا و یک برنز از رقابتهای گرندپری تکواندو 2018 میباشد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...