برخی دنبال حاشیه‌سازی هستند/ در جلسه کمیته فنی شرکت نمی‌کنم

برخی دنبال حاشیه‌سازی هستند/ در جلسه کمیته فنی شرکت نمی‌کنم

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: به صراحت انصراف خود را از حضور در جلسه کمیته فنی اعلام کرده‌ام و نمی‌دانم چرا برخی فقط برای حاشیه‌سازی هستند.

?بیژن مقانلو با بیان مطلب فوق گفت:
⬅ پس از برگزاری یک سمینار آموزشی در هند، روز جمعه به تهران بازگشتم و به زودی هم برای برگزاری کلاسی دیگر راهی برزیل خواهم شد. اینکه گفتم در جلسه کمیته فنی شرکت نمی کنم، جدی بودم و این موضوع را نیز به اطلاع رئیس سازمان تیم های ملی رساندم.
?وی در مورد اینکه چرا دعوت کمیته فنی را قبول نکرده است، گفت:
⬅ قصدم این بود که فرصت در اختیار سایر مربیان شایسته کشورمان قرار گیرد تا توانایی خود را در میدانهای جدی پیش رو محک بزنند. این صحبت های من نیز واضح بیان شد که متاسفانه برخی به اهداف خاص آن را تحریف کردند.
?سرمربی پیشین تیم ملی ادامه داد:
⬅ شرایط فعلی همانند سه سال قبل است که من مسئولیت گرفتم. در آن زمان مسابقات قهرمانی آسیا، بازیهای آسیای، گرندپری ها و قهرمانی جهان را در پیش داشتیم و الان نیز همین طور است، با این تفاوت که در آن زمان یک تیم مشهور، با تجربه و پیر در اختیار بود، الان یک تیم جوان، با تجربه و مشهور در اختیار کادر فنی است که تجربه حضور در همه نوع مسابقاتی را دارد ولی آن زمان تجربه خود حضور در گرندپری ها وجود نداشت.
?مقانلو با دلخوری از برخی رسانه ها گفت:
⬅ من شاگرد تکواندو ایران هستم و افتخارم رشد و تعالی در ایران اسلامی است، نمی دانم کجایی صحبت های من به «غرور» می خورد که برخی ها چنین در مورد من قضاوت می کنند. متاسفانه یکسری سخنان قشنگ نیست و نمی دانم چرا دوستان بیان می کنند.
?وی در پایان گفت:
⬅ من هم مانند همه اهالی خانواده تکواندو قلبم برای تکواندو ایران می تپد و با هر نتیجه درخشانی خوشحال می شوم و برای شکست ها اشک می ریزم، اگر الان این پشنهاد را قبول نکردم، با احترام به اعضای کمیته فنی، ضمن تشکر از این اعتماد، خواستم فرصت را در اختیار سایر دوستان قرار دهم.
 شایان ذکر است کمیته فنی تکواندو عصر امروز برای تعیین سرمربی تیم ملی تشکیل جلسه خواهد داد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...