خانه بلاگ صفحه 2

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با جیانان هوانگ (چین)| گرنداسلم تکواندو 2018

0

مبارزه دیدنی میلاد بیگی آذربایجان در گرنداسلم تکواندو 2018 مقابل جیانان هوانگ از چین

رقابت مردان [یک چهارم نهایی] وزن 80- کیلوگرم | میلاد بیگی (آذربایجان) مقابل جیانان هوانگ (چین)

✅ دومین دوره گرنداسلم تکواندو 2018 – چین

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
13.97 MB

دانلود – کیفیت 360p
26.98 MB

دانلود – کیفیت 480p
41.63 MB

دانلود – کیفیت 720p
68.20 MB

مبارزه دیدنی میلاد بیگی آذربایجان در گرنداسلم تکواندو 2018 مقابل جیانان هوانگ از چین

مبارزه مرحله یک چهارم نهایی مردان در دومین دوره گرنداسلم تکواندو – ۲۰۱۸ چین / 80- کیلوگرم » میلاد بیگی تکواندو کار کشور آذربایجان در مرحله یک چهارم مقابل نماینده چین قرار گرفت و در دو راند موفق شد جیانان هوانگ را مغلوب کند.

راند اول

با آغاز مبارزه میلاد بیگی از آذربایجان بود که سعی داشت با حملات پی در پی امتیازات خود را جمع آوری کند اما هوانگ چینی به خوبی توانسته بود بازی را کنترل کند و امتیازی از دست ندهد اما در نهایت میلاد بیگی بود که موفق شد در قفل شدن ضربه آن نریا خود را به کلاه جیانان هوانگ اثابت دهد و 3 امتیاز پیش بیوفتد.

نماینده چین در 5 ثانیه آخر موفق شد 2 امتیاز از روی تنه بدست بیاورد و اختلاف را به عدد یک برساند و در نهایت 4 بر 3 راند نخست به سود میلاد بیگی از آذربایجان به پایان رسید.

راند دوم

در دومین راند رقابت بیگی همچنان با حملات خود به حریفش فشار میاورد تا روزنه ای برای امتیازگیری پیدا کند و در همان یک دقیقه نخست مبارزه موفق شد 3 امتیاز پیش بیوفتد و در ادامه رقابت را تا 20 ثانیه مانده به پایان راند دوم 5 بر 0 به نفع خود پیش برد که ناگهان ضربه چرخشی جیانان هوانگ به امتیاز تبدیل شد و رقابت 5 بر 4 با پیروزی میلاد بیگی به اتمام رسید.

 مهمترین عناوین قهرمانی  میلاد بیگی (آذربایجان) 

دارنده مدال برنز المپیک 2016 ، قهرمان جهان 2017 ، قهرمان دانشجویان جهان 2017 ، مدال طلا و برنز قهرمانی اروپا 2016 و 2018 ، دارنده برنز رقابتهای گرنداسلم تکواندو 2018 همچنین دارنده 1 مدال طلا و برنز از رقابتهای گرندپری میباشد.

 مهمترین عناوین قهرمانی  جیانان هوانگ (چین)

دارنده برنز قهرمانی نوجوانان جهان 2004 می باشد.

تیم ملی ایران مقابل تیم ملی کره جنوبی | فینال پومسه دونفره (رده سنی بالای ۳۰ سال) قهرمانی جهان 2018

0

ویدیو پومسه دو نفره توسط اکبر فروزان و معصومه حسینی (ایران) در مسابقات پومسه قهرمانی جهان

 

✨ فینال پومسه دو نفره | پومسه اکبر فروزان و معصومه حسینی (ایران) مقابل   تیم ملی کره جنوبی

 یازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی جهان 2018

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
11.62 MB

دانلود – کیفیت 360p
23.27 MB

دانلود – کیفیت 480p
36.13 MB

دانلود – کیفیت 720p
63.18 MB

اکبر فروزان و معصومه حسینی (ایران) در رده‌سنی 31 تا 40 سال بخش دو نفره به اجرای فرم پرداختند که با کسب 7/32 امتیاز موفق شدند بر سکوی قهرمانی جهان بایستد. تیم ملی کره‌جنوبی با 7/30 امتیاز به مدال نقره رسید و تیم ملی اسپانیا و چین تایپه مشترکا در جایگاه سومی قرار گرفتند.

گفتنی است؛ فاطمه اسدپور سرمربیگری تیم زنان را برعهده دارد و مهسا مردانی نیز مربی می‌باشد.

هدایت تیم مردان برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی می‌باشد.

تکواندوکاران ایرانی (رده سنی بزرگسالان) حاضر در جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش + معرفی کشورهای ثبت نامی

0
تکواندوکاران ایرانی حاضر در جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش + معرفی کشورهای ثبت نامی
تکواندوکاران ایرانی حاضر در جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش + معرفی کشورهای ثبت نامی

تکواندوکاران ایرانی حاضر در جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش + معرفی کشورهای ثبت نامی

سومین دوره رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو در مجموعه ورزشی “المپیک” جزیره کیش برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها در رده سنی نوجوانان و بزرگسالان از نهم تا دوازدهم اسفندماه پیگیری می‌شود

سومین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی با ویژگی کسب سهمیه مستقیم حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا برای مدال آوران، نهم اسفندماه به مدت سه روز در کیش برگزار خواهد شد.

این رقابتها با حضور 567 تکواندوکار از 22 کشور در مجموعه ورزشی “المپیک” جزیره کیش آغاز می‌شود و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

تکواندوکارانی از آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، اوکراین، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان، هند و به همراه تکواندوکاران ایرانی در این رقابتها حضور خواهند داشت.

تکواندوکاران ایرانی حاضر در جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش + معرفی کشورهای ثبت نامی

معرفی تکواندوکاران ایرانی (رده سنی بزرگسالان) حاضر در جام ریاست فدراسیون جهانی به میزبانی کیش

جوانان و بزرگسالان (مردان) | نفرات ثبت نامی 225 نفر

# 54- کیلوگرم (15 شرکت کننده از ایران) : آرمین هادی پور ، حمیدرضا صدری، آرش صلاحی نژاد، دانیال اتفاق، حسین لطفی، سینا رسته خاک، یاشار عطاردی، نریمان مریدانی، احمد رضایی، علی صالحی، امیرحسین مروتی، احسان عبدالوند، محمدرضا حسینی، رضا جمشیدی و رضا نجات

کشورهای ثبت نامی (36 نفر) از کشورهای ایران، سوریه، هند، عمان، عراق، کره جنوبی، پاکستان، تونس، قزاقستان، ازبکستان، روسیه

# 58- کیلوگرم (13 شرکت کننده از ایران) : ابراهیم صفری، محمدحسین پلنگ افکن، فرزان عاشورزاده، محمد کاظمی، هادی تیران ولی پور، ابوالفضل حاتمیان، علی سیناافضل، امیرمحمد یکتا، امیرحسین سعیدی، حسین طالب پور، محمدصادق دهقانی، امیرحسین گندمکار و سمیع اله افضلی

کشورهای ثبت نامی (40 نفر) از کشورهای ایران، عراق، لبنان، روسیه، آمریکا، پاکستان، قزاقستان، هند، تونس، کره جنوبی، افغانستان، عمان، ازبکستان و اردن

# 63- کیلوگرم (15 شرکت کننده از ایران) : حمیدرضا هادیان، سروش احمدی، سینا بهرامی، ابوالفضل قشقایی، امیرحسین جلالوند، امیرحسین محمدخانلو، آرین محمدی، داوود حسینی، عرفان مرادی، کامران مردانی پور، میلاد وطنی ،مبین میرزائی، سمیر آخوندزاده، سورن محمدیان و مهدی اسماعیل پور

کشورهای ثبت نامی (36 نفر) از کشورهای ایران، عراق، گرجستان، قزاقستان، لبنان، افغانستان، آذربایجان، تونس، ارمنستان، پاکستان، ازبکستان، عمان، اردن، هند و سوریه

# 68- کیلوگرم (11 شرکت کننده از ایران) : امیرمحمد بخشی، میرهاشم حسینی، مسعود خوش نیت، مهدی یوسفی، محمدمهدی عمادی ، علی رجبعلی، اسماعیل مردانی، حسین قلخانی، مهدی حسینی، مهدی فتحی و مهدی محمدی گواری

کشورهای ثبت نامی (30 نفر) از کشورهای ایران،عراق ،قزاقستان ،گرجستان، لبنان، پاکستان، کره جنوبی، سوریه، هند، روسیه، ارمنستان

# 74- کیلوگرم (17 شرکت کننده از ایران) : مهدی جلالی، سیداحمد خسروفر، احمدرضا مختاری، علی احمدی، علیرضا علیاری، امیرمحمد قهرمانی، امیررضا نیک سیرت، حسین بشیری، مهدی عابدینی، محمدرضا قشمی، مهدی محمدی، محمدحسین یزدانی، رامین حسین قلی زاده، رسول کسرایی، سیدحسین احسانی، سیدامید حسینی و جاوید نوروزی

کشورهای ثبت نامی (31 نفر) از کشورهای ایران،عراق، قزاقستان، اردن، ارمنستان، پاکستان، عمان، سوریه، ازبکستان و آذربایجان

# 80- کیلوگرم (8 شرکت کننده از ایران): عرفان ناظمی، محمدعلی خسروی، امیرحسین امیدی، عرفان حیدری، مهدی قیاسی زاده، مهران برخورداری، محمدامین کاوسی و علی بابازاده

کشورهای ثبت نامی (20 نفر) از کشورهای ایران،عراق، لبنان، کره جنوبی، ازبکستان، اردن، پاکستان، عمان و تونس

# 87- کیلوگرم (9 شرکت کننده از ایران) : محمدرضا خانی، آرش دباغ تفرشی، حسین سیاه منصوری، میثم اسکندری، محمدرضا اینانلو، نیما مهرعلی، سهیل محمدیان، کریم سام دلیری، امیررضا چیت ساز

کشورهای ثبت نامی (20 نفر) از کشورهای ایران،عراق، قزاقستان، سوریه، ارمنستان، عمان، پاکستان، هند، آذربایجان و اردن

# 87+ کیلوگرم(4 شرکت کننده از ایران) : سجاد مردانی، سعید رجبی، سیاوش فخرایی و حسین قربانزاده

کشورهای ثبت نامی (12 نفر) از کشورهای ایران، عراق، هند، عمان، اردن، سوریه، ازبکستان، پاکستان

جوانان و بزرگسالان (بانوان) | نفرات ثبت نامی 139 نفر

# 46- کیلوگرم (12 شرکت کننده از ایران) : مریم ملکوتی، نگار قدیانی، دنیا محمدی ، فرشته خزائی، مریم حاجی علیزاده، مریم طاهری، روژان عرب عامری، سعیده وکیلی، زهرا زارع، راضیه اکبری، صابره جعفری، صالحه یعقوبی

کشورهای ثبت نامی (20 نفر) از کشورهای ایران، چین، کره جنوبی، سوریه، پاکستان، قزاقستان و تونس

# 49- کیلوگرم (6 شرکت کننده از ایران) : ناهید کیانی، آیدا خورشیدی، ندا فرهود، نیان شاهمحمدی، سپیده صفری و زهرا جودکی

کشورهای ثبت نامی (13 نفر) از کشورهای ایران، لبنان، چین، سوئد، تونس، کره جنوبی، سوریه، ازبکستان

# 53- کیلوگرم (16 شرکت کننده از ایران) : مهلا مومن زاده، مهسا پورمیرزا، الهه شیدایی، فرناز امینی، فاطمه حسین نیا، فاطمه اموری، حدیث زرگوشنیا، کیانا احمدی، محدثه صفدری، مائده علیپور، متینا تیرگر، نگین ناصربخت، روشنک مولائی، سمیه غلامی، سیده اسرا هاشمی، سمیه محمدی

کشورهای ثبت نامی (32 نفر) از کشورهای ایران، روسیه، چین، لبنان ،عمان، کره جنوبی، تونس، سوریه، افغانستان، اردن و ازبکستان

# 57- کیلوگرم (8 شرکت کننده از ایران) : کوثر اساسه، آرمینا احمدی، فاطمه فرزان، فاطمه جعفری، حدیث اماره، کوثر اساسه، سیده نرگس میرنوراللهی، طیبه پارسا و زهرا شیدایی

کشورهای ثبت نامی (22 نفر) از کشورهای ایران، لهستان، آذربایجان، هند، سوریه، عمان، آذربایجان، کره جنوبی و پاکستان

# 62- کیلوگرم (10 شرکت کننده از ایران) : مهسا کیادلیری، مبینا شاکری، نگین عدالت نیا، نیلوفر محمودی، پریسا جوادی، راضیه رنگرز زاده، روناک حسین زاده، سحر مرادی، زهره حسن نتاج و هانیه شریعتی

کشورهای ثبت نامی (19 نفر) از کشورهای ایران، چین، تونس، کره جنوبی، ازبکستان، عمان، سوریه

# 67- کیلوگرم(3 شرکت کننده از ایران) : یلدا ولی نژاد، کیمیا همتی و صفا ارجمند،

کشورهای ثبت نامی (12 نفر) از کشورهای ایران، چین، قزاقستان، ازبکستان، کره جنوبی، اردن و سوریه

# 73- کیلوگرم (9 شرکت کننده از ایران) : اکرم خدابنده، ملیکا میرحسینی، زینب اسماعیلی، فاطمه عباسی، غزل مهدوی، هانیه اخلاقی، نرگس رضایی، فاطمه کرمی و کیمیا موسوی

کشورهای ثبت نامی (13 نفر) از کشور ایران، قزاقستان و کره جنوبی

# 73+ کیلوگرم (4 شرکت کننده از ایران) : زهرا پوراسماعیل، شهربانو دامغانی، مریم حقانی و نفیسه رنگرز زاده

کشورهای ثبت نامی (8 نفر) از کشورهای ایران، آذربایجان، سوریه، کره جنوبی و ازبکستان

گفتنی است؛ دومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا نیز در چین تایپه برگزار شد.

74- Kg | امیرمحمد بخشی (لوازم خانگی کن) با محمد محمدنیا (دانشگاه آزاد اسلامی)| لیگ برتر تکواندو 1397

0

ویدیو مبارزه امیرمحمد بخشی مقابل بازیکن دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر تکواندو 1397

هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو (جام خلیج فارس) / 74- کیلوگرم | محمد محمدنیا (دانشگاه آزاد اسلامی) مقابل  امیرمحمد بخشی (لوازم خانگی کن)

✅ هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس 1397

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
13.82 MB

دانلود – کیفیت 360p
24.89 MB

دانلود – کیفیت 480p
32.33 MB

مبارزه هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو مردان جام خلیج فارس / 74- کیلوگرم » در دومین مبارزه میان دو تیم لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد اسلامی ، مبارزه امیرمحمد بخشی دارنده مدال طلا قهرمانی نوجوانان جهان 2016 از تیم کن  در مقابل محمد محمدنیا .

ویدیو مبارزه امیرمحمد بخشی مقابل بازیکن دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر تکواندو 1397

راند اول

امیرمحمد بخشی در همان ابتدا، راند نخست مبارزه را هجومی آغاز کرد و موفق شد بعد از گذشت 30 ثانیه اولین امتیاز خود را از روی تنه حریفش بدست بیاورد و در ادامه با اجرای یک رقابت کاملا یکطرفه راند اول را با نتیجه 7 بر 1 از محمد محمدنیا پیش افتاد.

راند دوم

هوگوپوش لوازم خانگی کن در دومین دور رقابت دیگر حتی فرصت فکر کردن هم به محمد محمدنیا نداد و با استرات ضربات پای جلوی خود بر روی هوگو مدام بر جمع امتیازاتش می افزود در نهایت این مبارزه امیر محمد بخشی موفق شد در پایان راند دوم با ایجاد اختلاف امتیاز 20 حریف کم تجربه خود از دانشگاه آزاد اسلامی را ببرد و اولین پیروزی را برای تیم خود به ارمغان بیاورد.

 مهمترین عناوین قهرمانی امیرمحمد بخشی (لوازم خانگی کن)

دارنده مدال طلا قهرمانی نوجوانان جهان 2016 و نائب قهرمان بازیهای آسیایی 2018 است.

 

تیم شهرداری ورامین قهرمانی خود را در لیگ برتر تکواندو قعطی کرد + جدول نتایج انفرادی

0
قهرمانی تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو مردان قعطی شد + جدول نتایج انفرادی
قهرمانی تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو مردان قعطی شد + جدول نتایج انفرادی

قهرمانی تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو مردان قعطی شد + جدول نتایج انفرادی

در پايان رقابتهای هفته ششم از دور برگشت ليگ برتر تکواندو مردان (جام خلیج فارس) ، تکواندو کاران تیم شهرداری ورامین موفق شدند در فاصله یک هفته باقی مانده به پایان لیگ پنجمین عنوان قهرمانی خود در جام خلیج فارس مسجل نمایند.

ديدارهاي هفته پنجم و ششم از دور برگشت هفدهمین دوره رقابت‌هاي ليگ برتر تکواندو مردان «جام خلیج فارس» روز دوشنبه – 8 بهمن ماه با حضور 8 تيم به ميزباني فدراسیون تکواندو پیگیری شد.

در این دوره از مسابقات، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، ملوان نداجا و صنعت مس کرمان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مقامنام تیمتعداد بازیبرد تیمیتساوی تیمیباخت تیمیبرد انفرادیباخت انفرادیتفاضل امتیازامتیاز نهایی
1شهرداری ورامین13121077275037
2دانشگاه آزاداسلامی13102172324032
3لوازم خانگی کن13101280245631
4باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان1361651532-19
5پاس قوامین13517465812-16
6تعاونی انقلاب شهریار13409396526-12
7شرکت پالایش نفت آبادان131111307444-4
8ملوان نداجا130112218362-1

در پایان هفته ششم، تیم شهرداری ورامین با کسب 37 امتیاز  درفاصله یک هفته مانده به پایان رقابتهای لیگ پنجمین عنوان قهرمانی خود را در جام خلیج فارس مسجل کرد؛ دانشگاه آزاد اسلامی با 32 امتیاز و یک پله صعود با تفاضل یک امتیاز در رده دوم قرار گرفت و لوازم خانگی کن نیز با 31 امتیاز  در رده سوم را به خود اختصاص داد.

نتایج کسب شده در هفته پنجم لیگ برتر مردان «جام خلیج فارس»

* نتایج تیمی  // هفته پنجم (دور برگشت)

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمینام تیم برنده
تعاونی انقلاب شهریار2لوازم خانگی کن6لوازم خانگی کن
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان3شهرداری ورامین5شهرداری ورامین
ملوان نداجا0دانشگاه آزاداسلامی8دانشگاه آزاداسلامی
شرکت پالایش نفت آبادان3پاس قوامین5پاس قوامین

* نتایج انفرادی // هفته پنجم (دور برگشت)

تعاونی انقلاب شهریار (2) –  لوازم خانگی کن (6)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-یاشار عطاردی عزیزتعاونی انقلاب شهریار32امیر ولی پورلوازم خانگی کن30یاشار عطاردی عزیز
58-حسن غیوریتعاونی انقلاب شهریار21محسن رضاییلوازم خانگی کن31محسن رضایی
63-عرفان عسگریتعاونی انقلاب شهریار3محمدحسین زاهدیلوازم خانگی کن8محمدحسین زاهدی
68-امید معینیتعاونی انقلاب شهریار32امیر علی پروینی ثانیلوازم خانگی کن30امیر علی پروینی ثانی
74-علی قره خانیتعاونی انقلاب شهریار7امیرمحمد بخشی کلهریلوازم خانگی کن23امیرمحمد بخشی کلهری
80-محمدرضا قشمیتعاونی انقلاب شهریار24عرفان حيدريلوازم خانگی کن22محمدرضا قشمی
87-علی خدابخشتعاونی انقلاب شهریار14امیدرضا چیت ساز زاده علافلوازم خانگی کن17امیدرضا چیت ساز زاده علاف
87+محمد امین قدیانیتعاونی انقلاب شهریار5محمد رضا اینانلولوازم خانگی کن12محمد رضا اینانلو

 

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان (3) –  شهرداری ورامین (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-غایبباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0حميد رضا صدريشهرداری ورامین0حميد رضا صدري
58-حماد همتیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان7محمد حسن پلنگ افكنشهرداری ورامین23محمد حسن پلنگ افكن
63-رضا محمدی زاده تهرودیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان16اميرحسين محمدخانلوشهرداری ورامین23اميرحسين محمدخانلو
68-پوریا عبدالرشیدی ..باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0آريان محمديشهرداری ورامین0پوریا عبدالرشیدی ..
74-رسول كسرائيباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان12محمد گودرزیشهرداری ورامین7رسول كسرائي
80-غایبباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0مهدی جلالیشهرداری ورامین0مهدی جلالی
87-فردین نظرپورباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0امیرحسین امیدیشهرداری ورامین0امیرحسین امیدی
87+سیاوش فخرائی گشتیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0پژمان مرادی جوشانیشهرداری ورامین0سیاوش فخرائی گشتی

 

ملوان نداجا (0) –  دانشگاه آزاد اسلامی (8)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-نیما کشاورزملوان نداجا4آرش تبریزیدانشگاه آزاداسلامی25آرش تبریزی
58-سید مجتبی فضلی زعفرانیملوان نداجا1آرمين هادي پوردانشگاه آزاداسلامی21آرمين هادي پور
63-خشایار رمضانیملوان نداجا13دانیال بزرگی شوبدانشگاه آزاداسلامی17دانیال بزرگی شوب
68-علي وهاب پورملوان نداجا5سید حسین احسانیدانشگاه آزاداسلامی26سید حسین احسانی
74-امیرحسین قهرمانیملوان نداجا2علیرضا علیاریدانشگاه آزاداسلامی22علیرضا علیاری
80-حميد رضا خدابخشيملوان نداجا26مير هاشم حسينيدانشگاه آزاداسلامی28مير هاشم حسيني
87-مجتبی دهقانملوان نداجا4عرفان ناظميدانشگاه آزاداسلامی25عرفان ناظمي
87+محمد رضا اسمعیلی جویباریملوان نداجا5فرشاد قیاس شندیدانشگاه آزاداسلامی16فرشاد قیاس شندی

 

شرکت پالایش نفت آبادان (3) –  پاس قوامین (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-اميرحسين زارعشرکت پالایش نفت آبادان6محمد آجورلوپاس قوامین30محمد آجورلو
58-سید امیر موسویشرکت پالایش نفت آبادان21محمدصادق دهقانیپاس قوامین33محمدصادق دهقانی
63-دانیال ابراهیم مرفاویشرکت پالایش نفت آبادان2کامران مردانی پورپاس قوامین21کامران مردانی پور
68-مهرداد خسروی حاجیوندشرکت پالایش نفت آبادان3پدرام جمشيديپاس قوامین39پدرام جمشيدي
74-حسن بشيريشرکت پالایش نفت آبادان15محمد مقدم فردپاس قوامین13حسن بشيري
80-سیداحمد خسروفرشرکت پالایش نفت آبادان14حمیدرضا بدری علی آبادیپاس قوامین6سیداحمد خسروفر
87-فرشيد شفيع خانيشرکت پالایش نفت آبادان8امیر محمد قهرمانیپاس قوامین10امیر محمد قهرمانی
87+حسین قربانزادهشرکت پالایش نفت آبادان37علي اسديپاس قوامین17حسین قربانزاده

نتایج کسب شده در هفته ششم لیگ برتر مردان «جام خلیج فارس»

* نتایج تیمی  // هفته ششم (دور برگشت)

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمینام تیم برنده
دانشگاه آزاداسلامی5لوازم خانگی کن3دانشگاه آزاداسلامی
تعاونی انقلاب شهریار3شهرداری ورامین5شهرداری ورامین
شرکت پالایش نفت آبادان5ملوان نداجا3شرکت پالایش نفت آبادان
پاس قوامین4باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان4مساوی

* نتایج انفرادی // هفته پنجم (دور برگشت)

دانشگاه آزاد اسلامی (5) –  لوازم خانگی کن (3)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-آرش تبریزیدانشگاه آزاداسلامی11امیر ولی پورلوازم خانگی کن25امیر ولی پور
58-آرمين هادي پوردانشگاه آزاداسلامی17ابراهیم صفریلوازم خانگی کن11آرمين هادي پور
63-حميد رضا هادياندانشگاه آزاداسلامی25فرزان عاشور زاده فلاحلوازم خانگی کن27فرزان عاشور زاده فلاح
68-هادی تیران ولی پوردانشگاه آزاداسلامی40محمدمهدی عمادی مشتقینلوازم خانگی کن27هادی تیران ولی پور
74-محمد محمد نیا بچه میردانشگاه آزاداسلامی3امیرمحمد بخشی کلهریلوازم خانگی کن26امیرمحمد بخشی کلهری
80-مير هاشم حسينيدانشگاه آزاداسلامی34مهران برخورداريلوازم خانگی کن14مير هاشم حسيني
87-عرفان ناظميدانشگاه آزاداسلامی24سهیل محمدیانلوازم خانگی کن12عرفان ناظمي
87+فرشاد قیاس شندیدانشگاه آزاداسلامی24محمد رضا اینانلولوازم خانگی کن12فرشاد قیاس شندی
تعاونی انقلاب شهریار (3) –  شهرداری ورامین (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-یاشار عطاردی عزیزتعاونی انقلاب شهریار0حميد رضا صدريشهرداری ورامین0یاشار عطاردی عزیز
58-فرشید جمشیدپورتعاونی انقلاب شهریار0محمد حسن پلنگ افكنشهرداری ورامین0فرشید جمشیدپور
63-جمشید جمشیدپورتعاونی انقلاب شهریار12اميرحسين محمدخانلوشهرداری ورامین24اميرحسين محمدخانلو
68-اميرسالار شهبازي فرتعاونی انقلاب شهریار5آريان محمديشهرداری ورامین17آريان محمدي
74-علی قره خانیتعاونی انقلاب شهریار17سینا بهرامیشهرداری ورامین31سینا بهرامی
80-محمدرضا قشمیتعاونی انقلاب شهریار0مهدی عابدینیشهرداری ورامین0مهدی عابدینی
87-علی خدابخشتعاونی انقلاب شهریار0امیرحسین امیدیشهرداری ورامین0علی خدابخش
87+محمد امین قدیانیتعاونی انقلاب شهریار22پژمان مرادی جوشانیشهرداری ورامین24پژمان مرادی جوشانی
شرکت پالایش نفت آبادان (5) –  ملوان نداجا (3)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-سینا ابراهیم مرفاویشرکت پالایش نفت آبادان36محمد رضا حسینیملوان نداجا16سینا ابراهیم مرفاوی
58-محمد شرفیشرکت پالایش نفت آبادان23سید مجتبی فضلی زعفرانیملوان نداجا18محمد شرفی
63-دانیال ابراهیم مرفاویشرکت پالایش نفت آبادان17امید حقگوملوان نداجا18امید حقگو
68-مهدي شنانيشرکت پالایش نفت آبادان29علي وهاب پورملوان نداجا27مهدي شناني
74-حسن بشيريشرکت پالایش نفت آبادان31محمد جواد رنجبرملوان نداجا18حسن بشيري
80-میثم اسکندری درچهشرکت پالایش نفت آبادان11حميد رضا خدابخشيملوان نداجا14حميد رضا خدابخشي
87-فرشيد شفيع خانيشرکت پالایش نفت آبادان15مجتبی دهقانملوان نداجا2فرشيد شفيع خاني
87+حسین قربانزادهشرکت پالایش نفت آبادان7محمد رضا اسمعیلی جویباریملوان نداجا9محمد رضا اسمعیلی جویباری
پاس قوامین (3) –  باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-ابوالفضل حاتمیانپاس قوامین30محمدصالح حسین زاده مرادآبادیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان16ابوالفضل حاتمیان
58-محمدصادق دهقانیپاس قوامین9محمد مصطفی دولت آبادی تکابیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان2محمدصادق دهقانی
63-کامران مردانی پورپاس قوامین26مهدي يوسفيباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان21کامران مردانی پور
68-پدرام جمشيديپاس قوامین29پوریا عبدالرشیدی ..باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان31پوریا عبدالرشیدی ..
74-محمد مقدم فردپاس قوامین45رسول كسرائيباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان46رسول كسرائي
80-مجتبی یارمحمدپورپاس قوامین12رامین حسین قلی زادهباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان19رامین حسین قلی زاده
87-امیر محمد قهرمانیپاس قوامین29فردین نظرپورباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان29امیر محمد قهرمانی
87+علي اسديپاس قوامین7سیاوش فخرائی گشتیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان30سیاوش فخرائی گشتی

58- Kg | آرمین هادی پور (دانشگاه آزاد اسلامی) با ابراهیم صفری (لوازم خانگی کن)| لیگ برتر تکواندو 1397

0

ویدیو مبارزه آرمین هادیپور در لیگ برتر تکواندو مقابل ابراهیم صفری در وزن 58- کیلوگرم

هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو (جام خلیج فارس) / 58- کیلوگرم | آرمین هادی پور (دانشگاه آزاد اسلامی) مقابل ابراهیم صفری (لوازم خانگی کن)

✅ هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس 1397

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
19.13 MB

دانلود – کیفیت 360p
34.81 MB

دانلود – کیفیت 480p
44.52 MB

مبارزه هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو مردان جام خلیج فارس / 58- کیلوگرم » آرمین هادیپور دارنده مدال نقره قهرمانی جهان 2017 در هفته ششم از دور برگشت مقابل ابراهیم صفری از تیم لوازم خانگی کن قرار گرفت و موفق شد17 بر 11 یک برد ارزشمند برای تیم دانشگاه آزاد اسلامی بدست بیاورد

راند اول

رقابت در راند اول بین دو هوگوپوش دانشگاه آزاد و لوازم خانگی کن تا ثانیه های پایانی بدون امتیاز پیگیری میشد که هادی پور با زدن ضربه پای عقب خود در مقابل دفاع مشت ابراهیم صفری موفقشد تا در ثانیه های پایانی 2 بر 0 راند نخست را به سود خود به پایان برساند.

راند دوم

با آغاز دومین راند این مبارزه جذاب و دیدنی ، هادی پور 2 امتیاز دیگر گرفت ولی صفری اجازه نداد تا آرمین بیشتر از این اختلاف امتیاز ایجاد کند و با کسب 5 امتیاز در بدل حمله نماینده دانشگاه 5 بر 4 پیش افتاد و در ادامه جمع امتیازاتش را به 7 رساند. آرمین هادیپور که احساس خطر کرده بود شدت حملاتش بیشتر و بیشتر از قبل شد و صفری را تحت فشار قرار داد و همین امر باعث تا رقابت در راند دوم با نتیجه 10 بر 9 با برتری آرمین به پایان برسد.

راند سوم

راند سوم تماما در اختیار و کنترل آرمین هادیپور نماینده 58- کیلوگرم دانشگاه آزاد اسلامی اداره میشد و ابراهیم صفری تنها منتظر روزنه ای بود تا در بدل موفق شود از حریف خود امتیاز بگیرد و نتوانست آنچنان موفق عمل کند و 17 بر 11 هادی پور با تجربه برای دومین بار در لیگ برتر تکواندو در سال 1397 مقابل صفری به پیروزی رسید.

مهمترین عناوین قهرمانی آرمین هادی پور (دانشگاه آزاد اسلامی) 

نائب قهرمانی نونهالان جهان 2015 ( کره جنوبی) ،قهرمانی نونهالان آسیا 2015 (چین تایپه) و قهرمانی نوجوانان جهان 2018 (تونس)

 مهمترین عناوین قهرمانی ابراهیم صفری (لوازم خانگی کن) 

نائب قهرمانی نونهالان جهان 2015 ( کره جنوبی) ،قهرمانی نونهالان آسیا 2015 (چین تایپه) و قهرمانی نوجوانان جهان 2018 (تونس)

تیم لوازم خانگی کن قهرمان نیم فصل لیگ برتر تکواندو بانوان “جام کوثر” شد + نتایج انفرادی

0
تیم لوازم خانگی کن قهرمان نیم فصل لیگ برتر تکواندو بانوان
تیم لوازم خانگی کن قهرمان نیم فصل لیگ برتر تکواندو بانوان "جام کوثر" شد + نتایج انفرادی

تیم لوازم خانگی کن قهرمان نیم فصل لیگ برتر تکواندو بانوان “جام کوثر” شد + نتایج انفرادی

در پايان هفته پانزدهم (پایانی) از دور رفت ليگ جوانان و بزرگسالان زنان (جام کوثر) ، هوگوپوشان تیم لوازم خانگي کن موفق شدند جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کنند و قهرمان نیم فصل جام کوثر لقب بگیرند، تیم بنیاد گیلان با 13 امتیاز کمتر در تفاضل امتیاز جایگاه دومی خود را حفظ کرد و تیم آینده سازان لوازم خانگی کن در جایگاه سومی باقی ماند.

ديدارهاي هفته پانزدهم از دور رفت چهاردهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر تکواندو بانوان «جام کوثر» روز جمعه – 5 بهمن ماه با حضور 332 تکواندوکار در قالب 16 تيم به ميزباني خانه تکواندو برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هيات تكواندو البرز، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان ، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان بهار و هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مقامنام تیمتعداد بازیبرد تیمیتساوی تیمیباخت تیمیبرد انفرادیباخت انفرادیتفاضل امتیازامتیاز نهایی
1لوازم خانگی کن151410106139343
2بنیاد گیلان151410100208043
3آینده سازان لوازم خانگی کن1593374462830
4هیئت تکواندو شهرستان کرج1592473462729
5باشگاه ورزشی داتیس یزد1584375453028
6ققنوس1583472482427
7هیئت تکواندو جنوب غرب تهران156636158324
8هیئت تکواندو استان گلستان1565467531423
9هیئت تکواندو شمیرانات1564566521422
10هيئت تكواندو البرز1546556648-18
11هیئت تکواندو جنوبشرق15348397738-13
12هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری15258417938-11
13هیئت تکواندو ورامین153111397637-10
14هیئت تکواندو شمالشرق تهران153012328755-9
15هیئت تکواندو شهرستان بهار152112328856-7
16هیئت تکواندو استان تهران150015189981-0

در پایان هفته پانزدهم، تیم لوازم خانگی کن با کسب 43 امتیاز و تفاضل 93 قهرمانی نیم فصل را به نام خود ثبت کرد؛ بنیاد گیلان با 43 امتیاز و تفاضل 80 در جایگاه دوم باقی ماند و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز با 30 امتیاز رده سومی خود را حفظ کرد.

نتایج کسب شده در هفته پنجم لیگ برتر تکواندو بانوان «جام کوثر» 

* نتایج تیمی  // هفته پانزدهم

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمی
هیئت تکواندو شمیرانات4ققنوس4
هیئت تکواندو ورامین7هیئت تکواندو استان تهران0
باشگاه ورزشی داتیس یزد4هيئت تكواندو البرز4
لوازم خانگی کن8هیئت تکواندو شمالشرق تهران0
هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0بنیاد گیلان8
هیئت تکواندو شهرستان کرج5هیئت تکواندو استان گلستان3
هیئت تکواندو شهرستان بهار0هیئت تکواندو جنوبشرق8
هیئت تکواندو جنوب غرب تهران5آینده سازان لوازم خانگی کن3

* نتایج انفرادی // هفته پانزدهم

هیئت تکواندو شمیرانات (4) –  ققنوس (4)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
46-فاطمه شهابی شکاکمیهیئت تکواندو شمیرانات30فاطمه زهرا دیوارچین جویباریققنوس10فاطمه شهابی شکاکمی
49-صاحبه اخوان حمزههیئت تکواندو شمیرانات9زهره مدانلوققنوس29زهره مدانلو
53-نگین رشادت زادههیئت تکواندو شمیرانات38سحر توکلیققنوس21نگین رشادت زاده
57-فرناز امینیهیئت تکواندو شمیرانات0غایبققنوس0فرناز امینی
62-آرام سوریهیئت تکواندو شمیرانات1حدیثه امارهققنوس20حدیثه اماره
67-بهار حمزه ئیهیئت تکواندو شمیرانات10یاسمن محمدی اوندیققنوس25یاسمن محمدی اوندی
73-کتایون هاشمیهیئت تکواندو شمیرانات0غایبققنوس0کتایون هاشمی
73+زهرا قربانیهیئت تکواندو شمیرانات0شهربانو دامغاني نژادققنوس0شهربانو دامغاني نژاد

هیئت تکواندو ورامین (7) –  هیئت تکواندو استان تهران (0)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
46-فاطمه نعمتیهیئت تکواندو ورامین0غایبهیئت تکواندو استان تهران0فاطمه نعمتی
49-فاطمه نیک زادهیئت تکواندو ورامین0غایبهیئت تکواندو استان تهران0فاطمه نیک زاد
53-فاطمه سیری پلنگ درههیئت تکواندو ورامین0غایبهیئت تکواندو استان تهران0فاطمه سیری پلنگ دره
57-فهیمه سادات قائم مقامیهیئت تکواندو ورامین0غایبهیئت تکواندو استان تهران0فهیمه سادات قائم مقامی
62-نيك آئين ضابطي طرقيهیئت تکواندو ورامین0غایبهیئت تکواندو استان تهران0نيك آئين ضابطي طرقي
67-زهرا مهدی خانیهیئت تکواندو ورامین0غایبهیئت تکواندو استان تهران0زهرا مهدی خانی
73-زینب نصیریهیئت تکواندو ورامین0غایبهیئت تکواندو استان تهران0زینب نصیری

باشگاه ورزشی داتیس یزد (4) –  هیئت تکواندو البرز (4)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
46-زینب دهقان بنادکیباشگاه ورزشی داتیس یزد9سمانه لطف اللهی ادبهيئت تكواندو البرز10سمانه لطف اللهی ادب
49-زهرا زارعباشگاه ورزشی داتیس یزد30مهدیه فیضی دهلقیهيئت تكواندو البرز13زهرا زارع
53-کیانا احمدیباشگاه ورزشی داتیس یزد22فاطمه رحمتیهيئت تكواندو البرز0کیانا احمدی
57-زهرا تربتیباشگاه ورزشی داتیس یزد10فاطمه حسین نیا شوکیهيئت تكواندو البرز12فاطمه حسین نیا شوکی
62-سارا آقامحمدیباشگاه ورزشی داتیس یزد3الهام محمديهيئت تكواندو البرز12الهام محمدي
67-هانیه بخشیباشگاه ورزشی داتیس یزد3سحر مرادی میر عزیزیهيئت تكواندو البرز4سحر مرادی میر عزیزی
73-اتوسا پروینباشگاه ورزشی داتیس یزد7زهرا اسماعیلی وراغولهيئت تكواندو البرز2اتوسا پروین
73+زهرا فاضل کلخورانباشگاه ورزشی داتیس یزد23سارا علی پورهيئت تكواندو البرز2زهرا فاضل کلخوران

تیم تکواندو لوازم خانگی کن (8) –  هیئت تکواندو شمالشرق تهران (0)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
46-فرشته خزائی کوهپرلوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0فرشته خزائی کوهپر
49-آيدا خورشيديلوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0آيدا خورشيدي
53-شاپرک نجفیلوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0شاپرک نجفی
57-الهه شیدائیلوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0الهه شیدائی
62-زهرا شیدائیلوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0زهرا شیدائی
67-مهسا کیادلیریلوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0مهسا کیادلیری
73-زینب اسماعیلی وراغوللوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0زینب اسماعیلی وراغول
73+اکرم خدابندهلوازم خانگی کن0غایبهیئت تکواندو شمالشرق تهران0اکرم خدابنده

هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری (0) –  بنیاد گیلان (8)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
46-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0مریم حاجی علیزادهبنیاد گیلان0مریم حاجی علیزاده
49-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0حدیثه پورکاظمیبنیاد گیلان0حدیثه پورکاظمی
53-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0سودابه پورصادقیبنیاد گیلان0سودابه پورصادقی
57-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0مهسا پور ميزاي مركيهبنیاد گیلان0مهسا پور ميزاي مركيه
62-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0طيبه پارسابنیاد گیلان0طيبه پارسا
67-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0صديقه السادات رضا زادهبنیاد گیلان0صديقه السادات رضا زاده
73-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0محدثه محمودی صابربنیاد گیلان0محدثه محمودی صابر
73+غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0فائزه يوسفي فتحكوهيبنیاد گیلان0فائزه يوسفي فتحكوهي

هیئت تکواندو شهرستان کرج (5) –  هیئت تکواندو استان گلستان (3)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
46-سپيده سفري قلعه حقهیئت تکواندو شهرستان کرج33رویا عابدیهیئت تکواندو استان گلستان37رویا عابدی
49-ندا فرهودهیئت تکواندو شهرستان کرج0غایبهیئت تکواندو استان گلستان0ندا فرهود
53-شیدا ایمانیهیئت تکواندو شهرستان کرج25معصومه عباسیانهیئت تکواندو استان گلستان13شیدا ایمانی
57-میترا انصاریهیئت تکواندو شهرستان کرج25سیده فاطمه اندرواژهیئت تکواندو استان گلستان11میترا انصاری
62-مهشید کربلائی میرزائیهیئت تکواندو شهرستان کرج5فاطمه مرادیهیئت تکواندو استان گلستان12فاطمه مرادی
67-ریحانه زرینیهیئت تکواندو شهرستان کرج7فاطمه هاشمی کیاهیئت تکواندو استان گلستان16فاطمه هاشمی کیا
73-ريحانه جلالي مهرهیئت تکواندو شهرستان کرج19صفا ارجمندیهیئت تکواندو استان گلستان17ريحانه جلالي مهر
73+صدف امیرهیئت تکواندو شهرستان کرج0غایبهیئت تکواندو استان گلستان0صدف امیر

هیئت تکواندو شهرستان بهار (0) –  هیئت تکواندو جنوبشرق (8)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
46-غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0مینا احمدی کمرودیهیئت تکواندو جنوبشرق0مینا احمدی کمرودی
49-غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0زهرا فیض آبادیهیئت تکواندو جنوبشرق0زهرا فیض آبادی
53-غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0الناز فراهانيهیئت تکواندو جنوبشرق0الناز فراهاني
57-غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0روژین حسینیهیئت تکواندو جنوبشرق0روژین حسینی
62-غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0شقایق صابونیهیئت تکواندو جنوبشرق0شقایق صابونی
67-غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0سمیرا احمدی اغول بیگهیئت تکواندو جنوبشرق0سمیرا احمدی اغول بیگ
73-غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0گلناز ابراهیمیهیئت تکواندو جنوبشرق0گلناز ابراهیمی
73+غایبهیئت تکواندو شهرستان بهار0زهرا فولادیهیئت تکواندو جنوبشرق0زهرا فولادی

هیئت تکواندو جنوب غرب تهران (5) –  آینده سازان لوازم خانگی کن (3)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شده
46-کیانا خراسانیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران0غایبآینده سازان لوازم خانگی کن0
49-زهرا کنگرانی فراهانیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران12زهرا سلگیآینده سازان لوازم خانگی کن10
53-نوشین مجیدیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران20مریم ریاضیآینده سازان لوازم خانگی کن12
57-فاطمه اموری هریسهیئت تکواندو جنوب غرب تهران23ساحل الله ویردی پرنیآینده سازان لوازم خانگی کن2
62-مطهره سواریهیئت تکواندو جنوب غرب تهران0روناک حسین زادهآینده سازان لوازم خانگی کن14
67-شیما پوزشی میابهیئت تکواندو جنوب غرب تهران12فاطمه آبادآینده سازان لوازم خانگی کن8
73-غایبهیئت تکواندو جنوب غرب تهران0کیمیا موسوی تبریزیآینده سازان لوازم خانگی کن0
73+فاطمه شكرپور اوجورهیئت تکواندو جنوب غرب تهران1ملیکا برجیآینده سازان لوازم خانگی کن21

آتوسا فرهمند (ایران) مقابل مهین کیم (کره جنوبی) | فینال پومسه انفرادی (رده سنی بالای ۳۰ سال) قهرمانی جهان 2018

0

اجرای پومسه آتوسا فرهمند پارسا (ایران) در رقابتهای پومسه قهرمانی جهان 2018

✨ فینال پومسه انفرادی (بانوان) | پومسه آتوسا فرهمند (ایران)  مقابل  مهین کیم (کره جنوبی)

 یازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی جهان 2018

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
6.35 MB

دانلود – کیفیت 360p
13.48 MB

دانلود – کیفیت 480p
20.96 MB

دانلود – کیفیت 720p
39.19 MB

آتوسا فرهمند پارسا در رده‌سنی 31 تا 40 سال بخش انفرادی به اجرای فرم پرداخت که با کسب 7/45 امتیاز موفق شد بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستد. نماینده تیم کره‌جنوبی با 7/50 امتیاز به مدال طلا رسید و آمریکا و دانمارک مشترکا در جایگاه سومی قرار گرفتند.

گفتنی است؛ فاطمه اسدپور سرمربیگری تیم زنان را برعهده دارد و مهسا مردانی نیز مربی می‌باشد.

عناوین قهرمانی آتوسا فرهمند (ایران) :

 دارنده 4 طلا، 2 نقره از رقابتهای قهرمانی جهان و همچنین دارنده 2 طلا، 3 نقره قهرمانی آسیا میباشد.

54- Kg |امیر ولی‌پور (لوازم خانگی کن) با ابوالفضل حاتمیان (پاس قوامین)| لیگ برتر تکواندو 1397

0

ویدئو مبارزه پر امتیاز و جذاب امیر ولی‌پور از تیم لوازم خانگی کن مقابل ابوالفضل حاتمیان هوگوپوش تیم پاس قوامین در هفته دوم دور برگشت لیگ برتر تکواندو 1397

هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو (جام خلیج فارس) / 54- کیلوگرم | امیر ولی‌پور(لوازم خانگی کن) مقابل ابوالفضل حاتمیان (پاس قوامین)

✅ هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس 1397

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
18.40 MB

دانلود – کیفیت 360p
36.11 MB

دانلود – کیفیت 480p
56.93 MB

دانلود – کیفیت 720p
92.57 MB

مبارزه هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو مردان جام خلیج فارس / 54- کیلوگرم » امیر ولی‌پور دارنده مدال طلا قهرمانی نوجوانان جهان 2018 از تیم لوازم خانگی کن رو در روی ابوالفضل حاتمیان از تیم پاس قوامین قرار گرفت.

مبارزه جذاب و پر امتیاز امیر ولی‌پور (کن) با ابوالفضل حاتمیان (پاس قوامین)
مبارزه جذاب و پر امتیاز امیر ولی‌پور (کن) با ابوالفضل حاتمیان (پاس قوامین)

راند اول

با آغاز راند اول ابوالفضل حاتمیان هوگوپوش تیم پاس قوامین بلافاصله حملات خود را شروع کرد و در همان 30 ثانیه ابتدایی مبارزه موفق شد 6 امتیاز از روی تنه  بدست بیاورد. امیر ولی‌پور تکواندو کار لوازم خانگی کن نگذاشت این روند ادامه پیدا کند و امتیاز عقب مانده اش را جبران کرد اما در نهایت این حاتمیان بود که موفق شد در 10 ثانیه پایانی دوباره ایجاد اختلاف امتیاز کند و 11 بر 8 در پایان راند نخست پیشتاز باشد.

راند دوم

دومین راند مبارزه این دو هوگوپوش از جذابیت بسیار بالاتری برخوردار بود.

ابوالفضل حاتمیان در همان ثانیه های آغازین از غفلت مبارز تیم کن استفاده کرد و جمع امتیازاتش را به عدد 13 رساند ولی‌پور با توان بیشتری به حملاتش ادامه داد و موفق شد با دو ضربه پی در پی اختلاف امتیاز را کمتر کند و در ادامه رقابت را با نتیجه 22 بر 16 در پایان راند دوم به سود خودش تغییر داد.

راند سوم

راند سرنوشت ساز یعنی راند سوم مبارزه ابوالفضل حاتمیان برخلاف راند اول حتی نتوانست یک امتیاز هم بدست بیاورد  اما در عوض ولی‌پور با کنترل مناسب بر روی مبارزه در این راند و با اثابت دادن ضرباتش بر روی هوگو اختلاف امتیاز را به عدد 12 رساند و با نتیجه نهایی 28 بر 16 برنده این رقابت شد.

 مهمترین عناوین قهرمانی امیر ولی‌پور (لوازم خانگی کن) 

نائب قهرمانی نونهالان جهان 2015 ( کره جنوبی) ،قهرمانی نونهالان آسیا 2015 (چین تایپه) و قهرمانی نوجوانان جهان 2018 (تونس)

مبارزه دور رفت ، امیر ولی پور و ابوالفضل حاتمیان در لیگ برتر تکواندو 1397

مبارزه دور رفت امیر ولی پور و ابوالفضل حاتمیان در لیگ برتر تکواندو 1397

80+ Kg | سجاد مردانی (ایران) با استفن لامبدین (آمریکا)| گرنداسلم تکواندو 2018

0

مبارزه سجاد مردانی تکواندو کار کشورمان با نماینده آمریکا در دومین دوره گرنداسلم تکواندو 2018

رقابت مردان [مقدماتی] وزن 80+ کیلوگرم | سجاد مردانی (ایران) مقابل استفن لامبدین (آمریکا)

✅ دومین دوره گرنداسلم تکواندو 2018 – چین

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
18.39 MB

دانلود – کیفیت 360p
35.41 MB

دانلود – کیفیت 480p
55.42 MB

دانلود – کیفیت 720p
89.85 MB

مبارزه مرحله یک شانزدهم نهایی مردان در دومین دوره گرنداسلم تکواندو – ۲۰۱۸ چین / 80+ کیلوگرم » سجاد مردانی تکواندو کار سنگین وزن کشورمان در نخستین دیدار موفق شد نماینده آمریکا را با برتری در سه راند از پیش رو برداشته و راهی مرحله بعد شود.

راند اول

لامبدین آمریکایی در همان ثانیه های آغازین مبارزه 2 امتیاز در بدل با اثابت ضربه دوبل خود به تنه سجاد مردانی بدست آورد و در ادامه، 30 ثانیه مانده به پایان راند 2 امتیاز دیگر کسب کرد تا نتیجه 4 بر 0 پیگیری شود اما در پایان راند نخست با نتیجه 7 بر 5 با پیروزی نماینده خوش تکنیک آمریکا در این راند به پایان رسید.

راند دوم

دومین دور مبارزه این بار با برتری 3 امتیازی مردانی از بدلگیری با ضربه آن نریا چاگی آغاز شد اما استفن لامبدین آرام نگرفت و با حملات متوالی خود موفق شد در 14 ثانیه انتهایی اختلاف امتیاز را به عدد 1 برساند ولی در انتها سجاد مردانی تکواندو کار سنگین وزن کشورمان 2 امتیاز از روی تنه گرفت تا راند دوم را 5 بر 2 پیروز شود.

راند سوم

راند نهایی مبارزه در حالی که مردانی تا 40 ثانیه پایانی 4 بر 0 پیشتاز و پیروز مبارزه بود هوگوپوش آمریکا در یک حمله مردانی را غافلگیر کرد و و اختاف امتیاز به 2 رسید و بلافاصله بعد از گذشت چند ثانیه مبارزه به تساوی کشانده شد تا در نهایت راند طلایی تعین کننده برنده رقابت باشد.

راند چهارم

راند طلایی در کوتاه ترین زمان پیروز رقابت را مشخص کرد . سجاد مردانی تکواندو کار کشورمان موفق شد در قفل شدن از استفن لامبدین 2 امتیاز از روی هوگو بگیرد و به مرحله بعد راه یابد.

 مهمترین عناوین قهرمانی  سجاد مردانی (ایران) 

مردانی نائب قهرمان جهان ۲۰۱۳ ، برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۲ ، برنز و طلا رقابتهای گرنداسلم تکواندو و دارنده ۲ طلا ، ۱ نقره و 6 برنز از رقابتهای گرندپری میباشد.

 مهمترین عناوین قهرمانی  استفن لامبدین (آمریکا) 

دارنده برنز قهرمانی نوجوانان جهان 2004 می باشد.