مرتضی کریمی با مسئولان لوازم خانگی کن جهت حضور در پست مدیریت فنی این تیم به توافق رسید / ریحانه فولادی سرمربی بانوان امسال تیم لوازم خانگی کن

طبق توافق مسئولان لوازم خانگی کن با مرتضی کریمی، سرمربی پیشین تیم ملی به عنوان مدیرفنی، این باشگاه را در هفدهمین دوره لیگ برتر تکواندو همراهی خواهد کرد.
محمدرضا چگینی، مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن ضمن تایید همکار مرتضی کریمی با این تیم اظهار داشت:

کریمی از پیشکسوتان و مربیان ارزنده کشورمان است که کوله باری از تجربه حضور در میادین معتبر را دارد. قرار است او به عنوان مدیرفنی در کنار تیم مردان ما حضور داشته باشد.

محمدرضا زوار سرمربی مردان و ریحانه فولادی سرمربی بانوان تیم لوازم خانگی کن در لیگ تکواندو

وی در خصوص کادرفنی این تیم در بخش آقایان و بانوان عنوان کرد:
همچنان مانند فصل گذشته محمدرضا زوار سرمربی تیم ما خواهد بود وحید عبدالهی نیز به عنوان مربی زوار را همراهی خواهد کرد. در بخش بانوان اما تغییراتی داشتیم و قرار است ریحانه فولادی سرمربی تیم ما در لیگ امسال باشد.

امیر محمد بخشی در تیم کن باقی ماند

مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن در خصوص جذب بازیکن ملی‌پوش عنوان کرد:
در بخش بانوان موفق به جذب زهرا شیدایی، الهه شیدایی و زینب اسماعیلی شدیم و بازیکنان تیم‌های نوجوانان مانند مهلا مومن‌زاده، کوثر اساسه و  زهرا علیزاده نیز همچنان در کنار ما خواهند بود. در بخش مردان امیرمحمد بخشی پدیده فصل گذشته تکواندو کشورمان همچنان با ما همکاری خواهد داشت.
چگینی تاکید کرد: در کنار بخشی، ابراهیم صفری را نیز به عنوان یکی از اعضای تیم ملی حفظ کردیم. سایر اعضای تیم ما نیز مانند فصل گذشته برخی اعضای تیم‌های نوجوانان هستند که در تونس موفق به قهرمانی جهان شدند و قرار است در المپیک جوانان آرژانتین حضور داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید