دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی گرنداِسلم در سه گروه مردان، زنان و مختلط از ساعت 5:30 صبح (به وقت تهران) روز (جمعه – 5 مردادماه) در “ووشی” چین آغاز و به مدت 3 سه روز ادامه خواهد داشت.

در اولین روز رقابتهای قهرمانی تیمی گرند اسلم ، دو تیم چین (1) و کره جنوبی بودند که با برگزاری رقابتهای هیجان انگیز توانستند به فینال راهیابند.
ایران، ترکیه، چین (2تیم)، ژاپن، ساحل عاج، قزاقستان، کره جنوبی و مراکش تیم های شرکت کننده گروه مردان در این دوره از رقابت‌ها بودند که بر اساس قرعه کشی انجام شده تیم‌های ایران، ترکیه، چین (2 تیم) و ژاپن در بالای جدول و ساحل عاج، مراکش، کره‌جنوبی و قزاقستان در پایین جدول قرار گرفتند.
در مرحله نیمه نهایی بالای جدول ایران و چین رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. تیم ایران تا پایان راند سوم 31-29 پیروز میدان بود اما این تیم چینی بود که در راند چهارم با بازیکن تهاجمی و تاثیر گذار خودش “شوآی ژائو” رقابت را از آن خود کرد و در نهایت 65 بر 55 تیم ایران را مغلوب خود کرد.

 

اما در پایین جدول دو تیم کره جنوبی و مراکش نیمه نهایی را برگزار کردند. در طول رقابت “کیو دان این” با ضربات چرخشی و ضربات سر همه نگاه ها را به خود جلب کرده و در نهایت تیم کره جنوبی توانست قاطعانه با نتیجه 94 بر 48 به فینال راه پیدا کند.
تیم های مراکش – چین (2) و تیم ایران – قزاقستان برای مقام سومی با یکدیگر به رقابت میپردازند.
گفتنی است؛ این رقابت ها G8 است و به ترتیب به تیم اول تا سوم 80، 48 و 28/80 امتیاز تعلق می گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید