برای کسب طلا بازیهای آسیایی جان کندم / پنجاه درصد قرارداد فصل گذشته را از دانشگاه آزاد طلب دارم

قهرمان تکواندوی بازی‌های آسیایی گفت: برای کسب مدال طلای جاکارتا جان کندم و این مدال حق من بود.
سعید رجبی در خصوص کسب نخستین طلا تاریخ تکواندو ایران در سنگین وزن در بازیهای آسیایی اظهار داشت:
خیلی‌ها معتقد بودند تکواندوی ایران نمی‌تواند در سنگین وزن طلا بگیرد اما من به توانایی‌هایم ایمان داشتم و برای کسب این طلا جان کندم. شاید به نظر شما اغراق باشد، اما هیچکس بیشتر از من تلاش نکرد و این مدال حق سعید رجبی بود.
وی با اشاره به اینکه کسب مدال طلای سنگین وزن در آسیا کار بسیار دشواری است، افزود:
در برخی اوزان مثل ۶۸ کیلوگرم و سنگین وزن کسب مدال طلا بسیار سخت است، چون بهترین‌های جهان در آسیا حضور دارند. در رقابت‌های قهرمانی آسیا هم می‌توانستم خوشرنگ‌ترین مدال برسم، اما ناداوری اجازه نداد به این مهم دست پیدا کنم.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی در واکنش به این سوال که آیا با دست شکسته در جاکارتا قهرمان شده است، گفت:
در همان بازی نخست انگشت دستم شکست، اما اگر مچ دستم هم قطع میشد باز هم قهرمان بازی‌های آسیایی می‌شدم!
رجبی در پاسخ به این سوال که آیا با تیم دانشگاه آزاد به مشکل خورده است، اظهار داشت:
پنجاه درصد از قرارداد فصل گذشته را طلب دارم و با اینکه فنی‌ترین بازیکن بودم و همه را با اختلاف شکست دادم، حدود ۲۰ میلیون تومان پول داده‌اند. نه تنها من بلکه خیلی از هوگوپوشان این تیم از وضعیت موجود ناراضی هستیم و اگر شرایط همین‌طور باقی بماند، قطعا تیم خود را تغییر خواهم داد
ملی‌پوش تکواندو ادامه داد: باور کنید بچه پولدار نیستم و حقم را می‌خواهم. چرا پاداش‌ها و مبالغی که قرار بوده دریافت کنم، هنوز پرداخت نشده است؟ امیدوارم باشگاه‌ها به تعهدات مالی خود عمل کنند تا من و امثال من به مشکل نخوریم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل آسیب دیدگی شدیدی که از ناحیه دست دارم، نمی‌توانم در گرندپری چین تایپه شرکت کنم، اما از مسابقات بعدی با افتخار در خدمت تیم ملی تکواندوی ایران خواهم بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید