گرندپری 2018 منچستر / مصاف دوباره میرهاشم حسینی با شوای ژائو چینی

با انجام قرعه کشی اوزان 68- و 80+ کیلوگرم مردان و 67- کیلوگرم زنان در مرحله چهارم رقابتهای  جایزه بزرگ 2018 – منچستر، هوگوپوشان حریفان خود را در روز نخست شناختند.
مرحله چهارم مسابقات گرندپری در سال 2018 از ساعت 11:30 (به وقت تهران) امروز (جمعه – 27 مهرماه) در “منچستر” انگلیس آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.
مبارزات مرحله مقدماتي از ساعت 11:30 تا 15:30 و 17 تا 20 (به وقت تهران) و رقابت‌‌هاي نيمه نهايي و فينال از ساعت 21:30 تا 00:30 پيگيري خواهد شد.
امروز (جمعه – 27 مهرماه) و در روز نخست، 68- و 80+ کیلوگرم مردان و 67- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که میرهاشم حسینی و ابوالفضل یعقوبی در وزن 68- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم نمایندگان کشورمان هستند.

تلاش مدال آوران گرندپری در وزن 67- کیلوگرم بانوان برای کسب دومین مدال طلا خود

هیری اوه  رنک (1) وزن 67- کیلوگرم بانوان ، هوگوپوش کره ای در مرحله سوم رقابتهای گرندپری با شکست 13 بر 11 مقابل مگ فرسون از آمریکا صاحب مدال برنز شد او حالا برای کسب مدال در مرحله چهارم گرندپری باید در گام نخست به مصاف برنده دیدار جمهوری چک و مکزیک برود .
 پیاگ مک فرسون (آمریکا) دارنده مدال طلا مرحله سوم گرندپری 2018 / در اولین رقابت خود به مصاف نماینده  کم تجربه بریتانیا که  به تازگی وارد رده جوانان شده است میرود و در ادامه درصورت پیروزی باید با برنده اوکراین و لهستان به رقابت بپردازد. 
پولینا خان (روسیه) دارنده نقره مرحله سوم گرندپری 2018 باید با تتیانا تترویاتنیکووا از اوکراین مبارزه کند و درصورت پیروزی رو در روی برنده رقابت برزیل و کانادا قرار میگیرد.
ملیسا پاگنوتا (کانادا) دارنده مدال نقره گرندپری 2015 مسکو را در کارنامه خود دارد. 
لورن ویلیامز (بریتانیا) دارنده 2 مدال طلا قهرمانی جهان و… ، در نخستین گام به مصاف نماینده بلژیک میرود و درصورت پیروزی با نماینده کانادا و اردن به رقابت میپردازد 
جولینا الصادق (اردن) دارنده مدال طلا بازیهای آسیایی 2018 و برنز گرندپری 2018 مسکو میباشد او در مرحله سوم رقابتهای جایزه بزرگ در چین تایپه مقابل لورن ویلیامز قرار گرفت و نتیجه را 13 بر 12 واگذار کرد. 
نو تاتار از ترکیه بعد از ناکامی در گرندپری چین تایپه اینبار برای کسب مدال بعد از یک دور استراحت در اولین مبارزه خود باید مقابل برنده دیدارکرواسی و آلمان قرار بگیرد.
منگیو ژانگ (چین) ، جاندی کیم (کره جنوبی) از شانسهای دیگر کسب مدال در این وزن میباشند.

دانلود جدول (67- کیلوگرم) بانوان

وزن 68- کیلوگرم / مصاف دوباره حسینی با قهرمان المپیک

ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن 68- کیلوگرم کشورمان در نخستین گام به مصاف «کنسانتینوس چمالیدیس» از یونان نایب قهرمان اروپا 2016 می‌رود و در صورت برتری باید رو در روی برنده مبارزه کانادا و بریتانیا قرار بگیرد.
«برادلی سیندن» از بریتانیا دارنده مدال برنز قهرمان جهان 2017 و دارنده 2 عنوان نائب قهرمانی گرندپری 2017 و 2018 و برنز گرندپری 2018 ایتالیا  و همچنین نقره گرندپری 2018 روسیه را در کارنامه خود دارد.
میرهاشم حسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در اولین دیدار با «شوای ژائو» از چین قهرمان المپیک ریو 2018، قهرمان جهان 2017 و … پیکار می‌کند و در ادامه به مصاف برنده دیدار فرانسه و کره‌جنوبی می‌رود.
میرهاشم حسینی تاکنون 3 مرتبه با«شوای ژائو» از چین به رقابت پرداخته است که در آخرین دیدار در بازیهای آسیایی جاکارتا  17 بر 11 پیروز از میدان خارج شد.
«دائه هون لی» از کره جنوبی که در رقابتهای گرندپری 2018 چین تایپه موفق شد دهمین مدال طلا گرندپری خود را کسب کند بعد از یک دور استراحت مقابل برنده مبارزه آذربایجان و روسیه قرار میگیرد.
احمد ابوغاش اردنی که در مرحله سوم رقابتهای جایزه بزرگ ادیوال پونتس شکست خورد و از کسب مدال بازماند اینبار در گرندپری منچستر در اولین رقابت خود به مصاف نماینده نیوزلند میرود.
شانسهای اصلی کسب مدال در این وزن :  دائه هون لی (کره جنوبی) ، میرهاشم حسینی (ایران) ،احمد ابوغاش (اردن) ، جواد آچاپ (بلژیک) و  جوئل گنزالس (اسپانیا)

دانلود جدول (68- کیلوگرم) مردان

وزن 80+ کیلوگرم / سجاد مردانی نماینده سنگین وزن ایران

سجاد مردانی تکواندوکار وزن 80+ کیلوگرم کشورمان نیز ابتدا باید با «گویلرمه سزاریو» برزیلی مبارزه کند. پس از آن به مصاف برنده دیدار اردن و قزاقستان می‌رود.
«حمزه کتان» از اردن دارنده مدال نقره قهرمانی نوجوانان جهان و برنز قهرمانی نوجوانان آسیا است او در بازیهای آسیایی 2018 موفق به کسب مدال برنز شد.
ولادیسلاو لارین (روسیه) او از 3 دوره  شرکت در رقابتهای گرندپری 2018 موفق به دریافت دو مدال طلا شده است لارین برای راهیابی به مرحله فینال بعد از یک دور استراحت باید به مصاف  پیروز مبارزه ساحل عاج و قزاقستان برود.
کیو دان این (کره جنوبی) دارنده برنز قهرمانی جهان 2017 و دارنده طلا و نقره گرندپری 2018 بعد از یک دور استراحت به مصاف برنده مبارزه کانادا و برزیل می رود.
کیو دان این کره ای در گرندپری 2018 چین تایپه در مرحله یک چهارم مقابل آنتونی اوبامه رقابت خود را با نتیجه 14 بر 7 واگذار کرد و از کسب مدال بازماند.
شانسهای اصلی کسب مدال در این وزن :  کیو دان این (کره جنوبی) ، ولادیسلاو لارین(روسیه) ، لوتالو محمد (بریتانیا) و آنتونی اوبامه (گابون)

دانلود جدول (80+ کیلوگرم) مردان

گفتنی است؛ این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید