اوزان 57- و67+ بانوان و 58- کیلوگرم مردان حریفان خود را در مسابقات گرندپری شناختند

 قرعه کشی اوزان 57- و 67+ کیلوگرم بانوان و 58- کیلوگرم مردان در مرحله سوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ انجام شد و نمایندگان کشورها در روز دوم این رقابتها حریفان خود را شناختند.
مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ از ساعت ۶:۳۰ (به وقت تهران) امروز چهارشنبه – ۲۸ شهریورماه با حضور۲۵۶ تکواندوکار از ۶۱ کشور در شهر ” تائویوان” چین تایپه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.
فردا (پنج شنبه – 29شهریورماه) و در روز دوم،57- و 67+ کیلوگرم بانوان و 58- کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که آرمین هادی پور تنها نماینده کشورمان در روز دوم رقابتها می باشد.

 

وزن 57- کیلوگرم / ایرم یامان در تلاش برای کسب دومین طلای گرندپری

جید جونز بریتانیایی بعد غیبت در مسابقات گرندپری 2018 مسکو ، باید برای رسیدن به طلا گرندپری چین تایپه بعد از یک مرحله استراحت مقابل برنده دیدار بریتانیا و پرتغال قرار بگیرد .
راشل بوث (بریتانیا) دارنده مدال برنز قهرمانی جهان 2015 میباشد و «جوانا کنها» از پرتغال  در کارنامه خود نائب قهرمان یونیورسیاد 2015 را دارد.
ایرم یامان (ترکیه) دارنده مدال طلا مرحله دوم گرندپری ۲۰۱۸  و قهرمان جهان 2015 در گام نخست باید مقابل «اندریانا اسپروگراکا»(یونان) به رقابت بپردازد و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار کره جنوبی و پاناما میرود
اندریانا اسپروگراکا (یونان) دارنده مدال برنز قهرمانی جهان 2015 میباشد و اولین حضورش را در رقابتهای گرندپری تجربه میکند.
«هاتیکه ایلگون» از ترکیه نائب قهرمان جهان 2017 در گام نخست باید با نماینده ساحل عاج به رقابت بپردازد و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار تایلند و مصر میرود. 
تاتیانا کوداشووا(روسیه) دارنده برنز مرحله اول و دوم گرندپری 2018 و…. باید در اولین رقابت خود مقابل یو چوان چنگ از چین تایپه به مبارزه بپردازد.
شانسهای اصلی کسب مدال در این وزن :  جید جونز (بریتانیا) ، ایرم یامان (ترکیه) ،تاتیانا کوادشووا (روسیه) و هاتیکه ایلگون (ترکیه)
اوزان 57- و67+ بانوان و 58- کیلوگرم مردان حریفان خود را در مسابقات گرندپری شناختند
جدول مبارزات وزن 57- کیلوگرم/ بانوان

دانلود جدول (57- کیلوگرم) بانوان

وزن 58- کیلوگرم / آرمین هادی پور

هادی‌پور نماینده وزن اولی تکواندو کشورمان که در دومین مرحله گرندپری 2018 صاحب گردن آویز نقره شد در مرحله سوم گرندپری باید ابتدا با «آنتونیو فلسا» از ایتالیا مبارزه کند و پس از آن به مصاف برنده دیدار کره‌جنوبی و اوکراین خواهد رفت.
«جون جانگ» کره‌ای قهرمانی آسیا 2018 و نایب قهرمانی گرنداِسلم 2017 را در کارنامه دارد و «تاراس مالچنکو» از اوکراین نیز برنز قهرمانی اروپا 2016 را به نام خود ثبت کرده است.
تائه هون کیم قهرمان پرآوازه کره ای ها بعد از یک دور استراحت به مصاف برنده دیدار استرالیا و اسپانیا میرود.
میخائیل آرتامونو(روسیه) نائب قهرمان جهان 2017 و دارنده دو عنوان طلا رقابتهای گرندپری در بعد از یک مرحله استراحت در اولین گام خود به مصاف برنده دیدار روسیه و یونان میرود.
شانسهای اصلی کسب مدال در این وزن :  تائه هون کیم (کره جنوبی) ، میخائیل آرتامونو (روسیه) ،آرمین هادی پور(ایران) و خسوس تورتوسا (اسپانیا)
اوزان 57- و67+ بانوان و 58- کیلوگرم مردان حریفان خود را در مسابقات گرندپری شناختند
جدول مبارزات وزن 58- کیلوگرم/ مردان

دانلود جدول (58- کیلوگرم) مردان

وزن 67+ کیلوگرم / بازگشت بیانیکا والکدن بریتانیایی

بیانیکا والکدن(بریتانیا) بعد از کسب برنز گرندپری 2018 رم و غیبت در گرندپری 2018 مسکو اینبار برای نتیجه بهتر آمده است او بعد از یک دور استراحت باید به مصاف پیروز دیدار آلمان و ساحل عاج برود .
نفیا کاس (ترکیه) نائب قهرمان مرحله دوم گرندپری 2018 مسکو در اولین مبارزه خود با کنسل دنیز (ازبکستان) نائب قهرمان بازیهای آسیایی به مبارزه میپردازد.
نفیا کاس ترکیه ای در فینال گرندپری مسکو از الکساندرا کوالسوزوک (لهستان) شکست خورد و صاحب گرند آویز نقره شد.
کوالسوزوک (لهستان) بعد از یک مرحله استراحت با برنده دیدار دو نماینده روسیه مبارزه میکند و درصورت پیروزی به مصاف برنده رقابت نفیا کاس (ترکیه) و کنسل دنیز (ازبکستان) میرود.
شوئین ژنگ (چین) بعد از نتایج ضعیف خود در این چند مدت در گرندپری 2018 روسیه صاحب مدال برنز شد حالا او برای رسیدن به مرحله فینال بعد از یک دور استراحت در اولین گام باید با برنده دیدار اتریش و چین تایپه به رقابت بپردازد.
شانسهای اصلی کسب مدال در این وزن :  بیانیکا والکدن (بریتانیا) ، الکساندرا کوالسوزوک (لهستان) ، نفیا کاس(ترکیه) و شوئین ژنگ (چین)
اوزان 57- و67+ بانوان و 58- کیلوگرم مردان حریفان خود را در مسابقات گرندپری شناختند
جدول مبارزات وزن 67+ کیلوگرم/ بانوان

دانلود جدول (67+ کیلوگرم) بانوان

گفتنی است؛ این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید