روز پایانی بازیهای المپیک جوانان ۲۰۱۸ / خسروی و همتی نمایندگان ایران در روز پایانی

مراسم قرعه کشی سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ عصر روز (جمعه – ۱۳ مهرماه) در محل برگزاری مسابقات انجام شد و نمایندگان تکواندو کشورها حریفان خود در این دوره از رقابت‌ها شناختند.
 سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ در بخش تکواندو از ساعت ۲۰:۳۰ (به وقت تهران) روز یکشنبه -۱۵ مهرماه با حضور ۱۰۰ تکواندوکار از ۵۶ کشور در “بوینس آیرس” آرژانتین آغاز شد و تا روز پنجشنبه – ۱۹ مهرماه ادامه خواهد داشت.
امروز (پنجشنبه – 19 مهرماه) و روز پایانی این رقابت‌ها، مسابقات اوزان 63+ کیلوگرم دختران و 73+ کیلوگرم پسران برگزار می‌شود و کیمیا همتی و محمدعلی خسروی نمایندگان ایرانی این روز هستند.
مبارزات مرحله مقدماتي از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ (به وقت تهران) و رقابت‌‌هاي نيمه نهايي و فينال از ساعت ۱:۳۰ تا ۳:۳۰ پيگيري خواهد شد.

وزن 73+ کیلوگرم (پسران) / خسروی آخرین نماینده تکواندو ایران در المپیک 

محمدعلی خسروی که طلای قهرمانی نوجوانان جهان 2018 را در کارنامه دارد در اولین دیدار باید با «نیک آگوستین» نماینده اسلوونی مبارزه کند و در ادامه نیز به مصاف برنده مصر و افغانستان می‌رود.
«احمد عبدل رحیمزای» از افغانستان  دارنده مدال نقره قهرمانی نوجوانان آسیا 2017 میباشد نماینده افغانستان در رقابتهای انتخابی المپیک نوجوانان 2018 مقابل محمد خانی به رقابت پرداخت و 9 بر 6 شکست را تجربه کرد.
اِن لی از چین تایپه (طلا قهرمانی نونهالان آسیا 2015 – نقره قهرمانی نوجوانان جهان 2018) در نخستین مبارزه خود به مصاف «جیکوب سادورسکی»از لهستان میرود و درصورت پیروزی به مصاف نماینده کانادا و نروژ میرود.
هدایت تیم ملی نوجوانان پسر ایران برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است.
مدعیان اصلی این وزن : محمد علی خسروی (ایران) ،اِن لی(چین تایپه) ،احمد عبدل رحیمزای(افغانستان)

 

دانلود جدول 73+ کیلوگرم/ پسران

وزن 63+ کیلوگرم (دختران)/ رویارویی همتی با حریفانش در روز پایانی 

 «کیمیا همتی» ابتدا باید به مصاف «شاریسا گاناوای» از انگلیس نایب قهرمان نوجوانان اروپا 2017 برود و در صورت برتری با برنده دیدار روسیه و ترکیه مبارزه خواهد کرد.
«کریستینا آدباجو» از روسیه در کارنامه خود 3 طلا نونهالان اروپا 2015، 2016 و 2017 – برنز نونهالان جهان 2015 – طلا نوجوانان جهان 2018 را دارد و یکی از شانس های اصلی کسب مدال میباشد.
«ونژه مو» از چین دیگر مدعی کسب مدال (دارنده مدال نقره قهرمانی نوجوانان جهان 2018) در گام نخست به مصاف «کامیلا آیالا» از کلمبیا میرود.
مدعیان اصلی این وزن : کریستینا آدبایو (روسیه) ، کیمیا همتی(ایران) و ونژه مو (چین)

دانلود جدول 63+ کیلوگرم/ دختران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید