هوگوپوشان نوجوان قزاقستان در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند

 هوگوپوشان نوجوان قزاقستان در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند

هوگوپوشان قزاقستان در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک

اعضای تیم ملی تکواندو نوجوانان قزاقستان در دو گروه دختران و پسران که در اردوی مشترک با تکواندوکاران ایرانی به سر می برند، تست آمادگی جسمانی دادند.
 تکواندوکاران نوجوان قزاق که بنا به درخواست فدراسیون تکواندوی این کشور جهت برپایی اردویی مشترک با هوگوپوشان ایرانی از روز سه شنبه – یکم اسفندماه در تهران به سر می برند، با حضور در مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک و زیر نظر کارشناسان این مرکز تست آمادگی جسمانی دادند.
بیش از 14 تکواندوکار قزاقستانی در دو بخش دختران و پسران به همراه اعضای کادرفنی این تیم ها تمرینات مشترک خود را به مدت 10 روز با تکواندوکاران نوجوان ایرانی و در مرکز جهانی تکواندو پیگیری می کنند.
اردونشینان تیم ملی تکواندو نوجوانان ایران تمرینات آماده سازی خود را جهت حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان (کسب سهمیه المپیک جوانان) از اواخر دی ماه آغاز کرده اند.
✅ گفتنی است؛ دوازدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان 2018 و مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان، فروردین ماه 97 و به میزبانی کشور تونس برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...