هادی‌پور: واقعا از ته دل از کسب مدال طلای مردانی خوشحال شدم / داور دیدار نیمه‌نهایی کاملا کم لطف بود

هادی‌پور دارنده نشان برنز دومین دوره مسابقات تکواندو گرند اسلم گفت: واقعا از کسب مدال طلای سجاد مردانی در گرند اسلم تکواندو خوشحال شدم و مدال طلای او از مدال خودم بیشتر به من چسبید.

هادی‌پور درباره سطح دومین دوره رقابتهای گرنداسلم گفت :

مسابقات گرند اسلم تکواندو واقعا سنگین است و سطح آن با سایر مسابقات متفاوت است. مسابقات به صورت راندی برگزار شد و بعد از برتری یک بازیکن در یک راند مجددا دو تکواندوکار باید در راند جدید با امتیاز برابر کار خود را آغاز می‌کردند. همین مسئله کار را خیلی سخت می‌کرد و در هر رقابت به اندازه سه مسابقه به ورزشکار فشار وارد می‌شد.

وی تصریح کرد: تغییر قوانین و شرایط این مسابقات به این دلیل صورت گرفته بود که تکواندو جذاب‌تر شود.

نتایج رقابتهای آرمین هادی پور از مقدماتی تا نیمه نهایی دومین دوره رقابتهای گرند اسلم تکواندو

هادی‌پور: واقعا از ته دل از کسب مدال طلای مردانی خوشحال شدم / داور دیدار نیمه‌نهایی کاملا کم لطف بود

طبق رنکینگ در این مسابقات در دور اول با قرعه استراحت روبرو شدم و در دور دوم با تکواندوکار تایلندی دیدار کردم. تکواندوکاری که دو مدال برنز جهان و دو مدال نقره قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد و بازیکن بسیار باهوشی و خوبی است، اما خدا را شکر موفق شدم در دو راند او را شکست بدهم.

دارنده نشان برنز مسابقات گرند اسلم تکواندو چین عنوان کرد: در مرحله نیمه‌نهایی نیز با «جون جانگ» کره‌ای بازی کردم، که داوری کاملا نسبت به من کم لطف بود. در اواخر راند امتیاز بالای من ثبت نشد و شرایطی رقم خورد که نتوانستم به برتری برسم.

دومین شکست تائه هون کیم مقابل هادی پور با انگیزه

هادی‌پور: واقعا از ته دل از کسب مدال طلای مردانی خوشحال شدم / داور دیدار نیمه‌نهایی کاملا کم لطف بود

بعد از این شکست در دیدار رده‌بندی و برای کسب مدال برنز با «تائه هون کیم» دیدار کردم. کیم بازیکن بسیار بزرگی است که یک لحظه غفلت از او باعث خواهد شد مسابقه را از دست بدهید.

هادی‌پور خاطر نشان کرد: مسابقات فینال و رده‌بندی نیز در 5 راند برگزار شد که بعد از شکست در دو راند ابتدایی مقابل کیم، خدا را شکر توانستم در سه راند بعدی با وجودی که بدنم گرفته بود به برتری برسم. در این دیدار به حدی فشار به من وارد شد که بعد از مسابقه حتی نمی‌توانستم راه برم، اما خدا را شکر که توانستم مدال خوب برنز را کسب و دل هموطنانم را شاد کنم.

واقعا از ته دل از کسب مدال طلای مردانی خوشحال شدم

هادی‌پور: واقعا از ته دل از کسب مدال طلای مردانی خوشحال شدم / داور دیدار نیمه‌نهایی کاملا کم لطف بود

وی در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه‌ای مدال طلای او در مسابقات گرندپری منچستر در بالارفتن روحیه سایر بازیکنان برای موفقیت تاثیرگذار بوده است، گفت: وقتی بچه‌های تیم ملی رو به پیشرفت باشند، خواه ناخواه روی عملکرد سایر بازیکنان نیز تاثیرگذار خواهد بود. خدا را شکر در این مسابقات نیز سجاد مردانی موفق به کسب مدال طلا شد که من از این موضوع بسیار خوشحال شدم. مدال طلای مردانی در این مسابقات بیشتر از مدال برنز خودم به من چسبید و واقعا از ته دل خوشحال شدم.

ملی‌پوش تیم ملی تکواندو ادامه داد: قطعا این مدال‌ها روی کار همه بچه های تیم ملی تاثیرگذار خواهد بود و باعث بالا رفتن همه جامعه تکواندو خواهد شد. تاثیر موفقیت‌ها قطعا روی همه بچه‌ها قابل مشاهده خواهد بود. امیدوارم روند کسب مدال طلا در مسابقات آینده نیز ادامه داشته باشد و در مسابقات جهانی منچستر نتایج خوبی را کسب کنیم و تیم ملی به سومین قهرمانی جهان خود دست پیدا کند. ما برای این مهم در حال آماده سازی هستیم تا قهرمانی‌های گذشته خود را تکرار و سهمیه‌های خود را صد در صد و مجددا تکواندو ایران را به جهان اثبات کنیم. البته تکواندو ایران به جهان اثبات شده است و مجددا باید افتخارآفرینی کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...