“ولادیسلاو لارین” عضو تیم ملی روسیه در مرحله نخست گرندپری /ایتالیا موفق شد با مصدومیت در ناحیه انگشتان دست بر سکوی قهرمانی بایستد.

در مرحله اول مسابقات گرندپری به میزبانی “رُم” ایتالیا، “ولادیسلاو لارین” روس در وزن 80+ کیلوگرم توانست با شکست دادن “کیو دان این” کره‌ای بر سکوی قهرمانی بایستد و دومین مدال طلای خود در سری مسابقات گرندپری را کسب نماید.
“لارین” در مسابقه مذکور دچار آسیب دیدگی شد و انگشت دستش در رفت، که این امر برای یک مبارز طی پیکار بسیار دشوار است اما لارین با روحیه جنگندگی به مبارزه خود ادامه داد و توانست به رغم آسیب دیدگی با موفقیت از شیاپ‌چانگ خارج شود.
“لارین” پیش از آنکه به ورزش تکواندو روی آورد یک ژیمناستیک کار بوده اما پس از شکستگی شدید دستش این ورزش را رها کرد.
معروفیت “ولادیسلاو “در استفاده از ضربات چرخشی به ناحیه سر می باشد اما وی در این باره می گوید:
اگرچه من مهارت خاصی در استفاده از ضربات چرخشی دارم اما این تکنیک برای تمامی حریفان کاربرد ندارد و برای پیروزی می‌بایست شیوه مبارزه را تغییر داد.
وی درباره مبارزه خود با “کیو دان این” در بازی فینال گفت:
در مبارزه آخر، نیازی به استفاده از ضربات چرخشی نبود، من سعی کردم تا مبارزه را کنترل نمایم و از آنجایی که در رفتگی انگشت نیز خود باعث می‌شود تا ورزشکار تمرکز خود را از دست بدهد تلاش کردم تا روحیه خود را حفظ کرده و در نهایت با تلاش دو چندان پیروز مبارزه باشم. امیدوارم تا الگوی مناسبی برای نسل جدید تکواندو بوده و روحیه جنگندگی و تلاش را از طریق مبارزات خود در میادین ورزشی به آنها بیاموزم.

کسب طلای گرندپری " ولادیسلاو لارین" با طعم مصدومیت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید