مبارزه فینال گرندپری تکواندو فجیره (58- kg)| جان جانگ از کره جنوبی با خسوس تورتوسا از اسپانیا

فینال 58- کیلوگرم / فینال گرندپری تکواندو 2018-فجیره

 رقابت مردان [فینال] وزن 58- کیلوگرم | خسوس تورتوسا (اسپانیا)  مقابل  جان جانگ (کره جنوبی)

✅ فینال  گرندپری تکواندو 2018 – فجیره

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
22.71 MB

دانلود – کیفیت 360p
43.74 MB

دانلود – کیفیت 480p
70.99 MB

دانلود – کیفیت 720p
106.27 MB

مبارزه مردان در فینال گرندپری تکواندو 2018 – فجیره / 58- کیلوگرم » مبارزه فینال گرندپری تکواندو ، جان جانگ بعد از شکست 2 مدعی اصلی این وزن یعنی آرمین هادی پور و تای هون کیم کره ای در فینال مقابل خسوس تورتوسا از اسپانیا قرار گرفت تا برای کسب مدال طلا فینال گرندپری 2018 فجیره به مبارزه بپردازد.
با آغاز رقابت مرحله فینال وزن اول المپیکی جان جانگ از کره جنوبی در همان 30 ثانیه آغازین راند نخست با اجرای ضربه چرخشی 4 امتیاز از حریف اسپانیایی خود پیش افتاد جان جانگ که نقطه ضعف تورتوسا را متوجه شده بود دوباره و با اجرا همان تکنیک قبلی مجموع امتیازات خود را به عدد 8 در اولین راند مبارزه رساند چیزی نگذشت که بعد از کسب 2 امتیاز دیگر توسط  تکواندوکار کره جنوبی ، نماینده اسپانیا با اجرا ضربه آن نریا چاگی 3 امتیاز کسب کرد تا رقابت در راند اول با نتیجه 10 بر 3 به پایان برسد.
خسوس تورتوسا در راند دوم  سعی بر جبران اختلاف امتیاز به وجود آمده کرد و در عوض کسب 5 امتیاز در وقت دوم مبارزه 4 امتیاز در این راند از دست داد تا با به امید راند سوم مقابل تکواندوکار کره جنوبی قرار بگیرد.
رقابت در راند پایانی مبارزه فینال گرندپری تکواندو از جذابیت و حساسیت خاصی برخوردار بود جان جانگ با تمام مهارت خود در این راند به رقابت پرداخت و تنها 3 امتیاز به حریف خود بر اثر اخطار تقدیم کرد تا با نتیجه 21 بر 12 تکواندوکار اسپانیا را در امید و آرزو کسب مدال طلا گرندپری باقی بگذارد و خود نیز اولین طلا گرندپری را به کارنامه عملکردش اضافه کند.

 مهمترین عناوین قهرمانی خسوس تورتوسا (اسپانیا)

دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷ ، دارنده ۵ عنوان در رقابتهای قهرمانی اروپا و دارنده ۳ نقره و ۵ برنز از رقابتهای گرندپری میباشد

 مهمترین عناوین قهرمانی جان جانگ (کره جنوبی)

دارنده طلا قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۶ ، قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۷ و قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ میباشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید