تیم شهرداری ورامین قهرمانی خود را در لیگ برتر تکواندو قعطی کرد + جدول نتایج انفرادی

قهرمانی تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو مردان قعطی شد + جدول نتایج انفرادی

در پايان رقابتهای هفته ششم از دور برگشت ليگ برتر تکواندو مردان (جام خلیج فارس) ، تکواندو کاران تیم شهرداری ورامین موفق شدند در فاصله یک هفته باقی مانده به پایان لیگ پنجمین عنوان قهرمانی خود در جام خلیج فارس مسجل نمایند.

ديدارهاي هفته پنجم و ششم از دور برگشت هفدهمین دوره رقابت‌هاي ليگ برتر تکواندو مردان «جام خلیج فارس» روز دوشنبه – 8 بهمن ماه با حضور 8 تيم به ميزباني فدراسیون تکواندو پیگیری شد.

در این دوره از مسابقات، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، ملوان نداجا و صنعت مس کرمان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مقامنام تیمتعداد بازیبرد تیمیتساوی تیمیباخت تیمیبرد انفرادیباخت انفرادیتفاضل امتیازامتیاز نهایی
1شهرداری ورامین13121077275037
2دانشگاه آزاداسلامی13102172324032
3لوازم خانگی کن13101280245631
4باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان1361651532-19
5پاس قوامین13517465812-16
6تعاونی انقلاب شهریار13409396526-12
7شرکت پالایش نفت آبادان131111307444-4
8ملوان نداجا130112218362-1

در پایان هفته ششم، تیم شهرداری ورامین با کسب 37 امتیاز  درفاصله یک هفته مانده به پایان رقابتهای لیگ پنجمین عنوان قهرمانی خود را در جام خلیج فارس مسجل کرد؛ دانشگاه آزاد اسلامی با 32 امتیاز و یک پله صعود با تفاضل یک امتیاز در رده دوم قرار گرفت و لوازم خانگی کن نیز با 31 امتیاز  در رده سوم را به خود اختصاص داد.

نتایج کسب شده در هفته پنجم لیگ برتر مردان «جام خلیج فارس»

* نتایج تیمی  // هفته پنجم (دور برگشت)

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمینام تیم برنده
تعاونی انقلاب شهریار2لوازم خانگی کن6لوازم خانگی کن
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان3شهرداری ورامین5شهرداری ورامین
ملوان نداجا0دانشگاه آزاداسلامی8دانشگاه آزاداسلامی
شرکت پالایش نفت آبادان3پاس قوامین5پاس قوامین

* نتایج انفرادی // هفته پنجم (دور برگشت)

تعاونی انقلاب شهریار (2) –  لوازم خانگی کن (6)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-یاشار عطاردی عزیزتعاونی انقلاب شهریار32امیر ولی پورلوازم خانگی کن30یاشار عطاردی عزیز
58-حسن غیوریتعاونی انقلاب شهریار21محسن رضاییلوازم خانگی کن31محسن رضایی
63-عرفان عسگریتعاونی انقلاب شهریار3محمدحسین زاهدیلوازم خانگی کن8محمدحسین زاهدی
68-امید معینیتعاونی انقلاب شهریار32امیر علی پروینی ثانیلوازم خانگی کن30امیر علی پروینی ثانی
74-علی قره خانیتعاونی انقلاب شهریار7امیرمحمد بخشی کلهریلوازم خانگی کن23امیرمحمد بخشی کلهری
80-محمدرضا قشمیتعاونی انقلاب شهریار24عرفان حيدريلوازم خانگی کن22محمدرضا قشمی
87-علی خدابخشتعاونی انقلاب شهریار14امیدرضا چیت ساز زاده علافلوازم خانگی کن17امیدرضا چیت ساز زاده علاف
87+محمد امین قدیانیتعاونی انقلاب شهریار5محمد رضا اینانلولوازم خانگی کن12محمد رضا اینانلو

 

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان (3) –  شهرداری ورامین (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-غایبباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0حميد رضا صدريشهرداری ورامین0حميد رضا صدري
58-حماد همتیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان7محمد حسن پلنگ افكنشهرداری ورامین23محمد حسن پلنگ افكن
63-رضا محمدی زاده تهرودیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان16اميرحسين محمدخانلوشهرداری ورامین23اميرحسين محمدخانلو
68-پوریا عبدالرشیدی ..باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0آريان محمديشهرداری ورامین0پوریا عبدالرشیدی ..
74-رسول كسرائيباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان12محمد گودرزیشهرداری ورامین7رسول كسرائي
80-غایبباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0مهدی جلالیشهرداری ورامین0مهدی جلالی
87-فردین نظرپورباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0امیرحسین امیدیشهرداری ورامین0امیرحسین امیدی
87+سیاوش فخرائی گشتیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان0پژمان مرادی جوشانیشهرداری ورامین0سیاوش فخرائی گشتی

 

ملوان نداجا (0) –  دانشگاه آزاد اسلامی (8)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-نیما کشاورزملوان نداجا4آرش تبریزیدانشگاه آزاداسلامی25آرش تبریزی
58-سید مجتبی فضلی زعفرانیملوان نداجا1آرمين هادي پوردانشگاه آزاداسلامی21آرمين هادي پور
63-خشایار رمضانیملوان نداجا13دانیال بزرگی شوبدانشگاه آزاداسلامی17دانیال بزرگی شوب
68-علي وهاب پورملوان نداجا5سید حسین احسانیدانشگاه آزاداسلامی26سید حسین احسانی
74-امیرحسین قهرمانیملوان نداجا2علیرضا علیاریدانشگاه آزاداسلامی22علیرضا علیاری
80-حميد رضا خدابخشيملوان نداجا26مير هاشم حسينيدانشگاه آزاداسلامی28مير هاشم حسيني
87-مجتبی دهقانملوان نداجا4عرفان ناظميدانشگاه آزاداسلامی25عرفان ناظمي
87+محمد رضا اسمعیلی جویباریملوان نداجا5فرشاد قیاس شندیدانشگاه آزاداسلامی16فرشاد قیاس شندی

 

شرکت پالایش نفت آبادان (3) –  پاس قوامین (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-اميرحسين زارعشرکت پالایش نفت آبادان6محمد آجورلوپاس قوامین30محمد آجورلو
58-سید امیر موسویشرکت پالایش نفت آبادان21محمدصادق دهقانیپاس قوامین33محمدصادق دهقانی
63-دانیال ابراهیم مرفاویشرکت پالایش نفت آبادان2کامران مردانی پورپاس قوامین21کامران مردانی پور
68-مهرداد خسروی حاجیوندشرکت پالایش نفت آبادان3پدرام جمشيديپاس قوامین39پدرام جمشيدي
74-حسن بشيريشرکت پالایش نفت آبادان15محمد مقدم فردپاس قوامین13حسن بشيري
80-سیداحمد خسروفرشرکت پالایش نفت آبادان14حمیدرضا بدری علی آبادیپاس قوامین6سیداحمد خسروفر
87-فرشيد شفيع خانيشرکت پالایش نفت آبادان8امیر محمد قهرمانیپاس قوامین10امیر محمد قهرمانی
87+حسین قربانزادهشرکت پالایش نفت آبادان37علي اسديپاس قوامین17حسین قربانزاده

نتایج کسب شده در هفته ششم لیگ برتر مردان «جام خلیج فارس»

* نتایج تیمی  // هفته ششم (دور برگشت)

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمینام تیم برنده
دانشگاه آزاداسلامی5لوازم خانگی کن3دانشگاه آزاداسلامی
تعاونی انقلاب شهریار3شهرداری ورامین5شهرداری ورامین
شرکت پالایش نفت آبادان5ملوان نداجا3شرکت پالایش نفت آبادان
پاس قوامین4باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان4مساوی

* نتایج انفرادی // هفته پنجم (دور برگشت)

دانشگاه آزاد اسلامی (5) –  لوازم خانگی کن (3)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-آرش تبریزیدانشگاه آزاداسلامی11امیر ولی پورلوازم خانگی کن25امیر ولی پور
58-آرمين هادي پوردانشگاه آزاداسلامی17ابراهیم صفریلوازم خانگی کن11آرمين هادي پور
63-حميد رضا هادياندانشگاه آزاداسلامی25فرزان عاشور زاده فلاحلوازم خانگی کن27فرزان عاشور زاده فلاح
68-هادی تیران ولی پوردانشگاه آزاداسلامی40محمدمهدی عمادی مشتقینلوازم خانگی کن27هادی تیران ولی پور
74-محمد محمد نیا بچه میردانشگاه آزاداسلامی3امیرمحمد بخشی کلهریلوازم خانگی کن26امیرمحمد بخشی کلهری
80-مير هاشم حسينيدانشگاه آزاداسلامی34مهران برخورداريلوازم خانگی کن14مير هاشم حسيني
87-عرفان ناظميدانشگاه آزاداسلامی24سهیل محمدیانلوازم خانگی کن12عرفان ناظمي
87+فرشاد قیاس شندیدانشگاه آزاداسلامی24محمد رضا اینانلولوازم خانگی کن12فرشاد قیاس شندی
تعاونی انقلاب شهریار (3) –  شهرداری ورامین (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-یاشار عطاردی عزیزتعاونی انقلاب شهریار0حميد رضا صدريشهرداری ورامین0یاشار عطاردی عزیز
58-فرشید جمشیدپورتعاونی انقلاب شهریار0محمد حسن پلنگ افكنشهرداری ورامین0فرشید جمشیدپور
63-جمشید جمشیدپورتعاونی انقلاب شهریار12اميرحسين محمدخانلوشهرداری ورامین24اميرحسين محمدخانلو
68-اميرسالار شهبازي فرتعاونی انقلاب شهریار5آريان محمديشهرداری ورامین17آريان محمدي
74-علی قره خانیتعاونی انقلاب شهریار17سینا بهرامیشهرداری ورامین31سینا بهرامی
80-محمدرضا قشمیتعاونی انقلاب شهریار0مهدی عابدینیشهرداری ورامین0مهدی عابدینی
87-علی خدابخشتعاونی انقلاب شهریار0امیرحسین امیدیشهرداری ورامین0علی خدابخش
87+محمد امین قدیانیتعاونی انقلاب شهریار22پژمان مرادی جوشانیشهرداری ورامین24پژمان مرادی جوشانی
شرکت پالایش نفت آبادان (5) –  ملوان نداجا (3)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-سینا ابراهیم مرفاویشرکت پالایش نفت آبادان36محمد رضا حسینیملوان نداجا16سینا ابراهیم مرفاوی
58-محمد شرفیشرکت پالایش نفت آبادان23سید مجتبی فضلی زعفرانیملوان نداجا18محمد شرفی
63-دانیال ابراهیم مرفاویشرکت پالایش نفت آبادان17امید حقگوملوان نداجا18امید حقگو
68-مهدي شنانيشرکت پالایش نفت آبادان29علي وهاب پورملوان نداجا27مهدي شناني
74-حسن بشيريشرکت پالایش نفت آبادان31محمد جواد رنجبرملوان نداجا18حسن بشيري
80-میثم اسکندری درچهشرکت پالایش نفت آبادان11حميد رضا خدابخشيملوان نداجا14حميد رضا خدابخشي
87-فرشيد شفيع خانيشرکت پالایش نفت آبادان15مجتبی دهقانملوان نداجا2فرشيد شفيع خاني
87+حسین قربانزادهشرکت پالایش نفت آبادان7محمد رضا اسمعیلی جویباریملوان نداجا9محمد رضا اسمعیلی جویباری
پاس قوامین (3) –  باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان (5)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهبرنده
54-ابوالفضل حاتمیانپاس قوامین30محمدصالح حسین زاده مرادآبادیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان16ابوالفضل حاتمیان
58-محمدصادق دهقانیپاس قوامین9محمد مصطفی دولت آبادی تکابیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان2محمدصادق دهقانی
63-کامران مردانی پورپاس قوامین26مهدي يوسفيباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان21کامران مردانی پور
68-پدرام جمشيديپاس قوامین29پوریا عبدالرشیدی ..باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان31پوریا عبدالرشیدی ..
74-محمد مقدم فردپاس قوامین45رسول كسرائيباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان46رسول كسرائي
80-مجتبی یارمحمدپورپاس قوامین12رامین حسین قلی زادهباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان19رامین حسین قلی زاده
87-امیر محمد قهرمانیپاس قوامین29فردین نظرپورباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان29امیر محمد قهرمانی
87+علي اسديپاس قوامین7سیاوش فخرائی گشتیباشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان30سیاوش فخرائی گشتی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...