صدرنشینی باشگاه مقاومت در آغاز لیگ دسته یک تکواندو + جدول نتایج انفرادی و تیمی رقابتها

دیدارهای هفته اول و دوم از دور رفت از بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو جوانان و بزرگسالان مردان «جام نقش جهان» “یادواره شهدای تکواندو مدافع حرم” روز(دوشنبه – 9 مهرماه) برگزار شد.
رقابتها با حضور  تیم‌های باشگاه مقاومت، باشگاه یزدان، هیات تکواندو شمال‌شرق، شهرداری ورامین، نیروی زمینی ارتش و هیات تکواندو شهرستان ابهر در فدراسیون تکواندو پیگیری شد.
در پایان رقابتهای هفته اول و دوم لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»،تیم باشگاه مقاومت قهرمان 7 دوره از رقابتهای لیگ دسته یک مردان در پایان رقابتها با یک پیروزی ، یک تساوی و کسب 4 امتیاز و تفاضل 8 به صدر جدول این مسابقات راه یافت.
تیم نیروی زمینی ارتش با یک برد و یک تساوی ، کسب 4 امتیاز و تفاضل 8 جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و شهرداری ورامین نیز با 4 امتیاز و تفاضل 2 سوم شد.
نام تیمتعداد بازیبرد تیمیتساوی تیمیباخت تیمیبرد انفرادیباخت انفرادیتفاضل امتیازامتیاز نهایی
باشگاه مقاومت211012484
نیروی زمینی ارتش211012484
شهرداری ورامین21109724
باشگاه یزدان21019723
هیئت تکواندو شمال شرق20116104-1
هیات تکواندوشهرستان ابهر200201616-0

نتایج کسب شده در هفته اول لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»

* نتایج تیمی  // هفته اول

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمی
نیروی زمینی ارتش4هیئت تکواندو شمال شرق4
باشگاه مقاومت8هیات تکواندوشهرستان ابهر0
شهرداری ورامین5باشگاه یزدان3

 

* نتایج انفرادی // هفته اول

نیروی زمینی ارتش (4) – هیئت تکواندو شمال شرق (4)
وزننام مبارزنام تیمامتیاز کسب شدهنام مبارزنام تیمامتیاز کسب شده
54-سينا رسته خاكنیروی زمینی ارتش جمهوری29دانيال اتفاقهیئت تکواندو شمال شرق32
۵۸-مجيد بوچانينیروی زمینی ارتش جمهوری58سید ایمان موسویهیئت تکواندو شمال شرق64
۶۳-علیرضا شریفینیروی زمینی ارتش جمهوری50علی صفریهیئت تکواندو شمال شرق30
۶۸-مهدی فتحینیروی زمینی ارتش جمهوری36مهيار صميميهیئت تکواندو شمال شرق15
۷۴-محمدناصر محمد زادهنیروی زمینی ارتش جمهوری10علی احمدیهیئت تکواندو شمال شرق23
۸۰-محمد امین کاووسینیروی زمینی ارتش جمهوری23مسعود لایقهیئت تکواندو شمال شرق8
۸۷-محمد جواد قملاقینیروی زمینی ارتش جمهوری0✔️غایبهیئت تکواندو شمال شرق0
۸۷+امید خدمتگزارنیروی زمینی ارتش جمهوری6آرش مختاریهیئت تکواندو شمال شرق26
باشگاه مقاومت (8) – هیات تکواندوشهرستان ابهر (صفر)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
54-پدرام حسن پورباشگاه مقاومت31حميدرضا رضائيهیات تکواندوشهرستان ابهر29
۵۸-جعفر خلیل زادهباشگاه مقاومت33ارسلان احمدیهیات تکواندوشهرستان ابهر6
۶۳-نيما معظميباشگاه مقاومت17علی عابدیهیات تکواندوشهرستان ابهر10
۶۸-محمدمهدی عمادیباشگاه مقاومت33مهدی سلطانیهیات تکواندوشهرستان ابهر3
۷۴-سینا کریمیباشگاه مقاومت23محمد افشاريهیات تکواندوشهرستان ابهر9
۸۰-علی بابازادهباشگاه مقاومت25امیر رضا شیروانیهیات تکواندوشهرستان ابهر2
۸۷-علي قدوسيباشگاه مقاومت25مصطفي معماريهیات تکواندوشهرستان ابهر16
۸۷+محمد خاکسارباشگاه مقاومت23سيدابوالفضل راستگوفرهیات تکواندوشهرستان ابهر2
شهرداری ورامین (5) – باشگاه یزدان (3)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
54-محمد محمد نیاشهرداری ورامین19راستین خواجویباشگاه یزدان24
۵۸-مهدی شیرازیشهرداری ورامین9امیر محمد یکتایباشگاه یزدان30
63-ابوالفضل قشقاییشهرداری ورامین38مصطفي محجوبباشگاه یزدان17
68-محمد گودرزیشهرداری ورامین21مهدی محمدیباشگاه یزدان20
74-امیرحسین کولیوندشهرداری ورامین24مهرزاد بیابانیباشگاه یزدان20
80-مهدی عابدینیشهرداری ورامین25محمد فلاحباشگاه یزدان16
87-امیر حسین وقوعی آذرشهرداری ورامین31محمد شمساییباشگاه یزدان27
87+حسن کاشانیشهرداری ورامین20محمد حقيقتباشگاه یزدان28

 

* نتایج تیمی  // هفته دوم

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمی
نیروی زمینی ارتش8هیات تکواندوشهرستان ابهر0
باشگاه مقاومت4شهرداری ورامین4
باشگاه یزدان6هیئت تکواندو شمال شرق2

 

* نتایج انفرادی // هفته دوم

نیروی زمینی ارتش (8) – هیات تکواندوشهرستان ابهر (صفر)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
54-سينا رسته خاكنیروی زمینی ارتش25حميدرضا رضائيهیات تکواندوشهرستان ابهر12
58-مجيد بوچانينیروی زمینی ارتش46مهدی سیاه کالیهیات تکواندوشهرستان ابهر25
63-علي صمدينیروی زمینی ارتش42میلاد زمانیهیات تکواندوشهرستان ابهر17
68-مهدی فتحینیروی زمینی ارتش39علی رجب علی جماعتهیات تکواندوشهرستان ابهر20
74-امید محمدینیروی زمینی ارتش36محمد افشاريهیات تکواندوشهرستان ابهر33
80-محمد حسین هاشمینیروی زمینی ارتش40امیر رضا شیروانیهیات تکواندوشهرستان ابهر16
87-محمد جواد قملاقینیروی زمینی ارتش25مصطفي معماريهیات تکواندوشهرستان ابهر24
87+امید خدمتگزارنیروی زمینی ارتش20سيدابوالفضل راستگوفرهیات تکواندوشهرستان ابهر10
باشگاه مقاومت (4) – شهرداری ورامین (4)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
54-پدرام حسن پورباشگاه مقاومت46محمد محمد نیاشهرداری ورامین34
58-آرش صلاحي نژادباشگاه مقاومت19محمد حسن پلنگ افكنشهرداری ورامین23
63-مهدی اسماعیل پورباشگاه مقاومت19ابوالفضل قشقاییشهرداری ورامین17
68-محمدمهدی عمادیباشگاه مقاومت24محمد گودرزیشهرداری ورامین26
74-سینا کریمیباشگاه مقاومت18محمدحسین یزدانیشهرداری ورامین20
80-علی بابازادهباشگاه مقاومت28مهدی عابدینیشهرداری ورامین34
87-علي قدوسيباشگاه مقاومت34امیر حسین وقوعی آذرشهرداری ورامین23
87+محمد خاکسارباشگاه مقاومت0✔️غایبشهرداری ورامین0
باشگاه یزدان (6) –  هیئت تکواندو شمال شرق (2)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
54-راستین خواجویباشگاه یزدان60دانيال اتفاقهیئت تکواندو شمال شرق40
58-امیر محمد یکتایباشگاه یزدان33سید ایمان موسویهیئت تکواندو شمال شرق13
63-مصطفي محجوبباشگاه یزدان33علی صفریهیئت تکواندو شمال شرق17
68-مهدی محمدیباشگاه یزدان41الیاس ادریسیهیئت تکواندو شمال شرق21
74-مهرزاد بیابانیباشگاه یزدان15علی احمدیهیئت تکواندو شمال شرق35
80-محمد فلاحباشگاه یزدان48سیدبهنام حسین خانیهیئت تکواندو شمال شرق28
87-محمد شمساییباشگاه یزدان0✔️غایبهیئت تکواندو شمال شرق0
87+محمد حقيقتباشگاه یزدان13آرش مختاریهیئت تکواندو شمال شرق13

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید