پیروزی مقتدرانه صدرنشینان لیگ برتر بانوان «جام کوثر» در هفته سوم + جدول نتایج انفرادی و تیمی

دیدارهای هفته سوم از دور رفت از چهاردمین دوره مسابقات لیگ  برتر تکواندو جوانان و بزرگسالان بانوان «جام کوثر» روز(دوشنبه – 23 مهرماه) برگزار شد.
رقابتها با حضور تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هيات تكواندو البرز، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان بهار و هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران در فدراسیون تکواندو پیگیری شد.
 پایان رقابتهای هفته سوم با پیروزی مقتدرانه صدرنشینان لیگ برتر بانوان «جام کوثر» پایان رسید.
تیم لوازم خانگی کن  با پیروزی 7 بر یک مقابل هیئت تکواندو شهرستان بهار با کسب 3 امتیاز رقابت با 9 امتیاز و تفاضل 22  صدرنشین باقی ماند. همچنین تیم هیئت تکواندو شمیرانات و بنیاد گیلان با کسب 3 امتیاز رقابتهای هفته سوم جایگاه دوم تا سوم جام کوثر باقی ماندند.

دانلود جدول رده بندی تیمی لیگ جام کوثر 

نتایج کسب شده در هفته سوم لیگ برتر تکواندو بانوان «جام کوثر» 

* نتایج تیمی  // هفته سوم

نام تیمنتیجه تیمینام تیمنتیجه تیمی
هیئت تکواندو شمیرانات6هیئت تکواندو شمالشرق تهران1
ققنوس7هیئت تکواندو جنوبشرق1
هیئت تکواندو ورامین2آینده سازان لوازم خانگی کن6
باشگاه ورزشی داتیس یزد4هیئت تکواندو جنوب غرب تهران4
لوازم خانگی کن7هیئت تکواندو شهرستان بهار1
هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری3هیئت تکواندو شهرستان کرج5
هیئت تکواندو استان گلستان7هیئت تکواندو استان تهران1
بنیاد گیلان7هيئت تكواندو البرز1

 

* نتایج انفرادی // هفته سوم

هیئت تکواندو شمیرانات (6) – هیئت تکواندو شمالشرق تهران (1)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-روژان عرب عامريهیئت تکواندو شمیرانات22فریده رحیمیهیئت تکواندو شمال شرق تهران0
49-سپیدوند صحافیهیئت تکواندو شمیرانات32اناهیتا زندیهیئت تکواندو شمال شرق تهران27
53-حدیثه عبداللهیهیئت تکواندو شمیرانات23سارا راز گردانیهیئت تکواندو شمال شرق تهران14
57-ماتينا تيرگرهیئت تکواندو شمیرانات26یاسمن سهامیهیئت تکواندو شمال شرق تهران18
62-مهسا منتظرانهیئت تکواندو شمیرانات42زهرا میرزاجانیهیئت تکواندو شمال شرق تهران43
67-فاطمه كلاسنگيانيهیئت تکواندو شمیرانات21هانیه شریعتیهیئت تکواندو شمال شرق تهران16
73-زهرا قربانیهیئت تکواندو شمیرانات18سارا خمسههیئت تکواندو شمال شرق تهران16
ققنوس (7) – هیئت تکواندو جنوب شرق (1)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-فاطمه زهرا دیوارچینققنوس8پریا رحمانیهیئت تکواندو جنوب شرق29
49-محدثه شریفیانققنوس17زهرا فیض آبادیهیئت تکواندو جنوب شرق11
53-زهره مدانلوققنوس24پریا رحیمیهیئت تکواندو جنوب شرق5
57-حدیثه امارهققنوس45روژین حسینیهیئت تکواندو جنوب شرق33
62-سلیمه غلامیققنوس12شقایق صابونیهیئت تکواندو جنوب شرق10
67-پریسا ادراکیققنوس38سپیده قاسمیهیئت تکواندو جنوب شرق17
73-فاطمه سرمدیققنوس31گلناز ابراهیمیهیئت تکواندو جنوب شرق0
73+شهربانو دامغانيققنوس36زهرا فولادیهیئت تکواندو جنوب شرق14
هیئت تکواندو ورامین (2) – آینده سازان لوازم خانگی کن (6)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-فاطمه نعمتیهیئت تکواندو ورامین0غایبآینده سازان لوازم خانگی کن0
49-فاطمه نعمتی ثانیهیئت تکواندو ورامین5سیده اسرا هاشمیآینده سازان لوازم خانگی کن25
53-فاطمه سیریهیئت تکواندو ورامین18ملیکا صفائیآینده سازان لوازم خانگی کن16
57-غزاله عظیمیهیئت تکواندو ورامین23روناک حسین زادهآینده سازان لوازم خانگی کن24
62-فهیمه سادات قائم مقامیهیئت تکواندو ورامین3ساحل الله ویردیآینده سازان لوازم خانگی کن30
67-زهرا مهدی خانیهیئت تکواندو ورامین0فاطمه آبادآینده سازان لوازم خانگی کن20
73-زینب نصیریهیئت تکواندو ورامین6ملیکا برجیآینده سازان لوازم خانگی کن21
73+فاطمه سادات سعیدیهیئت تکواندو ورامین4کیمیا موسویآینده سازان لوازم خانگی کن24
باشگاه ورزشی داتیس یزد (4) –  هیئت تکواندو جنوب غرب تهران (4)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-زینب دهقان بنادکیباشگاه ورزشی داتیس یزد22زهرا کنگرانیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران17
49-شیرین منفردباشگاه ورزشی داتیس یزد6نوشین مجیدیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران29
53-آرمینا احمدیباشگاه ورزشی داتیس یزد17زهرا یادگاریهیئت تکواندو جنوب غرب تهران0
57-مهوش کلانتریباشگاه ورزشی داتیس یزد2فاطمه اموریهیئت تکواندو جنوب غرب تهران7
62-فاطمه سالاریباشگاه ورزشی داتیس یزد15شیما پوزشیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران21
67-حمیده بیگیباشگاه ورزشی داتیس یزد41فرناز آهنیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران13
73-اتوسا پروینباشگاه ورزشی داتیس یزد19شقایق کریمیهیئت تکواندو جنوب غرب تهران13
73+غایبباشگاه ورزشی داتیس یزد0فاطمه شكرپورهیئت تکواندو جنوب غرب تهران0
لوازم خانگی کن (7) –  هیئت تکواندو شهرستان بهار (1)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-فرشته خزائیلوازم خانگی کن52بیتا قنبریهیئت تکواندو شهرستان بهار6
49-آيدا خورشيديلوازم خانگی کن32مینا سبزعلیهیئت تکواندو شهرستان بهار6
53-نگين ناصري پورلوازم خانگی کن29حدیثه نیازیهیئت تکواندو شهرستان بهار9
57-فاطمه جعفریلوازم خانگی کن23شكيبا غلاميهیئت تکواندو شهرستان بهار3
62-کوثر اساسهلوازم خانگی کن32زهرا جنتیهیئت تکواندو شهرستان بهار3
67-محدثه جزینیلوازم خانگی کن1مهديه محمدطاهريهیئت تکواندو شهرستان بهار3
73-زینب اسماعیلیلوازم خانگی کن23زینب اسدیهیئت تکواندو شهرستان بهار2
73+ملیکا میرحسینیلوازم خانگی کن47آرزو قاسملوهیئت تکواندو شهرستان بهار7
هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری (3) – هیئت تکواندو شهرستان کرج (5)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-یلدا احمدیهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری9سعیده وکیلیهیئت تکواندو شهرستان کرج30
49-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0سمانه اصانلوهیئت تکواندو شهرستان کرج0
53-مائده عالي پورهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری31شیدا ایمانیهیئت تکواندو شهرستان کرج17
57-غایبهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری0میترا انصاریهیئت تکواندو شهرستان کرج0
62-کوثر صالحیهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری15حدیثه اسدیهیئت تکواندو شهرستان کرج16
67-ساجده حیدریانهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری21مهشید کربلائیهیئت تکواندو شهرستان کرج26
73-شیما آزادهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری25ريحانه جلاليهیئت تکواندو شهرستان کرج22
73+زينب ولي پورهیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری4صدف امیرهیئت تکواندو شهرستان کرج20
هیئت تکواندو استان گلستان (7) – هیئت تکواندو استان تهران (1)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-مریم طاهریهیئت تکواندو استان گلستان30فرزانه فرسادهیئت تکواندو استان تهران24
49-معصومه عباسیانهیئت تکواندو استان گلستان26مهسا روستائیهیئت تکواندو استان تهران3
53-رعنا نامدارهیئت تکواندو استان گلستان38زهرا ستاریهیئت تکواندو استان تهران23
57-سیده فاطمه اندرواژهیئت تکواندو استان گلستان36ویدا جعفر آقاییهیئت تکواندو استان تهران6
62-سحر کارگرهیئت تکواندو استان گلستان17فرین خلیلیهیئت تکواندو استان تهران4
67-فاطمه هاشمی کیاهیئت تکواندو استان گلستان11فاطمه اکرمیهیئت تکواندو استان تهران14
73-صفا ارجمندیهیئت تکواندو استان گلستان0غایبهیئت تکواندو استان تهران0
73+مهدیس خراسانیهیئت تکواندو استان گلستان26افسانه خدرلیهیئت تکواندو استان تهران13
بنیاد گیلان (7) – هيئت تكواندو البرز (1)
وزننام مبارز تیمامتیازنام مبارز تیمامتیاز
46-الیکا اسکندریبنیاد گیلان0سمانه لطف اللهیهيئت تكواندو البرز16
49-حدیثه پورکاظمیبنیاد گیلان15فاطمه رحمتیهيئت تكواندو البرز1
53-سارا فتحيبنیاد گیلان13فاطمه حسین نیاهيئت تكواندو البرز6
57-مهسا پور ميزاییبنیاد گیلان21سپیده امینیهيئت تكواندو البرز1
62-طيبه پارسابنیاد گیلان17زهرا توسلیهيئت تكواندو البرز0
67-سها ابوالفتحیبنیاد گیلان23الهه صولتيهيئت تكواندو البرز16
73-مونا طالببنیاد گیلان11زهرا اسماعیلیهيئت تكواندو البرز4
73+فائزه يوسفيبنیاد گیلان17سارا علی پورهيئت تكواندو البرز12

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید