میرهاشم حسینی: بدن نسبتا آماده‌ای دارم / برای کسب امتیاز و مدال به گرندپری چین‌تایپه میروم

همه تلاش من در راستای کسب مدال گرندپری چین‌تایپه است

حسینی، در خصوص شرایط بدنی خود برای حضور در سومین مرحله مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ / چین تایپه توضیح داد:
به‌ هر حال بعد از بازی‌های آسیایی جاکارتا، عادی است که بدن ورزشکاران تا حدودی افت کند. با این حال شرایطم خوب است و امیدوارم نتایج قابل قبولی را نیز در این مسابقات کسب کنم. برای بازی‌های آسیایی وزن زیادی کم کرده بودم، اما در حال‌ حاضر به شرایط ایده‌آلی رسیده‌ام. در تمرینات عملکرد خوبی داشتم و سعی کردم خود را به ۷۰ تا ۸۰ درصد از آمادگی برسانم. بدن نسبتا آماده‌ای دارم، برای کسب امتیاز و مدال به مرحله سوم گرندپری‌ها اعزام می شوم.
او در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند قول مدال این مسابقات را بدهد؟ خاطر نشان کرد:
همه مربیان من این را می‌دانند که برای مبارزه چیزی کم نمی‌گذارم. همه تلاش من در راستای کسب مدال گرندپری چین‌تایپه است.

کم کردن وزن خیلی سخت است

همچنین در خصوص کم کردن وزن زیاد و احتمال بروز مشکل جسمانی برایش، ادامه‌ داد:
من برای بازیهای آسیایی وزن زیادی کم کردم خوشبختانه مشکلی پیش نیامد و توانستم به مدال طلا برسم. کم کردن وزن خیلی سخت است، اما اگر روی هدفی زوم کرده‌ای باید با پشتکار سختی را به جان خریده و تنها دسترسی به هدف مهم باشد.

به روی شیاپ چانگ می‌روم تا بهترین نتیجه‌ را کسب کنم

میرهاشم حسینی: بدن نسبتا آماده‌ای دارم / برای کسب امتیاز و مدال به گرندپری چین‌تایپه میروم

دارنده مدال طلا بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، در خصوص حریفانش در گرندپری چین‌تایپه، خاطر نشان کرد:
وقتی که ثبت‌نام‌ های این مسابقات را دیدم به سطح بالای آن پی بردم. نفراتی همچون “لی دان هو” و “جواد آچاپ” نیز برای کسب مدال در این مسابقه حضور دارند، ولی من نیز به روی شیاپ چانگ می‌روم تا بهترین نتیجه‌ را کسب کنم.
حسینی در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند طلسم “دائه هون لی” را بشکند، گفت‌:
بازی‌های او را دیده‌ام. فکر می‌کنم سیستم مبارزه و بازی من به او می‌خورد و می‌توانم نتیجه‌ خوبی را مقابل او کسب کنم.
او همچنین درباره اینکه، تیم‌ ‌ملی تکواندو می‌تواند بعد از بازی‌های آسیایی انتظارات را در گرندپری چین‌تایپه برآورده کند، توضیح داد:
همان طور که گفتم تکواندوکاران بعد از بازیهای آسیایی تا حدودی افت خفیف داشته‌اند که این امری عادی است. با این حال همه ما تمرینات خوب و پر فشاری داشتیم و با ۷۰ تا ۸۰ درصد آمادگی عازم چین تایپه می‌شویم. شک نکنید هدف همه هوگوپوشان تیم‌ ‌ملی کسب بهترین نتیجه‌ است تا در این روزهای عزیز نتایج خوبی را به مردم عزیز کشورشان تقدیم کنند.

طلای بازیهای آسیایی را فراموش کرده‌ام

میرهاشم حسینی: بدن نسبتا آماده‌ای دارم / برای کسب امتیاز و مدال به گرندپری چین‌تایپه میروم

میرهاشم حسینی در پایان این گفت و گو، در خصوص تغییر نکردن اخلاق و رفتارش بعد از کسب مدال طلای بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، توضیح داد:
به هر حال اخلاق و رفتار از خانواده هر کسی سر چشمه می‌گیرد. من نیز این اخلاق را مدیون خانواده‌ام هستم و سعی می‌کنم مغرور نبوده و برای موفقیت‌های بیشتر تلاش کنم. مربی من استاد فلاحی‌راد همیشه می‌گوید “وقتی مدال را گرفتید و به گردن انداختید، باید آن را فراموش کنید”. من نیز به حرف او ایمان دارم و مدال بازی‌های آسیایی را فراموش کرده‌ام، الان تکواندوکار صفری هستم که باید برای موفقیت‌های بعدی تلاش کند.
گفتنی است; میرهاشم حسینی در بازیهای آسیایی جاکارتا به مدال طلای وزن ۶۳- کیلوگرم رسید که برای رسیدن به سر وزن حدود ۱۱ کیلوگرم کم کرده بود اما از این پس قصد دارد در وزن ۶۸- کیلوگرم مبارزه کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید