بازیکنان ما اگر مغرور نشوند می‌توانیم قهرمان لیگ برتر تکواندو شویم

مدیر فنی تیم کن در لیگ برتر تکواندو گفت: حالا با این روحیه‌ و انگیزه‌ای که بازیکنان ما دارند، اگر مغرور نشوند ما می‌توانیم حتی به عنوان قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کنیم.

?مرتضی کریمی در مورد بازی تیم کن با دانشگاه آزاد در لیگ برتر، گفت:
⬅ بالاخره بچه‌های ما انگیزه بازی کردن را پیدا کرده‌ا‌ند و ان‌شاءالله با همین روند پیش بروند. در حال حاضر ما جزو سه تیم اصلی در جدول لیگ برتر هستیم و خوشبختانه در هفته چهارم بازیکنان تیم ما موفق به شکست دانشگاه آزاد شدند. خوشحالیم از اینکه بازیکنان تیم کن انگیزه زیادی برای موفقیت در لیگ برتر پیدا کرد‌ه‌ا‌ند و به خود باوری لازم رسید‌ه‌اند. امیدوارم مغرور نشوند و با همین روند رو به جلو حرکت کنند، بچه‌های تیم ما جوان و با انگیزه هستند.
?وی در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما از بازی‌‌های‌ هفته‌ آینده تیم کن مقابل تیم قوامین و یاسین پیشرو چیست، اظهارداشت:
⬅ دو بازی سخت مقابل تیم قوامین و یاسین پیشرو داریم، بچه‌های ما طی این هفته‌ انگیزه زیادی پیدا کرد‌ه‌ا‌ند و با این شرایطی که آنها دارند می‌توانند نتیجه بگیرند، با ترکیب جوانی که تیم کن دارد ان‌شاءالله بتوانیم مقابل این دو تیم بازی‌های خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.
?مدیر فنی تیم کن در پاسخ به این سوال که آیا تیم کن شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد یا خیر، گفت:
✅ ما برای رسیدن به سکوی قهرمانی مشکلی نداریم، مبادا اینکه خودمان نخواهیم قهرمان شویم، اگر نتیجه دیدار تیم ورامین و دانشگاه آزاد در هفته‌های بعدی با نتیجه تساوی به پایان برسد و ما هم در بازی‌هایی که پیش رو داریم با موفقیت به کارمان پایان دهیم، قطعا می‌توانیم قهرمان لیگ برتر شویم.
?کریمی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید با توجه به ترکیب جوانی که دارید کار بسیار سختی را برای رسیدن به سکوی قهرمانی پیش رو دارید، گفت:
⬅ به هر حال قبول داریم که ما کار سختی را پیش رو داریم، اما همیشه در هر مبارزه‌ای یک طرف آن برد و یک طرف دیگر باخت است، هر کسی از فرصت‌ها استفاده کند می‌تواند موفق باشد، با اینکه ما بازیکنان جوانی را در اختیار داریم، اما آنها در بازی مقابل دانشگاه آزاد نشان دادند که بسیار با انگیزه شده اند. حالا با این روحیه‌ و انگیزه‌ای که بازیکنان ما دارند، اگر غرور آنها را نگیرد ما می‌توانیم حتی به عنوان قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...
video

پومسه ابداعی رده سنی بالای 17 سال | توسط نا تای جو (کره جنوبی) در مسابقات پومسه قهرمانی جهان 2018

نا تای جو (کره جنوبی) در رده‌سنی بالای 17 سال (مردان) در بخش پومسه ابداعی به اجرای برنامه خود پرداخت و موفق شد بر سکوی نخست قهرمانی جهان بایستد.

ترکیب تیم ملی تکواندو کره جنوبی در مسابقات قهرمانی جهان 2019 / منچستر

ترکیب تیم ملی تکواندو مردان کره جنوبی در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو جهان منچستر این رقابتها در تاریخ 25 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
video

58- Kg | محمدحسن پلنگ افکن (ایران) با محمدصادق دهقانی (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب و دیدنی فینال وزن 58- کیلوگرم مردان میان محمد حسن پلنگ افکن (بیمه سرمد - ایران) مقابل صادق دهقانی (ایران) در سی امین دوره جام فجر 2019