اعضای تیم‌های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر کشورمان صبح امروز (سه شنبه – 7 فروردین‌ماه) و پیش از اعزام به شهر زیارتی قم با آیت‌الله مبشر کاشانی دیدار کردند.

 کادرفنی و اعضای تیم‌‌های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر کشورمان که خود را برای حضوری پرقدرت در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمان جهان 2018 آماده می‌کنند به همراه سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو و محمدحسین کارگر (مبلغ دینی تیم‌های ملی)، صبح امروز (سه شنبه – 7 فروردین‌ماه) و پیش از اعزام به شهر زیارتی قم با آیت‌الله مبشر کاشانی دیدار کردند.
در ادامه و پس از آن نیز در فاصله چند روز باقی‌مانده تا اعزام به این رقابت‌ها، برای تقویت روحیه راهی شهر زیارتی قم شدند.
🔸ترکیب تیم ملی نوجوانان (دختر) اعزامی به رقابت های کسب سهمیه المپیک جوانان:
نوجوانان دختر با ترکیب مهلا مومن زاده در وزن 44- کیلوگرم، یلدا ولی نژاد در وزن 63- کیلوگرم و کیمیا همتی در وزن 63+ کیلوگرم در این رقابت شرکت می کنند.
🔸ترکیب تیم ملی نوجوانان (دختر) اعزامی به رقابتهای قهرمانی جهان:
 مبینا کلی‌وند در وزن 42- کیلوگرم، مریم حاج علیزاده در وزن 44- کیلوگرم، مهلا مومن زاده در وزن 46- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن 49- کیلوگرم، کوثر اساسه در وزن 52- کیلوگرم، مبینا شاکری در وزن 55- کیلوگرم، مهسا کیادلیری در وزن 59- کیلوگرم، یلدا ولی نژاد در وزن 63- کیلوگرم، آناهیتا توکلی در وزن 68- کیلوگرم و کیمیا همتی در وزن 68+ کیلوگرم اعضای تیم ملی را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان تشکیل می دهند.
✅ هدایت این تیم برعهده فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی و لیلا سلیمی به عنوان مربی بدنساز هدایت این تیم را برعهده دارند.

 

🔹ترکیب تیم ملی نوجوانان (پسر) اعزامی به رقابتهای کسب سهمیه المپیک جوانان:
نوجوانان پسر نیز با ترکیب حامد اصغری در وزن 63- کیلوگرم، علی اشکوریان در وزن 73- کیلوگرم و محمد خانی در وزن 73+ کیلوگرم نفرات شرکت کننده در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان هستند.
🔹ترکیب تیم ملی نوجوانان (پسر) اعزامی به رقابتهای قهرمانی جهان:
حسین لطفی در وزن 45- کیلوگرم، محمد رستم نژاد در وزن 48- کیلوگرم، امیر ولی‌پور در وزن 51- کیلوگرم، امیرسینا بختیاری در وزن 55- کیلوگرم، حامد اصغری در وزن 59- کیلوگرم، عرفان مرادی در وزن 63- کیلوگرم، محمد مهدی عمادی در وزن 68- کیلوگرم، علی اشکوریان در وزن 73- کیلوگرم، محمدعلی خسروی در وزن 78- کیلوگرم و نیما مهرعلی در وزن 78+ کیلوگرم نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان هستند.
✅ نوجوانان اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان 2018 با هدایت محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و تیم اعزامی به رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان زير نظر وحيد عبدالهي به عنوان سرمربي، رشید فتاحی به عنوان مربی و وحید ناصری به عنوان مربی بدنساز تمرينات خود را پيگيري می‌کنند.
گفتنی است؛ مسابقات کسب سهمیه المپیک 17 و 18 فروردین‌ماه و رقابت‌ها قهرمانی جهان 2018 از 20 فروردین‌ماه به مدت 5 روز در “الحمامات” تونس برگزار خواهد شد.

 

دیدار ملی‌پوشان تیم ملی تکواندو نوجوانان با آیت‌الله مبشر کاشانی
دیدار ملی‌پوشان تیم ملی تکواندو نوجوانان با آیت‌الله مبشر کاشانی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید