اعزام ۵ پاراتکواندوکار به مسابقات قهرمانی آفریقا

تیم ملی پارا تکواندو با پنج ورزشکار در رقابت‌های قهرمانی آفریقا شرکت می‌کند و پس از آن به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام می‌شود تا قهرمانی دوره گذشته را تکرار کند.

? پیام خانلرخانی سرمربی تیم ملی پارا تکواندوی ایران با اعلام این خبر گفت:
⬅ اردوی تیم ملی جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا با حضور 12 ورزشکار از روز چهارم اسفندماه آغاز شده و تا 28 اسفندماه ادامه دارد.
?وی افزود:
✅ این رقابت ها خردادماه در کشور ویتنام برگزار می شود و تیم ملی برای آمادگی بیشتر با پنج پاراتکواندوکار در رقابت های قهرمانی آفریقا شرکت می کند. این پیکارها از 4 تا 11 فروردین ماه در مراکش برگزار می شود و 20 امتیاز جهانی دارد.
?خانلرخانی با اشاره به تمرینات تیم ملی در سال جدید گفت:
⬅ اردوهای تیم ملی بعد از رقابت های قهرمانی آفریقا از 15 فروردین ماه آغاز شده و تا اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا ادامه دارد.
?سرمربی تیم ملی پارا تکواندوی ایران هدف از شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا را تکرار قهرمانی دوره قبل دانست و اظهار داشت:
⬅ در رقابت های قهرمانی آسیا از ورزشکاران جوان استفاده می کنیم. تکرار قهرمانی این رقابت ها هدف ما در این مسابقات است از طرفی قصد داریم تیم ملی جایگاه بهتری در رده بندی جهانی پیدا کند. به عبارت بهتر هدف اصلی ما قهرمانی در رقابت های قهرمانی آسیا است و مسابقات قهرمانی آفریقا دیداری تدارکاتی محسوب می شود.
?وی ادامه داد:
✅ تمرینات عمومی را برای تیم ملی درنظر گرفته ایم و تمرینات تخصصی برای حضور موفق در رقابت های قهرمانی آسیا است. ملی پوشان آمادگی 40 درصدی دارند و تا زمان مسابقات به آمادگی کامل می رسند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...