اعزام ۵ پاراتکواندوکار به مسابقات قهرمانی آفریقا

تیم ملی پارا تکواندو با پنج ورزشکار در رقابت‌های قهرمانی آفریقا شرکت می‌کند و پس از آن به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام می‌شود تا قهرمانی دوره گذشته را تکرار کند.

? پیام خانلرخانی سرمربی تیم ملی پارا تکواندوی ایران با اعلام این خبر گفت:
⬅ اردوی تیم ملی جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا با حضور 12 ورزشکار از روز چهارم اسفندماه آغاز شده و تا 28 اسفندماه ادامه دارد.
?وی افزود:
✅ این رقابت ها خردادماه در کشور ویتنام برگزار می شود و تیم ملی برای آمادگی بیشتر با پنج پاراتکواندوکار در رقابت های قهرمانی آفریقا شرکت می کند. این پیکارها از 4 تا 11 فروردین ماه در مراکش برگزار می شود و 20 امتیاز جهانی دارد.
?خانلرخانی با اشاره به تمرینات تیم ملی در سال جدید گفت:
⬅ اردوهای تیم ملی بعد از رقابت های قهرمانی آفریقا از 15 فروردین ماه آغاز شده و تا اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا ادامه دارد.
?سرمربی تیم ملی پارا تکواندوی ایران هدف از شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا را تکرار قهرمانی دوره قبل دانست و اظهار داشت:
⬅ در رقابت های قهرمانی آسیا از ورزشکاران جوان استفاده می کنیم. تکرار قهرمانی این رقابت ها هدف ما در این مسابقات است از طرفی قصد داریم تیم ملی جایگاه بهتری در رده بندی جهانی پیدا کند. به عبارت بهتر هدف اصلی ما قهرمانی در رقابت های قهرمانی آسیا است و مسابقات قهرمانی آفریقا دیداری تدارکاتی محسوب می شود.
?وی ادامه داد:
✅ تمرینات عمومی را برای تیم ملی درنظر گرفته ایم و تمرینات تخصصی برای حضور موفق در رقابت های قهرمانی آسیا است. ملی پوشان آمادگی 40 درصدی دارند و تا زمان مسابقات به آمادگی کامل می رسند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...
video

پومسه ابداعی رده سنی بالای 17 سال | توسط نا تای جو (کره جنوبی) در مسابقات پومسه قهرمانی جهان 2018

نا تای جو (کره جنوبی) در رده‌سنی بالای 17 سال (مردان) در بخش پومسه ابداعی به اجرای برنامه خود پرداخت و موفق شد بر سکوی نخست قهرمانی جهان بایستد.

ترکیب تیم ملی تکواندو کره جنوبی در مسابقات قهرمانی جهان 2019 / منچستر

ترکیب تیم ملی تکواندو مردان کره جنوبی در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو جهان منچستر این رقابتها در تاریخ 25 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
video

58- Kg | محمدحسن پلنگ افکن (ایران) با محمدصادق دهقانی (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب و دیدنی فینال وزن 58- کیلوگرم مردان میان محمد حسن پلنگ افکن (بیمه سرمد - ایران) مقابل صادق دهقانی (ایران) در سی امین دوره جام فجر 2019