پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو گفت: تیم ملی ایران با 6 تکواندوکار برتر با اقتدار تمام در بازی های المپیک جوانان 2018 آرژانتین حضور پیدا می کند.

سیدمحمد پولادگر، روز پنجشنبه در مراسم افتتاحیه مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان کشور (پسران) در سالن 6000 نفری مجموعه انقلاب زنجان، ابراز امیدواری کرد، نوجوانان تیم ملی ایران به نشان های رنگارنگ دست یابند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی را به اهتزاز درآورند.
وی افزود: این تکواندوکاران با تلاش و توانمندی بالای خود، توانستند سهمیه کامل حضور در بازی های المپیک جوانان را کسب کنند.
مسابقات انتخابی المپیک تکواندو جوانان، روزهای 17 و 18 فروردین امسال در تونس انجام شد و تیم ‌ملی نوجوانان ایران که با 6 نماینده در این رقابت‌ها (سه پسر و سه دختر) شرکت کرده بود، موفق شد 100 درصد سهمیه حضور در بازی‌های المپیک 2018 را که مهر امسال در «بوینس آیرس» پایتخت آرژانتین برگزار خواهد شد، به دست آورد.
پولادگر ادامه داد: تیم ملی تکواندو پسران ایران نیز در رقابت های قهرمانی 2018 نوجوانان جهان با کسب هفت نشان طلا و 2 برنز به مقام قهرمانی دست یافت و تکواندوکاران نوجوانان دختر نیز در این رقابت‌ها موفق به کسب یک نشان برنز شد.
رئیس فدراسیون تکواندو، خطاب به تکواندوکاران نوجوان حاضر در رقابت های زنجان، گفت:
تکواندو ایران از جایگاه جهانی برخوردار است و شما تکواندوکاران در کشوری مسابقه می دهید که در سکوی جهانی این رشته ورزشی قرار دارد.
پولادگر با تاکید بر اینکه تکواندوکاران نوجوان، منبعی از انرژی و انگیزه هستند، افزود:
آینده تیم های ملی ایران با حضور و قهرمانی های این ورزشکاران، تضمین خواهد شد و امید است همواره در رقابت های آسیایی و جهانی بر روی سکو قرار بگیرند.
 این رقابت ها، فرصت خوبی است تا تکواندوکاران نوجوان بتوانند با نشان دادن شایستگی و توانمندی های خود در میادین قهرمانی بزرگ حاضر شوند و خوش بدرخشند.
 لازم به ذکر است : رقابت های قهرمانی نوجوانان کشور به مدت 2 روز و با حضور 309 تکواندوکار پسر از سراسر ایران در سالن ورزش 6 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان، در 10 وزن مختلف و در قالب 32 تیم و بر روی پنج شیاپچانگ، برگزار شد. رقابت تکواندوکاران دختر نوجوان کشور نیز روزهای 17 و 18شهریور در همین مکان ورزشی در حال برگزاریست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید