نتایج دومین دوره کسب سهمیه گرنداسلم / حذف 5 نماینده ایران در روز نخست

دومین دوره مسابقات گرنداسلم انفرادی در ۴ وزن المپیکی، ۱۸ تا ۲۵ آذرماه در “ووشی” چین برگزار می‌شود برهمین اساس مرحله دوم مسابقات کسب سهمیه حضور در این رقابت‌ها از امروز (جمعه – ۴ آبان‌ماه) آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.
امروز (جمعه- 4 آبان ماه ) و در روز نخست، مسابقات مرحله یک شانزدهم اوزان 58، 68-، 80- و 80+ کیلوگرم گروه مردان و دو وزن 49- و 57- کیلوگرم گروه زنان برگزار شد. همچنین پیکارهای مرحله یک‌ هشتم وزن‌های 67- و 67+ کیلوگرم زنان انجام شد
در این رقابتها در هر راند برنده آن راند مشخص میشود. بعد از هر راند امتیازات و اخطارها صفر می‌شود اما تمامی اخطارها محاسبه می‌شود تا در صورت تساوی برنده دیدار مشخص شود.

 

 در این روز امیررضا نیک سیرت در گروه مردان و آرمینا احمدی ،کیانا احمدی ،روناک حسین زاده و اکرم خدابنده در گروه بانوان  با قبول شکست مقابل حریفان خود از دور رقابتها کنار رفتند. 

نتایج روز نخست کسب سهمیه گرنداسلم / حذف امیرضا نیک سیرت نماینده 80- کیلوگرم کشورمان

58- کیلوگرم مردان

«امیرحسین گندمکار» نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان در اولین رقابت خود موفق شد  تای رانگ سونگ از کره جنوبی را با پیروزی در 2 راند توانست این نماینده را پشت سر گذاشته و فردا به مصاف کارلوس ناوارو از مکزیکبرود.
«کارلوس ناوارو» دارنده برنز قهرمانی جهان 2017 و دارنده طلا و 3 نقره از رقابتهای گرندپری می باشد. او در اولین دوره رقابتهای گرنداسلم مقابل نماینده میزبان «رویدونگ و» شکست خورد و از کسب مدال بازماند.
یئو جون یون از کره جنوبی  با شکست نماینده چین تایپه با نتیجه 2-0  فردا حریف مهدی اسحاقی نماینده ایران در روز دوم ررقابتهای کسب سهمیه گرنداسلم میباشد.
«آرمین هادی پور» در روز دوم رقابت ها برای کسب سهمیه باید رو در روی جونگیون پارک از کره جنوبی بایستد و درصورت پیروزی به مصاف پیروز رقابت چین و کره جنوبی برود.

دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 58-کیلوگرم / مردان

68- کیلوگرم مردان

یوجین هوانگ (چین تایپه) نائب قهرمان جهان ۲۰۱۷ و دارنده برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ در اولین رقابت خود در روز دوم با سان هیونگ چا از کره جنوبی به رقابت میپردازد.
سان هیونگ چا از کره جنوبی موفق شد نماینده اسلواکی را با برتری در دو راند (2-1) شکست دهد. و به مرحله یک هشتم راه یابد .
«شوای ژائو» از چین قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۸  فردا با یو فان و از چین تایپه به مبارزه میپردازد
یو فان و در یک رقابت حساس و نفسگیر مقابل نماینده کره جنوبی توانست با برتری 1- 0 به پیروزی دست یابد.

دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 68- کیلوگرم / مردان

80- کیلوگرم مردان

«امیررضا نیک‌سیرت» نماینده ایران در وزن 80- کیلوگرم نتوانست مقابل نماینده لهستان خوب ظاهر شود و با واگذاری 2 راند و تساوی در یک راند با نتیجه 2-0 شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت.
دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 80- کیلوگرم / مردان

80+ کیلوگرم مردان

«ودران گولک» از کرواسی دارنده مدال نقره قهرمانی اروپا 2014 و برنز گرندپری 2017 روسیه ، در روز دوم و در اولین مبارزه خود به مصاف نماینده چین میرود .
نماینده چین موفق شد تکواندوکار کرواسی را 2-0 شکست دهد.
دیگر چهره شاخص «یوری کیریچنکو» از روسیه که دارنده برنز قهرمانی اروپا 2018 و برنز گرندپری 2017 روسیه می باشد در گام نخست با مشخص شدن پیروز رقابت دو نماینده چین به مصاف ژائوزینبو میرود.

 

دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 80+ کیلوگرم / مردان

حذف 4 نماینده ایران در گروه بانوان

49- کیلوگرم بانوان

آرمینا احمدی در اولین مبارزه خود مغلوب نماینده چین شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در همین وزن ناهید کیانی  دیگر نماینده ایران فردا و در روز دوم به مصاف نماینده کره‌ جنوبی میرود و پس از آن به مصاف برنده دیدار چین و چین تایپه می‌رود.
دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 49- کیلوگرم / بانوان

57- کیلوگرم بانوان

«کیانا احمدی» نماینده وزن 57- کیلوگرم در نخستین دیدار خود  با ماریجا استیک از کرواسی دارنده برنز قهرمانی اروپا 2017 و دارنده برنز گرندپری 2017 به مبارزه پرداخت و با نتیجه 2-0 از دور رقابتها کنار رفت.
«روناک حسین‌زاده» نیز در اولین مبارزه به مصاف هوگوپوش برزیلی رافائل آراوجو رفت و 2-1  شکست خورد و از ادامه رقابتها بازماند.
«ژونگ شی لو» نماینده کشور میزبان نائب قهرمان آسیا 2018 و قهرمان بازیهای آسیایی 2018 همچنین دارنده مدال برنز رقابتهای گرنداسلم اولین دیدار خود را با پیروزی 2-0 به پایان رساند تا در روز دوم به مصاف رافائل آراوجو از برزیل برود.
«لیجون ژو» از چین که چند روز پیش در رقابتهای گرندپری 2018 منچستر موفق به دریافت مدال نقره شد  با مشخص شدن برنده دیدار فیلیپین و چین تایپه، فردا باید با نماینده چین تایپه به مبارزه بپردازد . 

 

دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 57- کیلوگرم / بانوان

67- کیلوگرم بانوان

منگیو ژانگ (چین) دارنده مدال برنز قهرمانی جهان 2017 ، قهرمانی آسیا 2018 ، برنز بازیهای آسیایی 2018 و همچنین دارنده مدال طلا مرحله اول گرندپری 2018 ایتالیا میباشد او فردا به مصاف هموطن خود جای سونگ میرود.
در روز دوم نمایندگان کشورهای چین (5 نماینده) ، برزیل ، کرواسی و لهستان با یکدیگر به رقابت میپردازند.

دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 67- کیلوگرم / بانوان

67+ کیلوگرم بانوان

اکرم خدابنده تکواندوکار وزن 67+ کیلوگرم نیز در اولین گام نتوانست از سد نماینده میزبان گذر کند و رقابت خود را 2-0 واگذار کرد.
شوئین ژنگ (چین) قهرمان المپیک 2016 و دارنده نقره و طلا قهرمانی جهان 2015 و 2017  فردا به مصاف شوون لو از چین میرود.
الکساندرا کوالسوزوک (لهستان) قهرمان رقابتهای گرنداسلم ۲۰۱۸  در روز دوم و اولین رقابت خود با نماینده کره جنوبی دیدار میکند. 
پان گائو (چین)  قهرمان گرندپری 2018 منچستر در اولین مبارزه اش در رقابتهای کسب سهمیه گرند اسلم به مصاف نماینده برزیل میرود.

 

دانلود جدول نتایج روز نخست وزن 67+کیلوگرم / بانوان
گفتنی است؛ سه نفر اول این رقابت‌ها جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می‌نمایند و در این مسابقات تنها یک مدال برنز اهدا می‌شود، همچنین به مقام های اول تا چهارم به ترتیب 20، 12 و 7/20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی و برای رتبه بندی گرنداِسلم 120، 72، 43/2 و 25/92 تعلق می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید