آغاز رقابتهای نمایندگان ایران در چین برای کسب سهمیه گرنداسلم + جدول رقابتها

 مراسم قرعه کشی مسابقات کسب سهمیه گرنداسلم انجام شد و هوگوپوشان ایرانی حاضر در این مسابقات حریفان خود را شناختند.
دومین دوره مسابقات گرنداسلم انفرادی در 4 وزن المپیکی، 18 تا 25 آذرماه در “ووشی” چین برگزار می‌شود برهمین اساس مرحله دوم مسابقات کسب سهمیه حضور در این رقابت‌ها از فردا (جمعه – 4 آبان‌ماه) آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.
در این دوره از رقابت‌ها، مبارزات با شرایط متفاوتی برگزار می‌شود
امروز (جمعه- 4 آبان ماه ) و در روز نخست، مسابقات مرحله یک شانزدهم اوزان 58، 68-، 80- و 80+ کیلوگرم گروه مردان و دو وزن 49- و 57- کیلوگرم گروه زنان برگزار میشود. همچنین پیکارهای مرحله یک‌ هشتم وزن‌های 67- و 67+ کیلوگرم زنان انجام می‌شود.
روز دوم (شنبه-5 آبان‌ماه) رقابت‌ها مرحله یک هشتم و همچنین دیدارهای مرحله یک‌چهارم در تمامی اوزان پیگیری خواهد شد
روز پایانی (یکشنبه – 6 آبان‌ماه) نیز با پیکارهای مرحله نیمه‌نهایی ، کسب عنوان سومی و فینال همراه خواهد بود.

«گروه مردان» / کسب سهمیه گرنداسلم 2018

58- کیلوگرم مردان

«مهدی اسحاقی» پس از یک‌دور استراحت در نخستین گام به مصاف برنده دیدار کره‌جنوبی و چین تایپه می‌رود و در صورت برتری با یکی از تکواندوکاران روسیه، هند یا کره‌جنوبی مبارزه خواهد کرد.
«امیرحسین گندمکار» دیگر تکواندوکار ایرانی در این وزن ابتدا با نماینده کره‌جنوبی دیدار می کند و در صورت راهیابی به مرحه بعد به مصاف «کارلوس ناوارو» مکزیکی خواهد رفت.
«کارلوس ناوارو» دارنده برنز قهرمانی جهان 2017 و دارنده طلا و 3 نقره از رقابتهای گرندپری می باشد. او در رقابتهای گرنداسلم 2018 مقابل نماینده میزبان «رویدونگ و» شکست خورد و از کسب مدال بازماند.
«آرمین هادی‌پور» در طرف دیگر جدول نیز پس از یک‌دور استراحت در اولین مبارزه به مصاف برنده دیدار کره‌ جنوبی و چین می‎رود.

دانلود جدول رقابتهای 58-کیلوگرم / مردان

68- کیلوگرم مردان

یوجین هوانگ (چین تایپه) نائب قهرمان جهان ۲۰۱۷ و دارنده برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ و…  بعد از یک دور استراحت در اولین گام باید مقابل کره جنوبی و اسلواکی قرار بگیرد.
کانستنتین مینین از روسیه که امسال از 3 حضور خود در رقابتهای گرندپری 2018 در هر سه دوره بدون مدال به خانه برگشته است او برای کسب سهمیه گرنداسلم در اولین گام باید رو در روی نماینده میزبان قرار بگیرد و در صورت پیروزی با برنده دیدار روسیه و کره جنوبی به رقابت بپردازد
ویاچسلاف مینین از روسیه دارنده برنز قهرمانی اروپا 2018 می باشد
«شوای ژائو» از چین قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۸ و قهرمان جهان ۲۰۱۷ که در دو رقابت پی در پی (بازیهای آسیایی 2018 و گرندپری 2018 انگلیس) مقابل میرهاشم حسینی طعم شکست را تجربه کرده است برای کسب سهمیه گرنداسلم بعد از یک دور استراحت در گام نخست باید با برنده دیدار کره جنوبی و چین تایپه به رقابت بپردازد.

دانلود جدول رقابتهای 68- کیلوگرم / مردان

80- کیلوگرم مردان

«امیررضا نیک‌سیرت» در وزن 80- کیلوگرم نیز ابتدا با نماینده لهستان پیکار می‌کند و در صورت برتری با برنده دیدار کره‌جنوبی و چین مبارزه خواهد کرد.
«آنتون کوتکو» از روسیه نتوانست همانند سال 217 موفق عمل کند او از 4 حضور خود در گرندپری 2018 ناموفق بوده است حال برای کسب سهمیه بعد از یک دور استراحت به مصاف برنده دیدار دونمابنده چین میرود.

دانلود جدول رقابتهای 80- کیلوگرم / مردان

80+ کیلوگرم مردان

شاخص ترین چهره در این وزن «ودران گولک» از کرواسی میباشد.دارنده مدال نقره قهرمانی اروپا 2014 و برنز گرندپری 2017 روسیه می باشد او بعد از یک دور استراحت در اولین مبارزه خود باید به مصاف برنده دیدار کرواسی و چین برود.
دیگر چهره شاخص «یوری کیریچنکو» از روسیه که دارنده برنز قهرمانی اروپا 2018 و برنز گرندپری 2017 روسیه میباشد وی پس از استراحت در گام نخست باید با برنده دیدار دونماینده میزبان به رقابت بپردازد.

دانلود جدول رقابتهای 80+ کیلوگرم / مردان

«گروه بانوان»

49- کیلوگرم بانوان

آرمینا احمدی در ابتدا نماینده چین را پیش رو دارد و در صورت برتری رو در روی نماینده کره‌جنوبی قرار می‌گیرد.
ناهید کیانی دیگر نماینده ایران در این وزن ابتدا با کره‌ جنوبی مبارزه می‌کند و پس از آن به مصاف برنده دیدار چین و چین تایپه می‌رود.

دانلود جدول رقابتهای 49- کیلوگرم / بانوان

57- کیلوگرم بانوان

«آه ریوم لی» از کره جنوبی قهرمان  جهان ۲۰۱۷ ، دارنده مدال طلا،نقره و برنز قهرمان آسیا ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ و قهرمان بازی ‌های آسیایی ۲۰۱۴  یکی از شانسهای اصلی کسب سهمیه گرنداسلم میباشد او بعد از یک دور استراحت در اولین گام باید به مصاف نماینده اسلواکی و چین تایپه برود.
«ژونگ شی لو» نماینده کشور میزبان نائب قهرمان آسیا 2018 و قهرمان بازیهای آسیایی 2018 همچنین دارنده مدال برنز رقابتهای گرنداسلم می باشد . در اولین دیدار خود به مصاف نماینده چین می رود.
«کیانا احمدی» نماینده وزن 57- کیلوگرم در نخستین دیدار با تکواندوکاری از کرواسی دیدار می‌کند.
ماریجا استیک (کرواسی) دارنده برنز قهرمانی اروپا 2017 و دارنده برنز گرندپری 2017 میباشد.
«روناک حسین‌زاده» نیز در اولین مبارزه به مصاف هوگوپوش بریزیلی خواهد رفت.
«لیجون ژو» از چین که چند روز پیش در رقابتهای گرندپری 2018 منچستر موفق به دریافت مدال نقره شد در رقابتهای کسب سهمیه گرنداسلم بعد از یک دور استراحت به مصاف نماینده چین تایپه و فیلیپین خواهد رفت.

دانلود جدول رقابتهای 57- کیلوگرم / بانوان

67- کیلوگرم بانوان

منگیو ژانگ (چین) شانس اصلی کسب مدال در رقابتهای کسب سهمیه گرنداسلم میباشد بعد از استراحت در جدول باید با برنده بازی فیلیپین و چین به رقابت بپردازد. ژانگ چینی  در کارنامه خود دارنده مدال برنز قهرمانی جهان 2017 ، قهرمانی آسیا 2018 ، برنز بازیهای آسیایی 2018 و همچنین دارنده مدال طلا مرحله اول گرندپری 2018 ایتالیا میباشد.

دانلود جدول رقابتهای 67- کیلوگرم / بانوان

67+ کیلوگرم بانوان

اکرم خدابنده تکواندوکار وزن 67+ کیلوگرم نیز در اولین گام باید با نماینده میزبان مبارزه کند و در صورت برتری به مصاف برنده دیدار چین تایپه و چین می‌رود.
شوئین ژنگ (چین) قهرمان المپیک 2016 و دارنده نقره و طلا قهرمانی جهان 2015 و 2017 ، همچینین دارنده 4 مدال طلا ، یک نقره و 4 برنز از رقابتهای گرندپری میباشد او بعد از یک دور استراحت با پیروز مبارزه دو نماینده چین به رقابت بپردازد.
الکساندرا کوالسوزوک (لهستان) دیگر شانس اصلی کسب سهمیه ، او دارنده نقره دانشجویان جهان ۲۰۱۷، قهرمان مرحله نخست گرندپری ۲۰۱۸ ایتالیا و نائب قهرمان گرندپری ۲۰۱۷ لندن ، قهرمانی رقابتهای گرنداسلم ۲۰۱۸ می باشد . بعد از یک دور استراحت  باید مصاف پیروز کره جنوبی و اندونزی برود.
پان گائو (چین) که موفق شد در گرندپری 2018 منچستر بیانیکا والکدن را شکست دهد و مدال طلا را به گردن بیاویزد در رقابتهای کسب سهمیه گرند اسلم باید با برنده چین و برزیل به رقابت بپردازد.

دانلود جدول رقابتهای 67+کیلوگرم / بانوان
گفتنی است؛ سه نفر اول این رقابت‌ها جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می‌نمایند و در این مسابقات تنها یک مدال برنز اهدا می‌شود، همچنین به مقام های اول تا چهارم به ترتیب 20، 12 و 7/20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی و برای رتبه بندی گرنداِسلم 120، 72، 43/2 و 25/92 تعلق می‌گیرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید