نتایج رقابتهای تکواندوکاران شهرداری ورامین در روز پایانی تورنمنت بین‌المللی لبنان

آخرین روز از نخستین دوره تورنمنت بین‌المللی لبنان روز گذشته (یکشنبه – یکم مهرماه) برگزار شد و 3 طلا (پلنگ‌افکن، محمدخانلو و بهرامی) و یک نقره (شیری) دیگر به جمع مدال‌ها شهرداری ورامین اضافه شد.
 نخستین دوره تورنمنت بین‌المللی لبنان از روز شنبه – 31 شهریورماه با حضور 225 تکواندوکار از 28 کشور در رده‌سنی بزرگسالان در “بیروت” لبنان آغاز شد و روز گذشته به پایان رسید.
در روز پایانی این رقابت‌ها، مبارزات اوزان 58-، 63-، 68- و 87+ کیلوگرم برگزار شد که محمدحسن پلنگ افکن (وزن 58- کیلوگرم)، امیرحسین محمدخانلو (وزن 63- کیلوگرم)، سینا بهرامی (وزن 68- کیلوگرم) و مرتضی شیری (وزن 87+ کیلوگرم) به عنوان نمایندگان شهرداری ورامین بودند که موفق به کسب 3 مدال طلا و یک نقره شدند.

نتایج کسب شده در روز پایانی به شرح ذیل است:

وزن دوم (58- کیلوگرم): محمدحسن پلنگ افکن نماینده وزن 58- کیلوگرم در نخستین گام موفق شد تکواندوکار کویت را 22 بر 4 شکست دهد، در ادامه با نتیجه 24 بر 4 و در پایان راند دوم بر هوگوپوش میزبان غلبه کرد؛ پس از آن به مصاف نماینده عربستان رفت و 23 بر 10 پیروز شد و در فینال این رقابت‌ها نیز با شکست (28 بر 4) دیگر نماینده عربستان بر سکوی قهرمانی ایستاد.
وزن سوم (63- کیلوگرم): امیرحسین محمدخانلو در وزن 63- کیلوگرم ابتدا نماینده قزاقستان را 15 بر 4 از پیش رو برداشت، پس از آن تکواندوکار عربستان را 17 بر 12 شکست داد و راهی نیمه‌نهایی شد. در این مرحله نماینده ساحل عاج را 19 بر 17 مغلوب کرد و در فینال نیز با نتیجه 22 بر 20 برابر تکواندوکار کرواسی به برتری رسید تا طلایی این دوره از رقابت‌ها لقب بگیرد.
وزن چهارم (68- کیلوگرم): سینا بهرامینماینده وزن 68- کیلوگرم پس از یک‌دور استراحت به مصاف تکواندوکار لبنانی رفت و 17 بر 4 به برتری رسید، در ادامه نماینده عراق را 33 بر 4 از پیش رو برداشت. پس از آن تکواندوکار عربستان را 14 بر 12 شکست داد. سینا در فینال این رقابت‌ها نیز هوگوپوش کرواسی را در راند طلایی با نتیجه 2 بر صفر مغلوب کرد و قهرمان شد.
وزن هشتم (87+ کیلوگرم): مرتضی شیری تکواندوکار وزن 87+ کیلوگرم نیز در گام نخست با قرعه استراحت رو به رو بود و پس از آن باید به مصاف نماینده میزبان میرفت که با انصراف این هوگوپوش برنده اعلام شد. او در مرحله نیمه‌نهایی دیگر تکواندوکار لبنان را 19 بر 2 شکست داد اما در فینال این رقابت‌ها نتیجه را 2 بر صفر در راند طلایی واگذار کرد تا به مدال نقره برسد.
هدايت اين تيم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربي و هاشم زنگنه به عنوان مربي است. سیدحسن میر نيز سرپرست اين تيم مي‌باشد.
گفتنی است؛ این رقابت‌ها G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶۰ امتیاز در راستای ارتقاء رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید