نتایج روز اول رقابتهای تکواندو در المپیک جوانان 2018 – آرژانتین / مهلا مومن زاده نماینده تیم ملی ایران در روز نخست

نخستین روز از مسابقات تکواندو در سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان 2018 – آرژانتین از ساعت 20:30 (به وقت تهران) آغاز شده و نمایندگان کشورها بر روی شیاپ‌چانگ با یکدیگر به مبارزه پرداختند.
 سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان 2018 در بخش تکواندو از ساعت 20:30 (به وقت تهران) امروز (یکشنبه -15 مهرماه) با حضور 100 تکواندوکار از 56 کشور در “بوینس آیرس” آرژانتین آغاز شد و تا روز پنجشنبه – 19 مهرماه ادامه خواهد داشت.
امروز (یکشنبه – 15 مهرماه) و در روز نخست مبارزات اوزان 44- کیلوگرم دختران و 48- کیلوگرم پسران برگزار می‌شود که مهلا مومن زاده نماینده کشورمان است.

نتایج کامل روز نخست رقابتها المپیک جوانان 2018

وزن 44- کیلوگرم/ دختران :

مهلا مومن زاده نماینده تیم ملی ایران در روز نخست المپیک جوانان 2018
نام مبارزینامتیاز
44- کیلوگرم دختران/یک شانزدهم
قزاقستان | آسل عثمانووا
آذربایجان | مینایا اکبروا
14
9
44- کیلوگرم دختران/یک شانزدهم
ایران | مهلا مومن زاده
جیبوتی | صفا آدن اسماعیل
32
0
44- کیلوگرم دختران/یک چهارم
مکزیک | آلیسیا رودریگز
آرژانتین | میلاگروس کالی
23
3
44- کیلوگرم دختران/یک چهارم
کرواسی | لنا استوجکوویچ
ترکیه | امینه گوگِباکان
17
3
44- کیلوگرم دختران/یک چهارم
روسیه | پولینا شچرباکووا
قزاقستان | آسل عثمانووا
15
1
44- کیلوگرم دختران/یک چهارم
ایران | مهلا مومن زاده
کره جنوبی | می رئو کانگ
14
15
44- کیلوگرم دختران/نیمه نهایی
روسیه | پولینا شچرباکووا
مکزیک | آلیسیا رودریگز
6
3
44- کیلوگرم دختران/نیمه نهایی
کرواسی | لنا استوجکوویچ
کره جنوبی | می رئو کانگ
13
16
44- کیلوگرم دختران/فینال
روسیه | پولینا شچرباکووا
کره جنوبی | می رئو کانگ
12
6

وزن 48- کیلوگرم/ پسران :

نام مبارزینامتیاز
48- کیلوگرم پسران/یک شانزدهم
فلسطین |محمد یاسینی
مغولستان | دورنجارگل پوروجال
25
42
48- کیلوگرم پسران/یک هشتم
کره جنوبی | سونگ بین ایم
گرجستان |زوراب کینتسراشویلی
30
11
48- کیلوگرم پسران/یک هشتم
تونس | محمد خلیل جندوبی
آمریکا | شریف سلیم
11
8
48- کیلوگرم پسران/یک شانزدهم
کرواسی |جوزف تسکرا
روسیه | دیمتری شیشکو
7
14
48- کیلوگرم پسران/یک هشتم
ازبکستان | اولوگبک راشیتوف
مغولستان | دورنجارگل پوروجال
44
3
48- کیلوگرم پسران/نیمه نهایی
ازبکستان | اولوگبک راشیتوف
کره جنوبی | سونگ بین ایم
21
10
48- کیلوگرم پسران/نیمه نهایی
تونس | محمد خلیل جندوبی
روسیه | دیمتری شیشکو
10
14
48- کیلوگرم پسران/فینال
ازبکستان | اولوگبک راشیتوف
روسیه | دیمتری شیشکو
8
11
گفتنی است؛ این رقابت ها G10 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 100، 60 و 32 امتیاز تعلق می گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید