تکواندو فرانسه به دنبال بازگشت به دوران طلایی خود با مربی اسپانیایی

روسندو آلونسو سومین مربی اسپانیایی تیم ملی فرانسه 

 

تکواندو فرانسه که در زمان مربیگری اسپانیایی‌ها بهترین دوران خود را تجربه کرد حالا برای بازگشت به دوران طلایی خود برای سومین بار از مربی اسپانیایی استفاده می‌کند.
 2 مربی اسپانیایی در طول تاریخ تکواندو فرانسه هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده داشته اند. “ایرینو فارگاس” از سال 2001 به مدت یک سال هدایت تیم ملی را عهده دار بود و “مامدی دوکارا” توانست در زمان مربیگری وی طلای مسابقات قهرمانی جهان 2001 کره جنوبی را کسب کند.
پس از “فارگاس”، “آنتونیو راموس” دیگر مربی اسپانیایی از سال 2010 تا 2013 سکان دار تیم ملی فرانسه شد که در مسابقات قهرمانی جهان 2011 فرانسوی‌ها توانستند 2 مدال طلا و یک برنز، در المپیک 2012 لندن یک نقره و یک برنز و در مسابقات قهرمانی جهان سال 2013 یک طلا و دو برنز بدست آورند.
اما در سال های 2015 تا 2017 طی مسابقات جهانی روسیه، المپیک لندن، جهانی کره جنوبی تیم ملی فرانسه تنها 3 مدال کسب کرد که در مقایسه با نتایج کسب شده در زمان مربیگری “راموس” اسپانیایی دستاورد قابل توجه ای نیست.
هم اکنون” روسندو آلونسو” سومین مربی از اسپانیا می باشد که هدایت تیم ملی فرانسه را به عهده گرفته و مشخص است فرانسه با استفاده از این مربی به دنبال بازگشت به دوران طلایی خود می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...