80+ Kg | سجاد مردانی (ایران) با استفن لامبدین (آمریکا)| گرنداسلم تکواندو 2018

مبارزه سجاد مردانی تکواندو کار کشورمان با نماینده آمریکا در دومین دوره گرنداسلم تکواندو 2018

رقابت مردان [مقدماتی] وزن 80+ کیلوگرم | سجاد مردانی (ایران) مقابل استفن لامبدین (آمریکا)

✅ دومین دوره گرنداسلم تکواندو 2018 – چین

دانلود ویدیو : 

دانلود – کیفیت 240p
18.39 MB

دانلود – کیفیت 360p
35.41 MB

دانلود – کیفیت 480p
55.42 MB

دانلود – کیفیت 720p
89.85 MB

مبارزه مرحله یک شانزدهم نهایی مردان در دومین دوره گرنداسلم تکواندو – ۲۰۱۸ چین / 80+ کیلوگرم » سجاد مردانی تکواندو کار سنگین وزن کشورمان در نخستین دیدار موفق شد نماینده آمریکا را با برتری در سه راند از پیش رو برداشته و راهی مرحله بعد شود.

راند اول

لامبدین آمریکایی در همان ثانیه های آغازین مبارزه 2 امتیاز در بدل با اثابت ضربه دوبل خود به تنه سجاد مردانی بدست آورد و در ادامه، 30 ثانیه مانده به پایان راند 2 امتیاز دیگر کسب کرد تا نتیجه 4 بر 0 پیگیری شود اما در پایان راند نخست با نتیجه 7 بر 5 با پیروزی نماینده خوش تکنیک آمریکا در این راند به پایان رسید.

راند دوم

دومین دور مبارزه این بار با برتری 3 امتیازی مردانی از بدلگیری با ضربه آن نریا چاگی آغاز شد اما استفن لامبدین آرام نگرفت و با حملات متوالی خود موفق شد در 14 ثانیه انتهایی اختلاف امتیاز را به عدد 1 برساند ولی در انتها سجاد مردانی تکواندو کار سنگین وزن کشورمان 2 امتیاز از روی تنه گرفت تا راند دوم را 5 بر 2 پیروز شود.

راند سوم

راند نهایی مبارزه در حالی که مردانی تا 40 ثانیه پایانی 4 بر 0 پیشتاز و پیروز مبارزه بود هوگوپوش آمریکا در یک حمله مردانی را غافلگیر کرد و و اختاف امتیاز به 2 رسید و بلافاصله بعد از گذشت چند ثانیه مبارزه به تساوی کشانده شد تا در نهایت راند طلایی تعین کننده برنده رقابت باشد.

راند چهارم

راند طلایی در کوتاه ترین زمان پیروز رقابت را مشخص کرد . سجاد مردانی تکواندو کار کشورمان موفق شد در قفل شدن از استفن لامبدین 2 امتیاز از روی هوگو بگیرد و به مرحله بعد راه یابد.

 مهمترین عناوین قهرمانی  سجاد مردانی (ایران) 

مردانی نائب قهرمان جهان ۲۰۱۳ ، برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۲ ، برنز و طلا رقابتهای گرنداسلم تکواندو و دارنده ۲ طلا ، ۱ نقره و 6 برنز از رقابتهای گرندپری میباشد.

 مهمترین عناوین قهرمانی  استفن لامبدین (آمریکا) 

دارنده برنز قهرمانی نوجوانان جهان 2004 می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

آخرین مطالب سایت

video

68- Kg | دائه هون لی (کره جنوبی) با برادلی سیندن (بریتانیا)| قهرمانی جهان 2019

شکست تلخ دای هون لی تکواندو کار 68- کیلوگرم کره جنوبی درثانیه های پایانی راند سوم از رقابتهای قهرمانی جهان 2019 مقابل برادلی سیندن از بریتانیا

مهرو کمرانی : نقطه ضعف تیم ما عدم تجربه بوده است/درصد چربی بالای تکواندوکاران مشکل اصلی ماست

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان بعد از پایان بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس و کسب تک مدال...
video

80- Kg | میلاد بیگی (آذربایجان) با آرون کوک (مولداوی)| قهرمانی جهان 2019

مبارزه میلاد بیگی برابر حریف سرسخت مولداوی (آرون کوک) در مسابقات جهانی 2019 که در نهایت میلاد بیگی موفق شد برای دومین بار با اختلاف امتیاز کوک را ببرد.

برپایی جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو در موزه المپیک “لوزان” سوئیس

جشن بیست و پنج سالگی المپیکی شدن تکواندو با حضور مقامات فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک در موزه المپیک "لوزان" سوئیس برگزار شد.
video

80- Kg | عرفان ناظمی (ایران) با سوخرات سالائف (ایران)| جام فجر 2019

مبارزه جذاب عرفان ناظمی مقابل نماینده ازبکستان "سوخرات سالائف"در جام فجر 2019  رقابت وزن 80- کیلوگرم...