ریز نتایج رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور پسران + جدول نتایج نهایی

بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان در گروه پسران (۳۰۹ تکواندوکار) از روز پنجشنبه – ۱۵ شهریورماه در سالن ۶۰۰۰ نفری مجموعه انقلاب استان زنجان طی 2 روز برگزار شد.

زمان برگزاری رقابت های گروه پسران

 اوزان فرد (۴۵-، ۵۱-، ۵۹-، ۶۸- و ۷۸- کیلوگرم) روز پنجشنبه – ۱۵ شهریورماه
اوزان زوج (۴۸-، ۵۵-، ۶۳-، ۷۳- و ۷۸+ کیلوگرم) روز جمعه – ۱۶ شهریورماه
 در پایان این رقابت ها  هوگوپوشان تهرانی با کسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره، ۲ مدال برنز و ۸۳ امتیاز سکوی قهرمانی را به تصاحب خویش در آوردند.
تیم اصفهان  با کسب ۴۸ امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تکواندوکاران البرزی هم  با ۴۱ امتیاز در جایگاه سومی ایستادند.

وزن اول (۴۵- کیلوگرم):

۱- محمد آموی(اصفهان)
۲- سیاوش اسدپور(تهران)
۳- علیرضا دودانگه(زنجان) و امیر رضا مشایخی(گیلان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (45- کیلوگرم)

وزن دوم (۴۸- کیلوگرم):

۱- حسين لطفي(تهران)
۲- حامد امین پور(بوشهر)
۳-عباس داوطلب(خراسان رضوی)و بردیا مقراضی(کرمانشاه)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (48- کیلوگرم)

وزن سوم (۵۱- کیلوگرم):

۱- امیرحسین مریوانی(البرز)
۲- رضا نجات(فارس)
۳- محمدصالح حسین زاده(کرمان) و سعید احسانی(تهران)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (51- کیلوگرم)

وزن چهارم (۵۵- کیلوگرم):

۱- امیر ولی پور(تهران)
۲- رضا جمشیدی(لرستان)
۳- حماد همتی(کرمان) و محمد رضا ایلبگی(گیلان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (55- کیلوگرم)

وزن پنجم (۵۹- کیلوگرم):

۱- امیرسینا بختیاری(زنجان)
۲- دانیال بزرگی شوب(مازندران)
۳- ابوالفضل حاتمیان(تهران) و حسین محمدی خان آبادی

 

دانلود جدول نتایج نهایی (59- کیلوگرم)

وزن ششم (۶۳- کیلوگرم):

۱- علی اکبر داوودی(مازندران)
۲- امیرمصطفی رضایی(کرمانشاه)
۳- محمد رضا لاتی(البرز) و محمداحسان مهاجری(زنجان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (63- کیلوگرم)

وزن هفتم (۶۸- کیلوگرم):

۱- اميرحسين بهرآبادي(البرز)
۲- مهدی محمدی گواری(مرکزی)
۳- علیرضا تیشهء(کرمانشاه) و علی رجب علی جماعت(زنجان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (68- کیلوگرم)

وزن هشتم (۷۳- کیلوگرم):

۱- محمدمهدی عمادی(تهران)
۲- آرین حیدری(قزوین)
۳- حمیدرضا جعفرزاده(آذربایجان غربی) و محمد رضا محبی(اصفهان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (73- کیلوگرم)

وزن نهم (۷۸- کیلوگرم):

۱-پژمان مرادی جوشانی(اصفهان)
۲-محمد مقدم فرد(تهران)
۳-علی بابازاده انویق(آذربایجان غربی) و سیاوش بطا(خراسان رضوی)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (78- کیلوگرم)

وزن دهم (۷۸+ کیلوگرم):

۱-نيما مهرعلي(تهران)
۲-محمد رضا سلیمانی(فارس)
۳-علی نجفی اندرود(آذربایجان شرقی) و امیرحسین ناصری(کرمانشاه)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (78+ کیلوگرم)

برترین های بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان پسر

فنی ترین بازیکن: امیر ولی پور(تهران)

 

بازیکن پهلوان: حامد امین پور(بوشهر)

 

بهترین داوران : اسفندیار اسدی(زنجان)، منصور حدادی(مازندران) و مهدی بهادری (تهران)

 

بهترین سرمربی: حسین کریمی(تهران)

 

بهترین سرپرست: جاوید آشوری(گیلان)

 

تیم اخلاق: تیم هیات تکواندو فارس

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید