ریز نتایج رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور دختران + جدول نتایج نهایی

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان در گروه دختران (۳14 تکواندوکار) از روز شنبه – 17 شهریورماه در سالن ۶۰۰۰ نفری مجموعه انقلاب استان زنجان طی 2 روز برگزار شد.

زمان برگزاری رقابت های گروه دختران

 اوزان فرد (۴۲-، ۴۶-، ۵۲-، ۵۹- و ۶۸- کیلوگرم) روز شنبه – ۱۷ شهریورماه
 اوزان زوج (۴۴-، ۴۹-، ۵۵-، ۶۳- و ۶۸+ کیلوگرم) روز یکشنبه – ۱۸ شهریورماه
 در پایان این رقابت ها  هوگوپوشان تهرانی با کسب 3 مدال طلا، 2 نقره، ۲ مدال برنز و 72امتیاز سکوی قهرمانی را به تصاحب خویش در آوردند.
تیم کرمانشاه با کسب 57 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تکواندوکاران مازندران هم  با 51 امتیاز در جایگاه سومی ایستادند.

وزن اول (42- کیلوگرم):

۱- سوگند پورمرآت(یزد)
۲- فاطمه شهابی شکاکمی(تهران)
۳- کیمیا خانزاده تپراقلو(اردبیل)و محدثه سادات متقی نژاد(خراسان رضوی)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (42- کیلوگرم)

وزن دوم (44- کیلوگرم):

۱- مریم نعمتی یونجالی (اردبیل)
۲- زینب رمضانی کرانی(سمنان)
۳- روژان عرب عامري (گلستان) و مریم حاجی علیزاده (گیلان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (44- کیلوگرم)

وزن سوم (46- کیلوگرم):

۱- مهدیه عزیزی رزانی(البرز)
۲- زهرا علیزاده خاتون آباد(تهران)
۳- رقیه فتحی(آذربایجان شرقی) و زهرا لرستانی(کرمانشاه)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (46- کیلوگرم)

وزن چهارم (49- کیلوگرم):

۱- مریم ملکوتی خواه(تهران)
۲- سارا احدی نیا (اصفهان)
۳- نگین محسنی (البرز) و صبا عباسی(کرمانشاه)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (49- کیلوگرم)

وزن پنجم (52- کیلوگرم):

۱- مهسا علیزاده خاتون آباد(تهران)
۲- شاپرک نجفی(البرز)
۳- روشنک مولائی(آذربایجان شرقی) و الیا سادات خلف سیدی(خوزستان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (52- کیلوگرم)

وزن ششم (55- کیلوگرم):

۱- غزل عزيزي(کرمانشاه)
۲- سوگند قربان زاده(گیلان)
۳- نگین ناصر بخت (البرز) و مائده عالي پور (چهارمحال بختیاری)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (55- کیلوگرم)

وزن هفتم (59- کیلوگرم):

۱- کوثر اساسه(کرمانشاه)
۲- مطهره پژمان حسین آبادی(قزوین)
۳- آیدا بهزاد(تهران) و عالمه پوشیان جویباری(مازندران)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (59- کیلوگرم)

وزن هشتم (63- کیلوگرم):

۱- محدثه محمودی صابر (گیلان)
۲- نازنین تنکابنی (مازندران)
۳- راضيه رنگرز زاده خراساني (خراسان رضوی) و یاسمن جارستاد (البرز)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (63- کیلوگرم)

وزن نهم (68- کیلوگرم):

۱- آناهیتا توکلی(تهران)
۲- زهره حسن نتاج(مازندران)
۳- سیده فاطمه امامزاده(بوشهر) و صفا ارجمندی(خوزستان)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (68- کیلوگرم)

وزن دهم (68+ کیلوگرم):

۱- مهسا کیادلیری (مازندران)
۲- یلدا رنجبر(اصفهان)
۳- اتوسا پروین (کرمانشاه) و بانو زهرا امینی (تهران)

 

دانلود جدول نتایج نهایی (68+ کیلوگرم)

برترین های بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان دختر

فنی ترین بازیکن: سوگند پورمرات (یزد)

 

بازیکن پهلوان: مریم نعمتی (اردبیل)

 

بهترین داوران : زهره رضایی (بوشهر)، شهره خلج‌زاده (البرز) و مژده پزشکیان (خوزستان)

 

بهترین سرمربی: اعظم درستی (تهران)

 

بهترین سرپرست: نرگس ولی‌زادیان (ایلام)

 

تیم اخلاق: تیم هیات تکواندو زنجان

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید