هوگوپوشان نوجوان دختر تست دادند/ به منظور حضور در بازی‌های المپیک جوانان 2018

اعضای تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر اعزامی به بازی‌های المپیک جوانان، صبح امروز در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر که از چهاردهم خرداد و با حضور هشت تکواندوکار در خانه تکواندو، تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور در بازی‌های المپیک جوانان آغاز کرده‌اند، صبح امروز و با حضور نفرات اعزامی به این بازی‌ها، برای دومین بار طی سال جاری تست آمادگی جسمانی دادند.
دختران هوگوپوش که روز گذشته در مسابقاتی دوستانه و تدارکاتی با تیم منتخب استان البرز شرکت کرده بودند، آزمون‌های خود را زیر نظر فاطمه صفرپور سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان سپری کردند.
اردونشینان تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر اعزامی به بازی‌های المپیک جوانان 2018 را مهلا مومن‌زاده، کیمیا همتی و یلدا ولی‌نژاد تشکیل دادند.
هدایت این تیم برعهده فاطمه صفر پور به عنوان سرمربی می‌باشد و ندا زارع به عنوان مدیرفنی در کنار تیم حضور دارد.
سومین دوره المپیک جوانان از 14 تا 26 مهرماه در “بوینس آیرس” پایتخت آرژانتین برگزار می شود و برای نخستین بار در تاریخ این رقابت ها تعداد ورزشکاران زن و مرد برابر است و 3998 ورزشکار از 207 کشور جهان ورزشکاران خود را به این رویداد اعزام می کنند.
گفتنی است؛ این رقابت ها در بخش تکواندو از 15 تا 19 مهرماه برگزار خواهد شد که ایران موفق به کسب سهمیه صد در صدی حضور در این مسابقات شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید