ریحانه عمرانی : همه تلاشم کسب خوش رنگ ترین مدال پومسه قهرمانی جهان است

ریحانه عمرانی پومسه روی اعزامی به یازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی جهان گفت : در دومین تجربه حضورم در رقابت های قهرمانی جهان فقط به گرفتن مدال طلا فکر می کنم.
عمرانی درمورد وضعیت آمادگی تیم توضیح داد :
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه از ۲۴ آبان ماه آغاز می شود و وضعیت آمادگی ما نسبت به اردوهای آمادگی قبلی بیشتر است و امیدوارم بتوانیم نمایندگان شایسته ای برای کشورمان باشیم.

همه تلاشم این است که با خوش رنگ ترین مدال از چین تایپه برگردم

وی افزود : من ۹ سال است که تکواندو را شروع کرده ام ، ابتدا و در ۴ سال اول فعالیتم تنها هدفم ارتقای کمربند بود و برای قهرمانی تلاشی نداشتم اما بعد از اینکه کمربند مشکی ام را دریافت کردم و تمریناتم جدی تر آغاز شد و تمرکزم را روی مدال آوری و سکوهای بین المللی گذاشتم، اکنون تنها به مدال طلا فکر می کنم و همه تلاشم این است که با خوش رنگ ترین مدال از چین تایپه برگردم .

ریحانه عمرانی پومسه روی جوان تیم ملی در خصوص اینکه چقدر از حریفانش شناخت دارد ، گفت :

بازی تمامی رقبایم را دیده ام و تاحدود زیادی با همه آنها آشنایی دارم، کره ای ها پیش از این در رقابت های تیمی شرکت نمی کردند اما امسال روی شیاپ چانگ می آیند و حریف سرسختی محسوب می شوند ، همچنین فیلیپین ، مکزیک ، آمریکا جزو جدی ترین حریفان ما محسوب می شود.

عمرانی درخصوص دیگر اعزام های بین المللی اش تصریح کرد:

من در مسابقات قهرمانی آسیا چین تایپه موفق شدم به دو مدال نقره در بخش تیمی دو نفره و سه نفره دست یابم ، همچنین در مسابقات قهرمانی جهان پرو صاحب مدال برنز شدم و در رقابت های قهرمانی آسیا قزاقستان هم به گردن آویز برنز رسیدم .
گفتنی است : یازدهمین دوره مسابقات جهانی پومسه از 24 تا 27 آبان‌ماه در چین تایپه برگزار می‌شود و تیم ملی ایران برای حضور در این رویداد با 27 پومسه‌رو راهی این دوره از رقابت‌ها می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید