ملی پوشان ایران برای سومین مرحله رقابتهای گرندپری چین تایپه آماده می شوند.

سومین مرحله از رقابتهای گرندپری 2018 از 28-30 شهریور ماه به میزبانی چین تایپه برگزار خواهد شد.
برهمین اساس تیم ملی مردان کشورمان از صبح “شنبه – 10 شهریورماه” مرحله جدید تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو آغاز کردند.

دعوت شدگان به مرحله جدید اردوی تیم‌ملی تکواندو 

با اعلام سازمان تیم های ملی فدراسیون تکواندو کشورمان (آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی، سروش احمدی، مهدی خدابخشی، عرفان ناظمی، سجاد مردانی و سعید رجبی) نفرات حاضر در اردو هستند که خود را برای سومین مرحله رقابت های گرندپری چین تایپه آماده می کنند.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.
این دومین رویداد گرندپری است که تیم ملی تکواندو مردان در سال ۲۰۱۸ تجربه می کنند.

گرندپری چین تایپه ایستگاه بعدی تیم ملی تکواندو ایران

نتایج تیم ملی تکواندو مردان در رقابتهای مرحله دوم گرندپری روسیه 

 تیم ملی تکواندو کشورمان در شرایطی گرندپری روسیه شرکت کرد که تعدادی از ملی پوشان از جمله میرهاشم حسینی،سعید رجبی،فرزان عاشورزاده ،امیرمحمد بخشی و مهدی خدابخشی در شیاپ چانگ مسکو غایب بودند.
در غیاب این ملی پوشان در رقابت های گرندپری روسیه ( آرمین هادی پور ،محمد کاظمی ،ابوالفضل یعقوبی ،سروش احمدی ،احمد محمدی و سجاد مردانی) در این دوره از رقابتها شرکت کردند.
در نهایت آرمین هادی پور، مرحله فینال با توجه به آسیب دیدگی در مفصل زانوی پای چپ و با صلاحدید کادرفنی از رقابت با نماینده کره‌جنوبی انصراف داد و به مدال نقره گرندپری 2018 روسیه دست یافت.
ابوالفضل یعقوبی نماینده 68- کیلوگرم تیم ملی کشورمان بعد از پیروزی مقابل نمایندگان بلغارستان و کرواسی در مرحله نیمه نهایی مقابل «الکسی دنسینکو» از روسیه قرار گرفت و در راند طلایی با توجه به اینکه امتیازی رد و بدل نشد با تشخیص سیستم نماینده روسیه برنده اعلام شد و یعقوبی برسکوی سومی ایستاد.

اعزام به گرندپری چین تایپه با روحیه بالاتر

تیم ایران در این رقابت ها با تعداد نفرات بیشتر و البته تغییراتی نسبت به مرحله قبل عازم چین تایپه خواهد شد. این در حالی است که موفقیت دیگر ملی پوشان در بازی های آسیایی نیز روحیه تیمی تیم ملی تکواندو را برای تکرار موفقیت های خود در چین تایپه بالا برده است.
اگرچه سطح رقابت های گرندپری چین تایپه به نسبت بازی های آسیایی به مراتب بالاتر است باید دید که مردان هوگوپوش کشورمان از رقابت های پیش رو چه امتیازاتی را برای خود به ارمغان می آورند.
البته سرمربی تیم ملی هنوز اسامی نهایی اعزامی به گرندپری چین تایپه را اعلام نکرده است.
این در حالی که شنیده شده است برای اعزام تیم ملی به رقابت های گرندپری شاید رقابت انتخابی بین بازیکنان داخل اردو برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید