در پایان بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور خردسالان پسر، تیم گیلان توانست ازعنوان قهرمانی سال قبل خود دفاع کرده و سکوی قهرمانی را به تصاحب خویش در آورد، تکواندو استان تهران نایب قهرمان شد و نمایندگان زنجان بر سکوی سومی ایستادند.
 بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور خردسالان پسر از صبح روز (سه شنبه – 29 خردادماه) با حضور 314 تکواندوکار در قالب 32 تیم از 31 استان در ورزشگاه شش هزار نفری شاهدیه استان یزد آغاز و با قهرمانی هوگوپوشان گیلانی به پایان رسید.
در پایان این دوره از رقابت‌ها، تکواندوکاران گیلان با کسب 2 مدال طلا، 3 نقره (یک مدال قرآنی)، 2 برنز و 67 امتیاز مقتدرانه قهرمانی دوره گذشته خود را تکرار کردند، نمایندگان تهرانی با یک طلا، 2 نقره، 2 برنز و 51 امتیاز نایب قهرمان شدند؛ تیم زنجان با یک طلا (مدال قرآنی)، 5 برنز و 48 امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.
تیم‌های البرز و قزوین به ترتیب با 43 و 42 امتیاز عنوان چهارمی و پنجمی را به خود اختصاص دادند.

جدول مدال آوران در این دوره از مسابقات:

وزن

طلا

نقره

برنز

24- کیلوگرم
آردین نجفی (گیلان)
محمدرضا علی پور (البرز)
کیان موذن حسنی(قزوین) – امیرعلی شریعتی(تهران)
26- کیلوگرم
علی هوشیار (بوشهر)
محمد طه محقق (خوزستان)
فرهام حسنی دورودخانی (گیلان) و عرفان رسولي (زنجان)
28- کیلوگرم
ابوالفضل عسکری(فارس)
امیرعلی مایلی (تهران)
آرش ضامنی(البرز) – رضا قراخانی(زنجان)
30- کیلوگرم
رضا رحیمی (تهران)
محمد پارسا غلامی (گیلان)
محمد ارشیا عزیزی قوچ (خراسان رضوی) – ایرج محمدی (زنجان)
32- کیلوگرم
آرش احمد پور(مازندران)
علی سنایی(آذربایجان شرقی)
ابوالفضل جوان(خراسان رضوی) – سینا جعفری(زنجان)
34- کیلوگرم
سینا رستاد (گیلان)
محمد امین غیاثوند (قزوین)
ماهان باقري (زنجان) – محمدامین پورابراهیمی (فارس)
36- کیلوگرم
هادی اکبری(آذربایجان غربی)
کیارش صمدی(گیلان)
آرین فرخ گهر(تهران) – سید آرش حکامیان(هرمزگان)
38- کیلوگرم
حسام عظیمی (قزوین)
محمد منصور بشردوست (قم)
علیرضا خاوری (ایلام) و سیدمحمد سید عبدالهی (گیلان)
40- کیلوگرم
رادین زینالی(آذربایجان شرقی)
کیارش صمدی(گیلان)
محمد یاسین امینی(خراسان رضوی) – امیرمحمد فرمانی (قم)
40+ کیلوگرم
امیرحسین بیگلری (البرز)
علی پرماس (تهران)
جعفر امیرقاسمی (اردبیل) و محمد ابویی (یزد)

نتایج مسابقات قرآنی

سهیل حنیفه‌لو از استان زنجان مدال طلای این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد، سبحان رستمی از استان گیلان در رده دوم قرار گرفت؛ امیرعباس تهوری از استان قم و مهدی یار به آئین از استان مرکزی مشترکا جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

برترین های این دوره از مسابقات از سوی کمیته برگزاری مسابقات به شرح ذیل معرفی شدند:

بهترین داوران: مجتبی آقارضایی(یزد) و رسول اکبر شاهی (قزوین)
بهترین سرمربی: غلامحسن خداپرستی (گیلان)
بهترین سرپرست: حسین طاهر گلگانی (بوشهر)
فنی ترین بازیکن: ابوالفضل عسکری (فارس)
بازیکن پهلوان: هاوری ابوالمحمدی(کردستان)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید