مستند سفر با تیم ملی تکواندو ایران به رقابتهای جایزه بزرگ چین تایپه

با اعضا تیم ملی تکواندو ایران همسفر شدیم تا به مرحله سوم رقابتهای گرندپری ۲۰۱۸ در چین تایپه سفر کنیم.
مرحله سوم مسابقات گرندپری (G4) در سال ۲۰۱۸ باحضور تکواندوکاران برتر جهان در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز چهارشنبه (28 شهریور ماه) به مدت ۳ روز در شهر “تائویوان”  چین تایپه برگزار شد و نمایندگان ایران با ترکیب 5نفره خود در این دوره از رقابت ها شرکت کرد. 
 ۵۸- کیلوگرم: آرمین هادی پور
۶۸- کیلوگرم: ابوالفضل یعقوبی و میرهاشم حسینی
۸۰- کیلوگرم: مهدی خدابخشی
۸۰+ کیلوگرم: سجاد مردانی
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

گرندپری چین تایپه ایستگاه بعدی تیم ملی تکواندو ایران

تیم ملی تکواندو کشورمان پس از یک سفر طولانی و سخت به چین تایپه رسید تا در مرحله سوم مسابقات جایزه بزرگ در سال 2018 رقابت کند.
تائویوان یکی از شهرهای چین تایپه است که میزبان مسابقات جایزه بزرگ تکواندو است.تائویوان با جمعیت 2 میلیون نفری یکی از شهرهای ساحلی چین تایپه است که در شمال غربی این کشور قرار گرفته است.

نخستین تمرین تیم ملی تکواندو ایران در تائویوان

اولین کاری که فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی انجام داد شرکت در جلسه قوانین مسابقات بود. پس از جلسه قوانین تیم به سمت محل برگزاری اولین جلسه تمرین خودش حرکت کرد
اولین جلسه تمرینی تیم ملی با هدف عرق ریزی و تطبیق شرایط آب و هوایی چین تایپه برگزار شد تا آمادگی بچه ها برای روز مسابقه حفظ شود

مراسم قرعه کشی رقابتهای جایزه بزرگ چین تایپه 2018

بر اساس برنامه مسابقات در روز نخست این رقابتها مبارزه یعقوبی، حسینی و مردانی برگزار شد ، آرمین هادی پور در روز دوم و خدابخشی به عنوان آخرین نماینده ایران به روی شیاپجانگ جایزه بزرگ چین تایپه حاضر شد.

در ادامه با ما در این سفر همراه باشید تا از نگاهی نزدیک تر رقابتها و تمرینات ملی پوشان کشورمان را در گرندپری چین تایپه ببینید.

مطالب مرتبط :

مستند سفر با تیم ملی تکواندو ایران به گرندپری ۲۰۱۸ روسیه

 این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید