غیبت جید جونز و بیانکا وُکدن در گرندپری روسیه

مرحله دوم مسابقات گرندپری 2018 – روسیه در حالی از روز جمعه – 19 مردادماه آغاز می شود که “جید جونز” و “بیانکا وُکدن” دو ستاره بریتانیایی از غایبین بزرگ در این رقابت ها هستند.

مرحله دوم مسابقات گرندپری (G4) در سال 2018 باحضور تکواندوکاران برتر جهان در 4 وزن المپیکی مردان و زنان از روز جمعه (19 مردادماه) به مدت 3 روز در شهر “مسکو” روسیه برگزار می شود.
“جید جونز” تکواندوکار بریتانیایی وزن 57- کیلوگرم ، طلایی دو دوره بازی های المپیک 2012 و 2016، و دارنده 6 مدال طلای مسابقات گرندپری منچستر(2 بار)، سامسون، باکو، لندن و رُم
“بیانکا وُکدن” دیگر دختر بریتانیایی وزن 73+ جهانی و 67+ المپیکی، طلایی دو دوره مسابقات قهرمانی جهان و قهرمان 5 دوره مسابقات گرندپری باکو، مسکو، رباط، لندن و آبیجان به دلیل استراحت در این مرحله از مسابقات گرندپری شرکت نخواهند کرد.
این روزها بیانکا وُکدن به اندازه سال 2017 آماده نیست زیرا در مسابقات قهرمانی اروپا و در مرحله اول مسابقات گرندپری به میزبانی رُم ایتالیا با شکست برابر “الکساندرا کولاسچوک” تکواندوکار لهستانی به ترتیب صاحب گردن آویز نقره و برنز شد.
“وکدن” که تا پیش از شکست های اخیر لقب ملکه بریتانیایی اروپا را در اختیار داشت به دنبال آماده سازی خود از لحاظ روانی می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید