شاگردان خانلرخانی در تیم شهرداری ورامین از سد تیم ملی تکواندو چین در جام جهانی تکواندو 2018 هم گذر کردند

تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در دومین دیدار گروه خود در مسابقات قهرمانی تیمی جهان 2018،تیم ملی تکواندو چین را با نتیجه ای بسیار نزدیک شکست داد تا دومین پیروزی تیم ایران رقم بخورد.
 بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان در سال 2018 با حضور 8 تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از ساعت 8:30 (به وقت تهران) امروز (شنبه – سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
شاگردان خانلرخانی در تیم شهرداری ورامین بعد از شکست تیم ملی تکواندو آذربایجان در اولین گام در دومین دیدار در رقابتهای گروهی جام جهانی تکواندو 2018 مقابل تیم قدرتمند چین با نتیجه 45 بر 44 پیروز شدند و 3 امتیاز دیگر به جمع امتیازاتشان افزودند.
این مسابقات به مدت 2 روز برگزار خواهد شد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند. در این مرحله نیز براساس نتایج مرحله گروهی تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه یک با تیم اول گروه دوم برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می‌دهند.

اعضا تشکیل دهنده تیم ملی تکواندو ایران در جام جهانی تکواندو 2018 :

سروش احمدی
میرهاشم حسینی
ابوالفضل یعقوبی
سینا بهرامی
مهدی خدابخشی
هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم در جام جهانی تکواندو 2018 حضور دارد.

اعضا تشکیل دهنده تیم ملی تکواندو چین جام جهانی تکواندو 2018 :

شوای ژائو
جنیو وانگ
گودانگ سانگ
لینگ لونگ چن
جینتاو لیو
هدایت تیم آذربایجان برعهده ژینگ گانگ چه به عنوان سرمربی و  فانتاو کونگ و یانگ جین کیم به عنوان مربی  در کنار تیم حضور دارند.
نمایندگان کشورمان در ادامه باید با تیم‌ ازبکستان مبارزه کند. 
گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G2 می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول 20 امتیاز، دوم 12 امتیاز، سوم 7.2 امتیاز و پنجم 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید