پیروزی تیم ملی تکواندو ایران مقابل آذربایجان در مسابقات قهرمانی تیمی جهان 2018

تیم تکواندو شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در نخستین دیدار گروه خود در مسابقات قهرمانی تیمی جهان 2018، موفق شد تیم آذربایجان را شکست دهد.
 بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان در سال 2018 با حضور 8 تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از ساعت 8:30 (به وقت تهران) امروز (شنبه – سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
تیم تکواندو شهرداری ورامین به عنوان نماینده تیم ملی تکواندو ایران در گروه خود با تیم‌های آذربایجان، چین و ازبکستان هم‌گروه شده بود که در نخستین دیدار به مصاف تیم آذربایجان رفت و موفق شد با نتیجه 66 بر 58 این مبارزات جذاب را به پایان برساند.
دو تيم برتر هر گروه به مرحله نيمه نهايي راه پيدا مي‌كنند و قرعه نيمه نهايي براساس نتايج مرحله گروهي هر تيم تعيين مي‌شود. هر برد 3 امتیاز و هر تساوی یک امتیاز برای تیم‌ها در جدول رده بندی حساب خواهد شد.
پیروزی تیم تکواندو ایران مقابل آذربایجان در مسابقات قهرمانی تیمی جهان
پیروزی تیم تکواندو ایران مقابل آذربایجان در مسابقات قهرمانی تیمی جهان

اعضا تشکیل دهنده تیم ملی تکواندو ایران :

سروش احمدی
میرهاشم حسینی
ابوالفضل یعقوبی
سینا بهرامی
مهدی خدابخشی
هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

اعضا تشکیل دهنده تیم ملی تکواندو آذربایجان :

قاشیم ماگمدوف
محمد ممدوف
میلاد بیگی
پیام قبادی
رادیک ایسایف
هدایت تیم آذربایجان برعهده رضا مهماندوست به عنوان سرمربی و النور امانوف و راشا احمدوف به عنوان مربی  در کنار تیم حضور دارند.
نمایندگان کشورمان در ادامه باید با تیم‌های چین و ازبکستان مبارزه کنند. 
گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G2 می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول 20 امتیاز، دوم 12 امتیاز، سوم 7.2 امتیاز و پنجم 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید