شاگردان خانلرخانی مقتدرانه فینالیست رقابتهای جام جهانی تکواندو 2018 شدند

امروز در روز دوم رقابتهای قهرمانی تیمی جهان 2018 ، تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در مرحله نیمه‌نهایی رو در روی تیم قزاقستان قرار گرفت  و مقتدرانه این تیم را مغلوب قدرت خویش ساخت تا در فینال رو در روی روسیه قرار گیرد.
بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان در سال 2018 با حضور 8 تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از روز گذشته (شنبه – سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز و امروز با برگزاری مرحله نیمه نهایی و فینال رقابتها  به پایان می‌رسد.
شاگردان خانلرخانی به عنوان نماینده ایران که در گروه دوم قرار داشتند، موفق شدند با 3 پیروزی متوالی مقابل آذربایجان ، ازبکستان و چین به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند و در این مرحله رو در روی تیم دوم گروه اول یعنی قزاقستان قرار گرفتند که با شایستگی نتیجه را 49 بر 29 به نفع خود به پایان رساندند و فینالیست بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان (جام جهانی تکواندو) شد. 
در آن سوی جدول رقابتها شاگردان رضا مهماندوست (تیم ملی تکواندو آذربایجان) مقابل تیم ملی تکواندو روسیه  تنها با یک اختلاف امتیاز (27-26) رقابت خود را واگذار کردند تا در مرحله رده بندی جام جهانی تکواندو رو در روی تیم شکست خورده قزاقستان قرار بگیرند.

اعضا تشکیل دهنده تیم ملی تکواندو ایران :

سروش احمدی
میرهاشم حسینی
ابوالفضل یعقوبی
سینا بهرامی
مهدی خدابخشی
هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

اعضا تشکیل دهنده تیم ملی تکواندو روسیه :

آنتون کتکوف
سارمات تساکویف
ولادیسلاو یوگای
دیمیتری آرتیوخوف
آندری زملیدیلتسیف

نتایج رقابتهای مرحله گروهی تیم ملی تکواندو ایران

تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در گروه دوم با تیم‌های آذربایجان، چین و ازبکستان هم‌گروه شده بود که در اولین مسابقه خود به مصاف تیم آذربایجان رفتند و موفق شدند با نتیجه 66 بر 58 این مبارزات را به پایان برساند. در دومین دیدار رو در روی تیم چین قرار گرفت و با نتیجه 45 بر 44 با پیروزی از شیاپ‌چانگ خارج شد و در آخرین پیکار نیز برابر تکواندوکاران ازبکستان با نتیجه 54 بر 37 به برتری رسید تا بدون شکست راهی نیمه نهایی شد.
نمایندگان کشورمان در فینال این دوره از مسابقات با تیم روسیه مبارزه خواهند کرد.
گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G2 می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول 20 امتیاز، دوم 12 امتیاز، سوم 7.2 امتیاز و پنجم 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید